Je to len duch na teste?

katarinkapetrik
23. feb 2014

Ahojte mam na Vás takú menšiu otázku, s manželom by sme chceli strašne bábätko, a kedže už mi 4 dni mešká mrcha a mám pocit ako by som ju mala dostať aj prsia mam naliate a bolia ma tak som si robila dva testy jeden pred včerom a druhý dnes a obi dva vyšli divne,sú tam jemnučké čiarky, mohli by ste mi povedať či tam aj vy niečo vidíte alebo je to len duch ?? ☹ 😒 😀 🙂

lela0310
27. feb 2014

@danka72 Ja sa len chcem opýtať na značku tých testov, aby som vedela, že si nemám taký kúpiť, vyhodené peniaze, buď nech to tam ukáže čiarku alebo nie. V Hypernove majú tuším najlepší test, modrý obal, tuším sa volá len Baby test, a dá sa testovať ešte skôr ako mešká, a ukáže či si al. nie.

danka72
27. feb 2014

@lela0310 prvé tri sú Women secret, ten posledný je RapiClear. Obidva majú citlivosť 10mlU/ml. Prikladám foto obalu. BTW: Značka testu má najmenší vplyv na výsledok 😝

dooomca
27. feb 2014

@katarinkapetrik... gratulujem, ale myslím si, že k doktorovi ked pôjdeš, tak je to ešte veľmi skoro...ja viem, že sa nevieš dočkať, ale nieže potom budeš zbytočne stresovať ako ja bola som po 2 týždňoch u doktora, čo mi vyšiel pozitívny test, ale nevidel tam ešte žiaden plod ani nič a to som bola podľa MS 6+5tt vtedy, čo už malo aj srdiečko biť..povedal, že mám prísť o 2 týždne, že uvidíme...a ani si nevieš predstaviť tie 2 týždne ako som stresovala a tŕpla...našťastie všetko dopadlo super, ale keby som vedela, tak idem oveľa neskôr k doktorovi ako sa stresovať...ale samozrejme, že ti prajem všetko len to naj a nech je všetko v poriadku 🙂

bejby2
28. feb 2014

Ahojty baby tak urobila som si test dnes takto dopadol, poradte mam uz halucinacie ci tam vitite nieco? 🙂 v strede je test zo stredy a podnim dnes.

kristinka28
28. feb 2014

@bejby2 ahoj sa pekne vidi 🙂 2 ciarky

kristinka28
28. feb 2014

@bejby2 dufam ze sa aj mne tak bude pekne vidiet pozri album ak chces tebe blahozelam

bejby2
28. feb 2014

@kristinka28 pozerala som si album na spodnom vidno pekne pasik, tak držim palce aby sa pekne zvyrazňoval 🙂 a kiež by si mala pravdu že je tam druhy pasík. daj potom vedieť po paru dňoch ako. 😉

kristinka28
28. feb 2014

@bejby2 ahoj urcite dam len mije strah si robyt bojim sa ze tam nic nebude,,ale ked tu tiez baby vidia tak dufam ze je to tam

kristinka28
28. feb 2014

@bejby2 urcite je lebo sa pekne vidi 😉

bejby2
28. feb 2014

@kristinka28 ak ti možem poradiť, nerob si každy deň, urob si až v nedelu napriklad 🙂 ak to vydržiš. Ja dám tiež vedieť či ten pasik stmavne 😝

kristinka28
28. feb 2014

@bejby2 no neviem ci vydrzim idem dnes do prace a skusim kupit ak budem mat cas len sa bojim ze tam nic neukaze ak nic neukaze potom som uz naozaj sibnuta

bejby2
28. feb 2014

no tak daj vedieť, držim palce.

guiseppinka
28. feb 2014

vidite tam tu druhu ciarku? nejde mi to lepsie odfotit. test je robeny 23DC

katarinkapetrik
autor
28. feb 2014

Takze koceny bola som dnes u doktora a budeme traja 🙂 mam v brusku malilinku fazulku 🙂

bejby2
28. feb 2014

@katarinkapetrik gratulujem 🙂

siska765
28. feb 2014

@katarinkapetrik gratulujem 🙂 drzkajte sa ja som robila dnes test pred hodinou clear blue compact samozrejme nikde napisane ze je citlivost az 50 takze zas neviem na com som ,ale skor to uz vidim na buduci mesiac

katarinkapetrik
autor
28. feb 2014

@siska765 dakujem ,neboj skus si kupit intimed test ten je dobry 🙂

siska765
28. feb 2014

@katarinkapetrik ale ked som to rozlupla tak tam zas nieco bolo 🙂 mne uz asi sibe

kristinka28
28. feb 2014

@bejby2 tak som kupila druhy test anic neukazalo som uz debil

bejby2
1. mar 2014

@kristinka28 vobec nic? Skus si rano robit vtedy sa odporuca. Ja som tiez dnes nevydrzala a urobila si prikladam foto, no nechcem sa este tesit aby som nebola sklamana

monicka79
1. mar 2014

@bejby2 pekne čiarky 🙂 . Ms máš kedy dostať? Ja čakám v utorok, som strašne zvedavá či príde alebo nie, ale veľké nádeje si nerobím. Myslím že u teba je to už jasné 😉

kristinka28
1. mar 2014

@bejby2 nie nic ,,,tebe blahozelam lebo mas pekne ciarocky,,,,

bejby2
1. mar 2014

@monicka79 v pondelok som mala dostat takze meskaju mi 6 dni , takze sa asi na druhy tyzden vyberem k doktorovi 🙂 a ty si uz mala ducha na teste? Ci

bejby2
1. mar 2014

@kristinka28 dakujem pekne no skus pockat paru dni a uvidis

kristinka28
1. mar 2014

@bejby2 ano este pockam ale viem ze je to zbytocne sice moze ukazat a nemusi,,,,skusim este jeden kupit ten co som mala predtym ak tam tiez nic neukaze tak niesom,,mozno sa splavilo z mrchou

monicka79
1. mar 2014

@bejby2 skušala som dnes, ale zatiaľ bol biely aj ked viem, že je to skoro, ked som bola tehotná pred 8 rokmi, tak mi test ukázal až po týždni meškania. Len som teraz skúsila testovať kôli tomu, že mi bol pichnutý pre 12 dnami pregnyl, tak som chcela vedieť, či ho ešte mám v tele alebo nie. Snažíma sa už o druhé dieťa 3 a pol roka, už ma chce doktor poslať do centra, ked sa to tento mesiac nepodarí ☹

bejby2
1. mar 2014

@monicka79 tak snad sa to tento mesiac podari 🙂

zuzka0405
1. mar 2014

@bejby2 Ahoj. Myslím si,že sa môžeš tešiť toto sú pekné ciarocky.... Gratulujem

bejby2
1. mar 2014

@zuzka0405 kiez by si mala pravdu 🙂 dakujeem dam vediet

hexena
1. mar 2014

mne to meska momentalne 6 dni, ale este som si nerobila test.... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre