Pozitívny test od značky Tozax a negatívny od značky Clearblue

adminka11
2. apr 2021

ahojte, vcera som si robila tehotensky test a vysiel pozitivny od znacky tozax a dnes od znacky clearblue a vysiel negativny uz som aj objednana ku gynekologicke ale neviem co si o tom mysliet🤷‍♀️ ďakujem každej za radu

petus998
2. apr 2021

Mne to nepride ako pozitivny ale ten prvy digitalny test je 25tkovy takze ak by aj na teste bol duch tak digi urcite este neukaze nic

petus998
2. apr 2021

Skuste dat lepsiu foto toho palickoveho

kataka10
2. apr 2021

@adminka11 ten palickovy mi pripada neplatny. V pripade pozitivneho, su cervene ciarky blizsie pri sebe. Takto daleko od seba si ich veru nepamam.

ab727
2. apr 2021

@kataka10 obe sú zrejme negatívne

kulumulu123
2. apr 2021

@adminka11 oba testy negatívne

hennyinnsbruck
2. apr 2021

Oba negatívne

cookie29
2. apr 2021

oba negativne... a neviem na kedy si objednana k lekarke, ale podla mna je zatial strasne zavcasu

adminka11
autor
2. apr 2021

Dakujem za odpovede, k lekarke idem az o dva tyzdne tak uvidime, ale tiez mi ten palickovy prisiel divny 🤷‍♀️

martinaju
2. apr 2021

@adminka11 veď skús ešte jeden (skus kupiť mamatest je lacnejší ako digi test a tiež spoľahlivejší ako ten prúžkový čo si dala) sprav z ranneho moču a budeš vedieť na čom si. Koľko ti meška ms?

ibrunova
2. apr 2021

Kedy si mala dostať menzes? Ku lekárke je to skoro tak či tak, keby si aj bola, to ešte neuvidí.

caroline11
2. apr 2021

@adminka11 skúste o pár dni zas alebo počkajte čo povie doktorka 😊 podľa mna tiež negatívne , nakoľko test clearblue je dosť presný .

jaskolka
2. apr 2021

Negatívne oba. To ružové na tom papierovom je len miesto, kde je nalepená ta lesklá fólia.Keby bola čiarka, ta by mala byť bližšie pri tej kontrolnej

adminka11
autor
2. apr 2021

Ms mi meskala dva tyzdne, testy mi vysli negativne, v nedelu mi prislo spinenie asi 3 dni ale ked mi vysli doteraz ze negativne aj napriek meskaniu neocakavm ze budem tehotna

martinaju
2. apr 2021

@adminka11 no tak po 2 tyzdnovom meškaní by test určite už ukázal.

eri28
28. apr 2021

@adminka11 môžem sa opýtať ako si dopadla???, moja????

adminka11
autor
29. apr 2021

@eri28 ahoj jasnacka, v pondelok mi prisla mrcha (10.den od vyvolavacky), ako vsimla som si ze nie je to taka obycajna menstruacna krv lebo bola dost vyrazne zafarbena do hneda, aj som mala dost silne bolesti v podbrusku ale dr tvrdi ze je vsetko ok, tak snad sa to uz upraví

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre