Môžem otehotnieť deň po menštruácii?

9. júl 2022

viem ako to vsetko funguje, aspon som sa na to spoliehala :D jedenkrat sme s muzom mali nechraneny sex, hned dalsi den po skonceni menstruacie a ja teraz stresujem, ci nie som tehotna, lebo ma bolia prsia a do menstruacie este daleko... obidve moje predchadzajuce tehotenstva bola bolest prs moj prvy priznak...
no vacsinou mavam ovulaciu uprostred cyklu... je sanca, ze by som ju mala hned po menstruacii?

diamond007
9. júl 2022

Ktorý deň v cykle si bola a ako dlhom?
Podľa mňa to je najvyššia možná šanca spomedzi mimo ovulacnych dni 😀

autor
9. júl 2022

to bolo nejaky 6.-7. den cyklu.. cyklus mavam obycajne 30-32 dni a ovulaciu mam vacsinou na taky 17. den cyklu

dorka_33
9. júl 2022

Ja som takto otehotnela 🙈🤣🤣

sara07
9. júl 2022

si kup test kludne sa to mohlo posunut

autor
9. júl 2022

@sara07 kupim, jasne ze.. ale az v stredu a dovtedy ma roztrhne od nervov :D

autor
9. júl 2022

@dorka_33 ojoj :D vazne?

ls56
9. júl 2022

Ja si myslim, ze kludne byt tehotna mozes..aj ked mna prsia pred MS boleli uz aj cca 10dni

dorka_33
9. júl 2022

Úplne bez srandy vážne 🙂 ten mesiac to bol jediný raz co sme šli na plno....🙈🤣🤣 doma mi beha 2a pol ročná 😁😁

any_soj
9. júl 2022

Samozrejme že môžeš. Kľudne môžeš mať výnimočne ovuláciu skôr - spermie počkajú pri plodnom hlinené do 5 dní. Na orientáciu vo svojom cykle odporúčam symptotermalnu metódu, vysvetlené na stránke lpp.sk 🙂 ak by si si sledovala cyklus, vedela by si, či ten deň bol ešte neplodny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre