Môžem byť tehotná?

eda28
25. jún 2013

Žienky potrebovala by som poradiť, ak ste sa s tým už stretli. Mávam anavolučné cykly, užívam clostybegyt aj duphaston, tretí mesiac. Naposledy folikulometria v 11 DC ovu nepotvrdila, cyklus mavam 31 dnový. Predtým mesiac som mala jeden dominantný folikul, aj napriek snazeniu menstruaciu som dostala. Dnes som mala dostat menstruaciu po tom cykle bez ovu a nic, tak som rano robila dva testy a pekne dve ciarky na oboch roznych znaciek. Moze ist o tehu? Mohla som mat ovu neskor, aj ked teda som ovulacny hlien velmi nemala, len raz trosicku. Dakujem za vase postrehy, som z toho riadne zmetena a lekar je prave teraz na týyden na kongrese.

janeita
25. jún 2013

Jasné že možeš byť tehotná, ovulácia može byť aj oveľa neskor ako 11dc a keď mavas 31dnove cykly tak ovu mohla byt kludne aj okolo 20dc.

sarin
25. jún 2013

Ak si mala na tehu teste 2 ciarky tak si tehotna...

janina999
25. jún 2013

Tehotenské testy by mali mať 96% presnosť, takže pokiaľ si sa pridržiavala pokynov, jasné že môžeš byť tehotná.

sonagolisova
25. jún 2013

ak si mala na 2 testoch 2 pekne ciarky tak velke gratulacie !!!!!!! 😀 😀

lauricka
25. jún 2013

ano, samozrejme, oznam to lekarovi a dohodnete sa, co dalej

maryah
25. jún 2013

Keď máš 31-dňové cyklusy tak ovulácia bola asi neskôr, býva v strede cyklu takže mohla byť aj ako napísala @janeita okolo 20 DC... a ešte k tomu tie pozitívne testy, takže nie je o čom, si tehotná... 🙂

ematko29
25. jún 2013

presne náš prípad.Brala som klostilbegit druhý mesiac alekárka na 11den cyklu ovu nepotvrdila a presne vtom cykle som ostala tehotná.Gratulujem.teraz má môj anovuláčný cyklus 4roky 🙂

pocahonntas
27. jún 2013

nikdy nevies na istotu, sama si to tazko vypocitas kedze nevidis presne co sa deje vo vnutri....plus k tomu spermie mozu tiez hodnu chvilu cestovat :D ale ak mas dve ciarky tak su to realne dve ciarky a dovod na radost 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre