Meškanie MS a negatívne testy

31. jan 2021

Ahojte, dnes je to 4 den kedy mi meska MS, nikdy mi tak nemeskalo, maximalne tie 3 dni ale to som vedela ze uz to pride namna, mam priznaky klasicke , bradavky ma uz bolia vyse tyzdna a pol neskutocne, podbrusko citlive co uz som myslela pred 5 dnami ze mi pride Ms a stale nic, akokeby sa to nevedelo spustit, testy boli negativne 3 dni do zadu, nemam dalsie doma kupene, tak neviem, nechcem si ani nahovarat , snazime sa cca pol roka, ale vzdy ked mi meskali 2 dni tak som urobila testy , negativne a uz som si nenahovarala. Nerozumiem, nech sa spusti ta Ms lebo ma porazi takto cakat ci bud alebo ....

mbabika
31. jan 2021

Keď si ich mala tri dni do zadu negatívne neznamená te aj teraz budú. HCG rastie obdeň. Skús zajtra kúpiť test a uvidis. Držím palce🍀

summersunny94
1. feb 2021

Ahoj skús si dnes kúpiť test a držím palčeky. @mbabika ma pravdu mne test ukázal 2 čiarky veľmi neskoro, až keď som už bola mesiac a týždeň tehotná.

autor
1. feb 2021

@summersunny94 vidim to dobre ????

summersunny94
1. feb 2021

Krásna druhá čiarka už moc gratulujem ❤😊

autor
1. feb 2021

@summersunny94 ja neverim 😂

summersunny94
1. feb 2021

Tak môžeš začať veriť 😊

autor
1. feb 2021

@summersunny94 do ktoreho tyzdna je este “ok” pit alkohol, lebo v sobotu som nevedela ze dnes budem mat dve // 😂😂. Posledna MS skoncila 04.01.2021

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre