Možné tehotenstvo s kvapôčkami lásky

kamiska098
19. nov 2021

Ahojte,
chcela by som sa opýtať, ako to je s tzv. kvapôčkami lásky, nakoľko som o tom už dosť veľa načítala, ale nie som si istá. Už dávnejšie som našla na internete názory od viacerých gynekológov, ktorí hovorili, že predejakulačná tekutina neobsahuje žiadne spermie v prípade, že mám s partnerom styk prvý pohlavný styk v rámci dňa. Ak však už následne ideme druhé kolo a partner sa nevymočí, resp. neumyje, v tom prípade tá tekutina už spermie obsahovať môže. Teraz mi meškajú krámy už 12. deň a mám dosť stres, aj keď s partnerom sme nemali za posledný mesiac veľa sexu a keď aj hej, tak zvykneme to praktizovať tak, že ked ideme prvé kolo (on sa predtým vždy umyje), začneme bez kondómu a potom v strede sexu si ho nasadí, a potom následne keď ejakuluje tak vyberie penis aj s kondómom samozrejme, a ejakuluje do neho mimo mňa (pre prípad keby sa roztrhol). Ked ideme druhé kolo vždy si nasadíme kondóm už od začiatku, on sa navyše vždy predtým ešte umyje a vymočí. Po sexe som vždy kondóm kontrolovala a nebol prasknutý. Vždy to takto praktuzujeme a nikdy sa nič nestalo, no teraz mám vážne stres. Bola som aj na očkovaní aj mám veľa stresu, takže možno aj z toho dôvodu mi meškajú nakoľko som čítala že po očkovaní veľa ženám meškali krámy. Ale aj tak mám stres, podľa mňa sme sa chránili dostatočne, bola som na tom, že tá predejakulačná tekutina počas prvého kola neobsahuje spermie, no teraz som na pochybách. Chcela som sa len opýtať, čo Vám ohľadne toho povedali Vaši gynekológovia.

thereisabear
19. nov 2021

Viem, že otázka je iná, ale prečo si nespravíš test?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evaachesa
19. nov 2021

A test si si už urobila a bol negatívny, áno?

kamiska098
autor
19. nov 2021

@thereisabear všade píšu že test sa má robiť až po 14 dňoch odkedy mešká menzes, že dovtedy nemusí ukázať dobre či som tehotná alebo nie.... len som bola zvedavá na Vaše názory

kamiska098
autor
19. nov 2021

@evaachesa nerobila som si ešte

evaachesa
19. nov 2021

@kamiska098 tak si ho urob a až potom zakladaj tému. Načo to bolo dobré?

mamina0078
19. nov 2021

@kamiska098 kde pisu az 14 dni po MS? Mozes si urobit aj v den kedy mas dostat aj 2 dni pred by malo spravne uz ukazat.

thereisabear
19. nov 2021

To je úplný nezmysel a nikde to nepíšu. Test so môžeš robiť prvý deň meškania, niekdy ukáže čiarku aj skôr.

zuzi0911
19. nov 2021

14 dní po ovu. Nie po meskani...urob si test....

julie19
19. nov 2021

Test si môžeš s kludnym svedomím spraviť aj po jednom dni meškania ... urob si test a budeš múdrejšia ;)

ailiba
19. nov 2021

@kamiska098 urob si test, určite by ti už ukazal, či si tehu. Až keď 14 dní mešká? To máš odkiaľ. Väčšinou ukazuje už v deň predpokladanej ms. Úprimne, skôr si myslím, že to je tým očkovaním a stresom.... Ale test si určite správ. Všetko je mozne.

alina765
19. nov 2021

@kamiska098 Mne test ukázal už slabého ducha prvý deň keď mrcha meškala ,myslim keby sisi urobila test už máš riadne koľajnice🤷🏼‍♀.Držim Palce😉.

milka1988
19. nov 2021

@kamiska098 ja som takto s ex. Otehotnela. Mali sme prerušovaný styk niekoľko rokov, ale ten osudný styk sme mali 2x po sebe. A presne z toho som ostala tehotná z toho druhého...neverila som kým som nešla už k dr s tym že mam pozitívny test, a hneď mi to potvrdila na sone...

kamiska098
autor
19. nov 2021

@milka1988 tak ale ten styk co sme my mali dvakrat po sebe tak na druhy krat sme mali od zaciatku kondom a sa nepretrhol

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre