Je to len duch na teste?

katarinkapetrik
23. feb 2014

Ahojte mam na Vás takú menšiu otázku, s manželom by sme chceli strašne bábätko, a kedže už mi 4 dni mešká mrcha a mám pocit ako by som ju mala dostať aj prsia mam naliate a bolia ma tak som si robila dva testy jeden pred včerom a druhý dnes a obi dva vyšli divne,sú tam jemnučké čiarky, mohli by ste mi povedať či tam aj vy niečo vidíte alebo je to len duch ?? ☹ 😒 😀 🙂

janusa86
29. júl 2022

@milluska Áno ja tam vidím ducha. Ja som tiež mala podobného.Treba sledovať či bude silnieť. Držím palce 😊.

milluska
29. júl 2022

@janusa86 dakujem za nadej, no uvidime za par dni, skusim z ranneho ci zosilnie... 😊 a ty si mala ducha tiez este pred nastupom ms?

janusa86
29. júl 2022

@milluska Treba veru skúsiť ráno. Ja som si tiež robila pred ms, tuším že až 5 dní to bolo. Čiarka bola ráno viditeľnejšia. A potom som počkala a skúsila zase za 2 dní a opäť bola silnejšia. Takže je nádej určite.❣️

milluska
30. júl 2022

@janusa86 tak dnesny testik je uz celkom evidentny, som 11dpo 😊

janusa86
30. júl 2022

@milluska Jeej super, gratulujem ❣️. Verím, že to už bude len tmavnut.

milluska
30. júl 2022

@janusa86 dakujem pekne, este aby nebolo mimomaternicove a bude vsetko ok ☺️

janusa86
30. júl 2022

@milluska Dúfam, že bude všetko v poriadku. Držím palce 😊

katkakatarina1
30. aug 2022

Ahojte, dnes ráno robený (prvá + druhá fotka) čo myslíte, je to tam? Testy robené aj minulý týždeň, viď. fotka kde sú tri nad sebou (ten jeden test, kde je čiarka najsilnejšia je doškrabaný odo mňa😁, či ma náhodou neklame zrak). Ja už neviem čo si mám myslieť..

simbatko
31. aug 2022

@katkakatarina1 už by mali byť silnejšie od minulého týždňa...ale je pozitívny,,no každopádne držím ✊ aby bolo všetko v najlepšom poriadku ❤️

katkakatarina1
2. sep 2022

@simbatko ďakujem krásne 🙂 ale bol to planý poplach, menzes dnes prišiel ..

veronika1603
2. sep 2022

@katkakatarina1 to neni možné veď tie testy boli pozitívne

katkakatarina1
2. sep 2022

@veronika1603 boli to Pepino testy, čiže som to brala s rezervou, ale ani mne to neprišlo ako duch, na to to bola príliš silná čiara.. spravený aj Clearblue digitálny a tam jasné mínus, takže ďalší mesiac uvidíme 🙂

veronika1603
4. sep 2022

@katkakatarina1 možno sa niečo dialo ale neujalo sa to

yasemin2002
19. nov 2023

Dobrý večer dievčatá 2 dny mi.meška vidíte tam ducha 😍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre