Môžem byť tehotná i napriek menštruácii?

andrejkazabka
16. mar 2012

...cisto jednoducha otazka ,co ma ted mata kus...kedze som mala meskanie menzesu a pak dosiel v silnej intenzite ale len prvy den....pak slabko a klidek a dokonca ani styk nebol problem...a po 5 tich dni cudny velmi pocit i rano i vecer a tak zo srandy mi nedalo ze testnem si to ..a kus ma prekvapilo ze slabulinky a ledva viditelny duch na mieste druhe ciarky.......a prsoim pekne to sa mi na dalsi den opat stalo a to hned double..co si myslite??? ....hmmm..proste nechapem,chcem nazor ak to pojde kocky...dakujem =)

juliap
16. mar 2012

mozes byt kludne tehu, ja som pri 2 a 3 dietatku mala menzes uz ked som bola tehu, podobne, ako opisujes, meskanie /ale u mna to bolo normalne, ze mi meskal/ potom 1 den silny a 2,3 den len spinenie ... ak budes tehu, tak udaj datum posledneho menzesu ten, co si mala normalne, nie tento cudny, lebo ti daju neskor datum porodu

liv1
16. mar 2012

Vtipny prispevok 😅 . Ta druha ciarka je odpoved, ze ano si tehotna. Aj napriek mestruacii, aj keby si ju mala normalne tyzden... Niektore zeny to tak proste maju. Ale isla by som k dokimu ci nahodou netreba nieco proti tomu krvacaniu mozno na udrzanie plodu 😉

milacik3
16. mar 2012

skus este pockat a buduci tyzden si sprav este raz test a ak vyde // ciarky, tak zavolaj doktorovi...aby to nebolo nahodou vazne ked krvacas...pre istotu

emkab
16. mar 2012

Kamoska mala ms tusim do 3.mesiaca, tak aj zistila neskoro, ze je tehu..podla mna by bol lepsi lekar..neviem teda, ci sa tesis alebo nie z toho druheho pruzku, ale kazdopadne ti lekar povie lepsie ako my tu svoje nazory podlozene len nasimi, resp. kamaratkinimi skusenostami 😉

bejka81
23. máj 2013

Ahojte,

mám ten istý problem...alebo teda...ak sa to moze problemom nazvat.
Menstruacia mi meskala 2 dni, co je u mna uplne normalne. Potom mi dosla velmi silna menstruacia, ale trvala jeden den...ako prisla, tak aj odisla, nic specialne sa nedialo, dokonca ma nebolelo ani brusko, a vobec som nemala ten typicky pocit, ked menstruujem, to zena citi🙂...dosli dva dni, kde som mala slabe spinenie, a potom to preslo uplne. Po tomto obdobi som zacala mat zvlasten pocity, ako keby mi bolo nevolno, krutila sa mi hlava...a mala som taku zvlastnu pachut v ustach, po prebudeni mi bolo tak cudne, ako keby som bola velmi slaba...tak som si urobila po prichode domov z prace, testik...najskor som na nom nic nevidela...tak som ho odlozila na policku a sla si po svojom...ale po nejakej dobe som sa na test pozrela este raz...a ako keby som tam nieco videla...nebola to ciarka...a nebol to ani ruzovy fliacik...ako keby duch...ktory mal trosku ohraniceny okraj....tak som to len smarila do kosa..,.a brala to za negativne..lenze tie zvlasten pocity som mala aj na druhy den..plus ma cele doobedie jemne pichalo v lavej casti podbruska..ale len taky pocit, ako ovulka...dnes mi bolo zase tak zvlasten, aj hned rano...ale aj teraz mi je tak cudne....a uz druhy den ma vzdy prezenie....co mi je divne, kedze ja som skor mavala problem doteraz s tym, ze som mavala zapchu...tak som teraz zmatena, neviem co sa deje...kocky, poradte mi prosim....volala som aj lekarovi, mam dojst za nim v pondelok. Aby v tom nahodou nebol nejaky iny problem. Kocky...stalo sa vam nieco podobne. Trapi ma len ta menstruacia...pretoze v normalnych pripadoch by byt nemala....ak mate niekto podobnu skusenost, prosim napiste....dakujem...a ahojte 🙂

july41
22. dec 2014

Ahojte mam otazku pracujeme na babatku podla kalendara mi prisla mrcha skor o tyzden ako mala a na den ako mala spravne mrcha prist mam len nebadatelne pobolievanie v podbrusku ale prsia citlive bolestive a spinenie hmmmm dilema ked ze som v Rakusku moja lekarka tu ma dovolenku k inemu sa neodvazim a netusim ci ma na Slovensku vysetria ak si cele vysetrenie zaplatim mam si robit starosti alebo testovat aaaaaah jo

lauricka
22. dec 2014

v prvy den ocakavaneho zaciatku menstruacie by uz tehu test mal byt dost spolahlivy, staci testnut. A nevidim dovod si robit starosti... 😕

odisea
28. dec 2014

Caute...chcem sa len informovat...samozrejme navstivim gynekoloka ale su sviatky a nemam na to teraz cas..tak len chcem vedidet ci niektora z vas nemala podobny problme...Zacnem asi tak ze mala som sex nechraneny s priatelom a asi sa nam trosililinku smiklo...ale kramy mi meskali 5 dni na to som ich dostala...strasne bolestive a silne...mala som ich len 2 dni..a potom nic ako keby sa vyparili a pocas tych meskajucich 5 dnoch som mala taky hnedkasty vytok..uz dlhsie mam problem s tym ze ma boli v podbrusku a mam nafuknute brucho...citala som na nete ze to moze byt aj cista..preto sa pytam ci tam moze byt pripadne tehotenstvo alebo sa mam obavat niecoho horsieho...za odpoved dakujem vsetkym..

jajka3
19. feb 2015

Ahojte no ja tiez mam divne pocity menzes mi meskal tyzden potom prisiel bol normalne 5 dni a teraz ma cely den pobolieva v podbrusku a dva dni som dost ospala.mohla by som byt tehotmna testiky som robila ked ms meskala ale negativne a potom ked mi ms skoncila som este jeden robila a tiez negativny.

natal015
1. sep 2018

Ahojte mne sa tiež deje podobná vec dva dni mi meškali a tak som testla ale nič z toho. Nakoniec aj tak prišli lenže 4 dni boli normálne silné ako obvykle ale čo je neobvyklé je to že po štvrtom dni mi začali slabnúť a na 5. deň už len špinenie a normálne ich mávam 7 dní. Lenže cítim sa divne. Točí sa mi hlava strašne a dnes ma nadrapovalo z kešu orechov a tie ja tak neskutočne milujem no teraz ich nemôžem ani cítiť. Som unavená a všetky tieto typické príznaky ktoré sú už dávno známe..len sa bojím aby to nebola cysta..k doktorovi som sa včera objednala ale bohužiaľ najbližší termín mi dal 21.9 ale čo dovtedy neviem...ani nehovorím o pretrvávajúcich bolestiach ľavého občas pravého vaječníka aj pred mrchou aj počas a aj po nej..

sonka4774
4. sep 2018

Ahojte, myslíte že by som mohla byt tehu aj napriek velmi silnej menštruácii, ktorá trvala ako obvykle? Mam taky divný pocit lebo ma boli ľavá strana brucha, niekedy aj pravá ale na tej ľavej to cítim viac a akoby mi to prechádzalo aj do chrbta...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre