Menštruácia mi mešká 10 dní

30. aug 2021

Menštruácia mi mešká cca 10dní, cyklus mam 28dnovy občas sa stane ze príde menzes na 31dc. Ovuláciu mávam na 14dc tak ako aj tento mesiac no menzes stále neprišiel mam len biely/priesvitný výtok.
Od 7dpo som mala cca 6dni menštruačné bolesti tlaky v podbrušku a v krížoch potom to prestalo, začali ma aj bolieť bradavky a to dosť výrazne no včera to začalo slabnut a už ma skoro vôbec nebolia..
Stretli ste sa s tým niektorá? Mam si urobiť test? Stále váham ci to nieje zbytočne a ci nemám ešte počkať...
Ano viem ze vy to nemáte ako vedieť a nemáte veštecke gule len ma zaujíma ci sa to niektotej stalo a bolo to tehotenstvo. Ďakujem za odpovede 🙂

hederamonstera
30. aug 2021

Urob si test, ak ti meska 10 dni, tak to ukaze.

ikonica
30. aug 2021

Ja nechapem, ako si vydrzala tak dlho cakat. Sup sup ocurat palicku....✊✊✊

simona139469
30. aug 2021

Pani moji načo chceš ešte čakať? Byt tebou praskně od zvedavosti… jasne urob test

autor
30. aug 2021

No nič, negatívny..

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
30. aug 2021

@mauduska no je pravda ze to nebol prvý moč a vycikala som naň len pár kvapiek aby bol mokrý (bol to ten pod prúd moču) takže nebol vlastne urobený správne.. A bazalna teplota sa mi drží už cez 2tyzdne okolo 37stupnov.. Tiež som bola už v tom ze určite som tehotná len teraz ma zmiatol ten test skúsim ešte o pár dní ak nepríde ms a ak nič zbehnem na gyndu.. A biochemické ako tiež pripada do úvahy už som to raz zažila ale to mi menzes meskal len 1den 🤷‍♀️

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
30. aug 2021

@mauduska ďakujem za podporu, dám vedieť ako to dopadlo 🙂

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
summersunny94
30. aug 2021

Ahoj môže sa jednať o tehotenstvo skús z ranného urobiť. Držím palce 😊

autor
31. aug 2021

@mauduska
@summersunny94 ahojte, čo hovoríte na ten test? Mne sa vidí ako chybný

autor
31. aug 2021
summersunny94
31. aug 2021

Ahoj mne sa zdá byť ako pozitívny ❤️🙏😊

patusikk
31. aug 2021

Ja neviem tá druhá čiarka je dáka divná

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre