Menzes mi mešká 3 týždne a test je negatívny. Som tehotná?

zirfka
9. nov 2013

Meska mi menstruácia už tretí týžden, 10.10 som mala pohlavný styk a menstruacia mi mala prist 23.10 no neprisla, a dostala som vytok. týžden ako neprisla som si spravila test bol negativny dalsi týžden co meskala som si spravila asi 4 testy a na treti dalsie 3 a všetky boli engativne. Tak som sla na gynekologiu a tam mi povedali že mam zvacsenu sliznicu co to može znamenat? Možem byt tehotna? dakujem za odpoved emoticon prosim vas pomožte mi

farmacka
9. nov 2013

nie, podla mna nie si tehotna..zvacsena sliznica je v obdobi pred menstruaciou..ak by si bola tehotna, asi by ti to na gynekologii boli povedali 😀

andelok
9. nov 2013

Ak si mala sex, mozes byt tehotna.

majka_3
9. nov 2013

zväčšená sliznica býva pred menštruáciou ale aj začiatok tehu....zájdi si na odber krvi a pre vyvolavačku 😉

whiterosses
9. nov 2013

môžeš byť ale aj nemusíš ..

missy1989
9. nov 2013

Po tolkych negativnych testoch pochybujem ;/
Ale držim palce .😉

dedikatessa
9. nov 2013

mam presne ten isty problem ale este som nebola u gyn. testy negat. dokonca som mala uz aj bolesti ako pred menz. a meska uz 2 tyzdne :-/

katarina9292
9. nov 2013

ahojte. Taktiez mam taketo problemy, tento utorok to uz bude mesiac co mi meska menstruacia vo stvrtok som bola u gyn, pichol agolutin, tak som zvedava, stale mame s priatelom nechraneny sex , cize vzdy je sanca ze mozme byt tehotne 😀 dievcata..... a joooo.... mate niekto skusenosti s liekom DUPHASTON? pomohol vam otehotniet?
dakujem 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre