Kvapôčky lásky

22. aug 2020

Zdravim poprosím vás radu, včera sme sa s partnerom trošku hádali, boli sme von aj s kamarátmi a trošku sa popilo, ako sme prišli domov mali sme sex, bez kondómu urobiť sa do mňa neurobil, ale stále sa bojím tej kvapôčky lásky, rozmýšľam či zobrať tabletku po, ale bojím sa že je to sama chémia, čo by ste urobili vy?

miadi
22. aug 2020

Daj si horuci kupel a vino budes zrelaxovana ocot na šalat a mas veceru a tu tabletku po zapi cim chces. Ved sa netrap co to stoji posli frajera nech to kupi a nabuduce si date viac pozor. Pravdepodobne nie si teho ale zakon schvalnosti takto existuje bilion neplanovanych ludi po hadke a žurke na udobrenie a este vacsie cislo potratou.

autor
22. aug 2020

@miadi toto že bývame od seba ďalej tak ja som dnes v meste a môžem si to ísť kúpiť sama keď už ju kúpim chcem ju brať čím skor

miadi
22. aug 2020

Kup a daj si to pre klud.

viikkki
22. aug 2020

@katyav ok nebudem sa hádať možno to boli len náhody, chcela som len pomôcť

zuzap33
22. aug 2020

@viikkki skoro som odpadla od smiechu... 🤣

viikkki
22. aug 2020

@zuzap33 dobree tak sa na tom zasmejeme a už stačilo nie 🙏😂

kitycat
22. aug 2020

niektore odpovede tu snad nemozu zeny mysliet vazne

marca12
22. aug 2020

To je otazka,tak radsej tabletku po ako nechcee dieta s neperspektivnym chlapom

leuchtturm
22. aug 2020

ak nechces otehotniet, tak sup sup po tabletku po a nabuduce davat lepsi pozor 😉

nikdom
23. aug 2020

Akože ono to je diskutobilne..každej ženy telo reaguje inak :D Niekomu sa nedari otehotnieť roky a niekto otehotnie prave z tejto kvapočky lasky. My kondom ani moc nepouživane..vela krat sme tak spolu spali a este sa mi nestalk takže...uvidiš. Ale je to nepravdepobne ze by si v tom bola..stava sa to malemu percentu zien

akinom0077
26. sep 2020

@ukulela escapelle uz na trhu nie je uz je len Elleon one

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre