3 dni meškanie a negatívny test

mirkakonik5
17. júl 2022

Ahojte...mám pravidelný cyklus, snažíme sa asi 6 mesiacov po MA v 7tt....3. deň mi mešká MS a test bol včera aj dnes negatívny, úplne čistý žiadny duch....mám ešte nejakú nádej že sa čiarka ukáže neskôr ? MS nikde a to mi naozaj nezvykne meškať ...

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirkakonik5
autor
17. júl 2022

@majamat Neviem kedy bola presne, ale tak mám pravidelný cyklus 28 dňový tak by mala byť normálne...ale tak rátam že pokiaľ nepríde ms tak by to mohlo byť že bola posunutá...ďakujem za odpoved

adeladulova
17. júl 2022

Mne ukazal test po,it vysledok 4 dni po termine MS a aj to az po uplynuti casu, ale.. vecer som si nasla zaschnutu druhu ciarku a tak som si o 2 dni spravila dalsi test, pozitivny bol na ducha.. odhadujem ze taky 8my den po termine by mi ukazal uz plne dve ciarky. Este mas nadej 🙂

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirkakonik5
autor
18. júl 2022

@adeladulova ďakujem, dnes som si nerobila, skúsim znova zajtra ráno a keď nepríde ms tak si asi kúpim digitálny...bojím sa po Tom čo sa nám stalo..

mirkakonik5
autor
18. júl 2022

@majamat ďakujem tak počkám ešte

adeladulova
18. júl 2022

@mirkakonik5 drzim palce 🙂

adeladulova
23. júl 2022

@mirkakonik5 ako si dopadla?

mirkakonik5
autor
23. júl 2022

@adeladulova ms prišla na 6. Deň meškania 🙁...nechápem prečo meškala nikdy nemeska.....

adeladulova
23. júl 2022

@mirkakonik5 nabuduce to vyjde 😊 drzim palce

mirkakonik5
autor
24. júl 2022

@adeladulova ďakujem ti 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre