Meškanie 8 dní a test negatívny.

kvetinkaaknitevk
24. feb 2020

Zdravím Vás babi, s priateľom sa snažíme o mimčo.. mešká mi to 8 dní no test je negatívny. Nič by na tom zvláštne nebolo sni nikdy v živote mi to nemeškalo. Nemám príznaky ani na to aby som M dostala ale nemám ani žiadne príznaky tehotenstva .. čo myslíte?

jaruska_12
24. feb 2020

Mne mešká 5 deň test negatívny príznaky sú no neviem ci ako pred ms abo tehotenstvo 😮ale pravdepodobne keď test negatívny tak tehotenstvo vylúčené aspoň v mojom prípade 😪

kvetinkaaknitevk
autor
24. feb 2020

@jaruska_12 čítala som že niektoré ženy mali stále negatívne testy a boli z toho dokonca aj dvojičky 😀💪🏼

148terka148
24. feb 2020

Baby som s vami ja tiez mne meska len 3dni test negativny posunuta ovulacia a tlaky a bolesti podbruska

jaruska_12
24. feb 2020

@kvetinkaaknitevk no to by bola haluz hlavne pre môjho chlapa haha ja by som to asi dala síce by to bolo náročné ale dieťa je dar určite by sme sa nejako popasovali ♥️♥️♥️

jaruska_12
24. feb 2020

@148terka148 budeme si navzájom držať palce ♥️🤞🤞

1didiana1
24. feb 2020

@kvetinkaaknitevk ak ti menstruacia nepride, tak zbehni k doktorovi, nech ti zoberie krv. niektorym babam fakt neukazuje pozitivny test a pritom su v tom. drzim vam palceky

kvetinkaaknitevk
autor
24. feb 2020

@1didiana1 ďakujem 🙂 skočím v stredu ak dovtedy neprídu 🙈

niky1141997
24. feb 2020

Ahojte.Mne tiež mešká 3deň.V januári mi našli 3cm cystu ktorú už nemám.Mám 24dňový cyklus a test takto.Čosi slabé tam vidím ale neviem či sa mi to len nezdá.Zajtra idem k dr🙏

veronika1234512345
24. feb 2020

Mne meškal menzes 6 dní ovulácia odlsedovana plánovaný styk všetko okej a tehotná som nebola.
A vraj posunutá ovulácia, nehrozí keď bola odlsedovana. Možno je to z toho chvenia, zo stresu ci to vyslo. Ale kým nie je menzes vždy je nádej 🙂

kikus1452
25. feb 2020

Mne meška už viac ako dva týždne a test negatívny... Zajtra idem k lekárovi. :/

kvetinkaaknitevk
autor
25. feb 2020

@kikus1452 držím palce aby to dopadlo tak ako si zelas 🙂

clariasara
25. feb 2020

@148terka148 ja som na tom úplne rovnako, mešká a test negatívny.. vaječníky bolia už druhý týždeň a aj kríze a mrcha nikde :(

148terka148
25. feb 2020

@clariasara kolko sa uz snazite? Ja som zistila, ze este dva dni mam do MS ale teplotu mam stale hore no ako sa to vezme hore 36,8 nestupa ale ani neklesa. Jasne, že testy som si skusal robit a boli negativne teda to bolo som zistila asi 10 dni od ovulacie..lebo ako pisem my sa uz snazime asi 2roky. Bodaj raz by som mala aj na ten zazrak stastie RAZ
A tebe drzim palce

kvetinkaaknitevk
autor
25. feb 2020

@148terka148 My sme len začali.. ale ešte nikdy som nemeskala a okrem toho že som dostala mykózu vcera, a bolia má kríze od ovulácie mi nič iné nie je. Sem tam má pobolieva hlava ale to nie je nič zvláštne u mna .. dnes má začali trochu boliet vaječníky pri chôdzi .. dúfam že nebudem prechladena :( .. Vám držím palce ❤️🙏🏻

clariasara
25. feb 2020

@148terka148 my sme ešte na začiatku len 4 mesiace ale mne už tikajú hodiny budúci týždeň mám 34 takze do 35 by som si neskutočne priala mat prvé babo. Ja som mala inak 6 dni teplotu 36.8 bez zmeny. Dnes 36.7 čiže začala klesať.
Ak ti neklesá tak to môže byt tehu. Nie všetky musia mat teplotu nad 37 🙂 držím palce ! Dva roky je už teda dlhšia doba ale ak ste zdraví určite sa to podarí.

clariasara
25. feb 2020

@kvetinkaaknitevk mykóza by mohla byt prvým príznakom tehotenstva. A ak ti nemešká tiež to niečo znamená. Merias si aj teplotu ? Poprípade skus ešte pozrieť krčok.
Držím palce 🤞

148terka148
25. feb 2020

@clariasara A ako ms vypadat keby som bola tehotna?
ked nie tak ako ma vypadat?
Mykoza isto nie. Ja mam aj 45dnove cykly a zajtra je len 33den.

clariasara
25. feb 2020

@148terka148 krčok by mal byt v rannom štádiu tehotenstva hore a mäkký ako pera a zatvoreny. Neskôr sa v tehotenstve posúva trosku nižšie a ostáva tiež mäkký.
Pokial ma prísť menstruacia tak bude nízko, mäkký a otvorený.

clariasara
25. feb 2020

@148terka148 ale ak máš aj 45 dňové cykly a ešte si len 33 deň tak to ti ešte nemešká ? Či ?

148terka148
26. feb 2020

@clariasara dakujem,toto som nevedela.

jaruska_12
26. feb 2020

No co baby mešká vám ešte menštruácia? Mne 7 deň včera test negatívny, tak neviem je to 35 dc

kvetinkaaknitevk
autor
26. feb 2020

@jaruska_12
@clariasara
@148terka148
Meškám stále už je to 10 dni .. Dnes som merala teplotu a 36,8 .. nikdy pred tým som ale nemerala tak neviem .. chcela som ist na gyndu ale všetci mi povedali že zbytočne že im lekár povedal že kým nebudú mat pozitívny tehotenský test že nemajú ani chodiť 🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

kvetinkaaknitevk
autor
26. feb 2020

@kikus1452 ako si dopadla? 🙂

jaruska_12
26. feb 2020

@kvetinkaaknitevk aj mne ešte stále mešká 7 deň test som dnes nerobila naposledy v pondelok bol negatívny, kedy si si robila test? 🤷‍♀️ Ja počkám do piatku a urobím ešte jeden aj keď mi s toho už asi hrabe 🤦‍♀️🤦‍♀️

kvetinkaaknitevk
autor
26. feb 2020

@jaruska_12 v nedeľu som robila test .. nechcem dookola skúšať testy už som robila 3 prvý v štvrtok další v piatok a jeden v nedeľu dám tomu čas ešte a uvidíme 🙄chápem ta úplne

clariasara
26. feb 2020

My sme tu teda dopadli dievčatá 🤦🏻‍♀️ Nie je nič horšie ako táto neistota. Proste ak nie sme nech to príde keď ma prísť alebo keď mešká nech su proste testy pozitívne a nie takéto napätie... mne sa pridala dnes ešte aj zvláštna pachuť v ústach, mrcha nikde 6 dni dnes a vzdala som čakanie a šla k lekárovi. Musím čakať do piatku na výsledky krvi... ale mám pocit že mrcha do vtedy aj dorazí.

1didiana1
26. feb 2020

@kvetinkaaknitevk tak si nebola u doktora? a robila si si niektori test aj hned rano s ranneho mocu? a tiez bol negativny?

kvetinkaaknitevk
autor
26. feb 2020

@1didiana1 nie nebola som nakoniec a všetky som robila z ranného mocu .. zajtra skúsim moc a pôjdem na krv asi ku všeobecnému

clariasara
26. feb 2020

Tak ja hlásim mrchu :( u mna teda opäť zaúčinkoval stres keďže mne nemešká nikdy. Možno raz za dva roky. Teplota klesla a hneď sa to aj spustilo... takze som zbytočne vyhodila peniaze za testy 🤦🏻‍♀️
Dievčatá držím Vám palce nech Vám to vyjde. Majte pekný deň.

kvetinkaaknitevk
autor
27. feb 2020

@clariasara tak to má mrzí :( nabudúce to vyjde uvidis ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre