Najskôr pozitívny, potom negatívny test. Som tehotná?

karennuska
10. máj 2024

Ahojte mamičky chcem sa vás spýtať. Dva dni dozadu som si urobila digitálny tehotenský test Clearblue vyšiel mi pozitívny a ukázal že som v 4-5 týždni a dnes som si robila presne ten istý test a ten ukázal negatívny ? Máte niektorá skúsenosti ? Alebo nejaké rady budem vďačná 🙂

stellarstar
10. máj 2024

CB ukazuje 4-5 t? Ja myslela ze len do 3+
Tak to je zaujímavé že prv ti ukáže pozitivitu a ptm negatívne

e1i
10. máj 2024

@karennuska najviac ukazuje 3+ a ak bol pozitivny a je negativny moze znamenat biochemicke tehotenstvo. Keby si neurobila test tak ani nevies ze si chvilu bola tehotna.

sisa_s
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
10. máj 2024

zrejme to mysli tak, ze jej ukazal 2-3 a teda je 4-5 tyzden (+ 2 tyzdne od ovulacie), kazdopadne skus este zopakovat a ak bude stale negativny tak zrejme biochemicke zial :(

karennuska
autor
10. máj 2024

@sisa_s 1-2 , znamená 3-4 , 2-3 znamená 4-5 týždňov a 3+ je 5tyzdov a viac tak je písané v informačnom letáčiku

janica_
10. máj 2024

@karennuska to vies, vacsina zien alebo ludi navody necita ;) ja som pochopila hned ako si to myslela. V kazdom pripade je to zvlastne, lebo hcg sa nevypari zo dna na den, klesa posupne. Nemas nejaky dalsi test? Cakanie je najhorsie, ale len cas ukaze vysledok. Ak by si mala v pondelok stale pozitivny test tak by som volala lekarovi.

karennuska
autor
10. máj 2024

@janica_ no som objednaná na štvrtok k lekárovi len naozaj to čakanie ma zabíja už som sa postešila že som teraz neviem
Na čom som

janica_
10. máj 2024

@karennuska vzdy je moznost ze ten negativny bol vadny. Kup si obycajne testy, tam uz by mali byt obe ciarky porovnatelne silne a zamestnaj si hlavu do kontroly niecim.
Drzim palce.

karennuska
autor
10. máj 2024

@janica_ ďakujem veľmi pekne ☺️☺️

koniarova
10. máj 2024

@karennuska urob ešte jeden. Hádam nebudeš čakať do štvrtka. Možno bol chybný.

bejbs123
12. máj 2024

@karennuska to bude biochemicke,ak sa neuziva nejaky progesteron,tak sa spusti ms

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre