Možné tehotenstvo alebo biochemické tehotenstvo

17. sep 2023

Ahojte,

zajtra mám dostať MS. Snažili sme sa o babo, test som si nerobila lebo som si chcela urobiť až keď MS vynechá. Cca 10dpo som začal cítiť príznaky, nie však silne. Pichalo a ťahalo ka v podbrušku, únava, pálenie záhy. Keď som mala 5 dni do MS, mala som jemný ružový výtok. Dnes mi ako keby zával MS a mám ju dostať zajtra. Vysla mi červená jasná krv, jedna malinká zrazeninka krvi, potom hneda krv. Avšak, stále ma pali záha. Test som si nerobila. Mám strašný strach si ho urobiť, aby som nezistila, či nemám biochemické. Pred vyše 3ms som mala Missed Abortion potrat. Ja vôbec neviem čo si myslieť.
Mala ste to niektorá tak a boli ste tehotné? Alebo si mám ten test urobiť a ja neviem ísť na pohotovosť?

olivia_c
17. sep 2023

Urob si test, ak je to biochemicke bude tam minimalne duch, a budes vediet, ze islo o biochemicke alebo je to klasicka ms.

andrea_82
17. sep 2023

V takomto skorom case ani na pohotovosti vela neurobia...

stannkal
17. sep 2023

Neviem akú odpoveď tu vlastne čakáš, ved to je len na tebe ci sa rozhodneš vyčkať alebo či si urobíš test. Nikto ti nepovie ci si tehotná na základe toho kedy a koľko krvi ti vyšlo.

autor
17. sep 2023

Urobila som si test a negatívny. Tak som rada, že je aspoň negatívny a môžeme skúsiť nabuduci mesiac zase.

kessica87
17. sep 2023

Tomuto príspevku som moc nerozumela.
Zajtra máš dostať MS a bojíš sa aby test nebol pozitívny a snažíte sa o bábätko.... sak keby bol pozitívny tak prečo by to malo byt biochemické hneď? Nechápem prečo sa hneď takto stresuješ 🤨

autor
17. sep 2023

@kessica87 pretože som krvacala a mám za sebou jeden potrat tak preto

kessica87
17. sep 2023

O potrate a krvácaní by som mohla písať aj ja čiže máš ešte väčší dôvod na to sa nestresovať. Držím Ti palce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre