Menštruácia mi mešká 8 dní

martinka26102
19. mar 2024

Ahojte, minulý mesiac som mala biochemické tehotenstvo, momentálne mi mešká menštruacia 8 dni, aj keď som mala vždy pravidelnú. Je možné, že mi to biochemické nejako rozhadzalo cyklus? Robila som si aj testy, niektoré boli negatívne, na niektorých boli slabé čiarky, tak som z toho zmätená teraz. Brucho ma bolí už dva týždne, ako keby som mala dostať, pichá ma bo vaječníkoch, občas mi počas dňa príde aj nevoľno…

majamat
19. mar 2024

@martinka26102 co ti poviem, uvidis. neviem kedy a ako si sa testovala a kedy ako vysiel test, ci su rovnakej unacky, ale slabulinke ciarky nemusia nic znamenat.
stava sa to vlemi casto, ze to zeny maju a nie su tehu.,

tkaze po takomto teste pockaj par dni a otestuj znovu. ak ciarka zosilnie, moze ist o tehu. ak nie, zrejme to nic nebude. ak uz par dni preslo, tak sa mozes otestovat aj zajtra. najlepsie z ranneho mocu.

a teda podla ttakychto ciarok by som to ani nepovazovala za biochemicke, ako to tu zeny casto robia, lebo fakt toto testy robia aj u netehotnych zien.

a teda cyklus vobec nemusis mat rozhadzany, len odchylka po nevydarenom tehu. navyse taketo odchylky sa v priebehu zivota zeny stavaju, netraba to brat nijak tragicky. to, ez doteraz bol cyklus pravidelny, neznamena to, ze bude navzdy. tieto odchylky sa vobec nepovazuju za poruchu, jednoducho su bezne, cyklus ovplyvnuje mnoho faktorov.

martinka26102
autor
19. mar 2024

@majamat ďakujem za odpoveď… takto dlho mi menštruacia meškala len keď som bola tehotná, tak som teraz taká zmätená z toho, keď testy nie sú pozitívne. A vo februári som mala biochemické, testy mi ukázali krásne čiarky,ale hneď som aj začala krvácať-krvácanie trvalo 3 dni, bežne mi menstruacia trvá 6-7 dní.
Počkám tento týždeň ešte a ak nič, tak utekám k doktorovi. 🤷🏻‍♀️

majamat
19. mar 2024

@martinka26102 no akoze aj toto je moznost, len ti test este neukazal., resps neisty vysledok, vsak uvids, ked test zopakujes.

martinka26102
autor
19. mar 2024

@majamat no dnes mi ukázalo takúto divnú čiarku, plus som robila ešte iný test a tam nebolo nič…

stanik_67
19. mar 2024

ono si zakazdym treba spravit tie testy minimalne dva. 🙂 to mas aj pri normalnom tehotenstve uplne rovnake.

martinka26102
autor
19. mar 2024

@stanik_67 no veď to je jasne, to viem. Len skôr ma v tomto prípade zaujíma, či to biochemické tehotenstvo dokáže rozhádzať cyklus…

majamat
19. mar 2024

@martinka26102 termin rozhadzat cyklus mi pasuje na nieco zavaznejsie, skor len odchylka v tehu su hormonalne zmeny, preto samozrejme odchylky byt mozu.

ta ciarka an teste vyzera byt, ale istota je,a z ked su poriadne, pockaj aspon 2 dni a zopakuj ak yb to bolo opat neiste, opat zopauj, priapadne skus ist k dr.

zuza265
19. mar 2024

@martinka26102 ano moze ti zmenit cyklus. Mne zmenilo komplet vsetko. A teraz po tolkych mesiacoch uz vyzera, ze snad ho mam fajn. Ale neviem ci aj vsetky hodnoty…

martinka26102
autor
19. mar 2024

@zuza265 aj si šla ku doktorovi?

zuza265
19. mar 2024

@martinka26102 ano ano. Riesili sme nejake veci. Ale v podstate ty si este ok a je to normalne. Takze cakala by som dalsie cykly ake budu…

martinka26102
autor
19. mar 2024

@zuza265 ach Jaj… no nič, ak ms nepríde tento týždeň, testy budú negatívne, tak pôjdem k doktorovi budúci týždeň… prvýkrát sa mi niečo takéto deje..

majamat
19. mar 2024

@martinka26102 neboj, to sa stava. este takychto odchylok bude.

zuza265
19. mar 2024

@martinka26102 ano, to je dobry plan. A teraz vies kedy bola ovulacia? Ano? Drzim silno prsty❤️

martinka26102
autor
19. mar 2024

@zuza265 vôbec neviem, kedy bola ovulacia, keď sa mi to zrejme poposuvalo všetko…najradšej by som bola, keby som bola tehotná, len tie testy mi nejako nevychádzajú 🙈🤷🏻‍♀️ale ďakujem ti moc❤️

martinka26102
autor
19. mar 2024

Takto mi napríklad vyšiel Clearblue ultra včasný test, a ten som robila ešte v piatok minuly týždeň…
Ale to mi skôr príde ako falošný výsledok, neviem

majamat
19. mar 2024

@martinka26102 😀 tie testy si z teba robia prcu.

pockaj par dni a skus znova otestovat. drzim palce.

martinka26102
autor
19. mar 2024

@majamat veď práve 🤣potom už neviem čomu mám veriť 🤣🤣 ďakujem ti❤️

majamat
19. mar 2024

@martinka26102 daj potom vediet.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre