Menštruácia mi mešká 5 dní, oplatí sa už robiť test ?

timmie_m
21. jan 2020

Ahojte. Už piaty deň mi mešká menštruácia pričom mne to chodí stále na čas. S priateľom máme nechránený pohlavný styk. Už pred dvoma dňami som mala menštruačné bolesti a už som myslela, že to príde ale stále nič. Občas mám stále také bolesti ale nič neprichádza. Neboli práve vtedy ani plodné dni a bolo to už 10 dní po ovulácii. Včera som mala dokonca také bodavé bolesti v podbrušku ale nechápem čím to môže byť. Od posledného pohlavného styku už prešlo 9 dní a neviem či sa vôbec oplatí robiť si test, ale dosť ma to trápi pretože neviem čo sa deje. Myslíte že sa oplatí robiť test? Ak áno, už je vhodná doba alebo kedy až?

denullllka
21. jan 2020

@timmie_m sprav si test a budeš vedieť na čom si

zina234
21. jan 2020

@timmie_m ak ti piaty den meska menstruacia , na tehotenskom teste by si uz mala vidiet ci je to tehotenstvom 🙂

timmie_m
autor
21. jan 2020

@zina234 Ďakujem pekne. Ešte by som sa rada opýtala že či je spoľahlivejší a lepší digitálny test alebo ten obyčajný?

zina234
21. jan 2020

@timmie_m digitalny ti da jasnu odpoved ano alebo nie. Na obycajnom mozes niekedy lustit ci tam tu druhu ciarku vidis ci sa ti len zda. Ale kedze digitalny je o dost drahsi, najskor by som si urobila obycajny pasikovy a az ked by si sa z toho nevedela vysomarit kup si digitalny

vinejka6
21. jan 2020

Obyčajný test z dm pepino je top za pár €

matusskaaaaa
21. jan 2020

@timmie_m Rozne testy byvaju rozne citlive, porovnaj si hodnoty na baleni, cim mensie cislo, tym lepsie ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre