Po Escapelle mi mešká menzes. Som tehotná?

nevinnedievca
13. feb 2022

Caute baby,5.2 som mala styk v den kedy som mala dostat menstruaciu. Hned po 2h som uzila tabletku Escapelle,dnes je 13.2 a stale mi neprisiel menzes a uz dva dni ma bolia prsia,myslite si ze to moze byt z tej tabletky? :/
Mala som styk po 4 mesiacoch,pocas 4 mesiacoch som mala normalne menstruaciu,nebola som tehu ani nic. Len teraz toho 5.2 som mala styk. Mozem byt podla vas tehotna aj ked som nemala plodne dni a menzes mi meskal uz jeden den, v den sexu? Za kazdu radu budem vdacna,dakujem.

dzulli1980
13. feb 2022

Za mňa nie ... myslím, že tá tabletka po Ti parádne rozhodí cyklus.

loliki
13. feb 2022

@nevinnedievca Ze nevinné dievca. 😅 Prsia boli aj pri tehotenstve.

nevinnedievca
autor
13. feb 2022

@dzulli1980 A co tie prsia? Moze to byt podla teba tou tabletkou po? Strasne sa bojim :(

nevinnedievca
autor
13. feb 2022

@loliki random meno :D

dzulli1980
13. feb 2022

@nevinnedievca Tie prsia budú psychikou ... nemysli na to ... tie tabletky po sú strašné svinstvo.

nevinnedievca
autor
13. feb 2022

@dzulli1980 V utorok si planujem urobit test,snad ho nerobim nejak skoro. :/ A snad bude negativny.

martinaju
13. feb 2022

@nevinnedievca no tabletka po ti rozhadzala cyklus. Nemylsim si, že by si mala plodne dni v čase kedy si mala dostať menštruáciu (ok sú výnimočné prípady ale no…)
Takže za mňa úplne zbytočne zobratá tabletka, ktorá ti mega rozhádže cyklus a nie len tento jeden. Kamoška mala z toho problémy celkom dlho.
Takže nie tehotná nie si. V hlave máš príznaky a už len hľadáš čo na teba sedí. A na test ano bolo by skoro.

mmoonna
13. feb 2022

@nevinnedievca tehotná nebudes, tabletka po ti rozhádzaná cyklus. Je to riadna dávka hormónov, telo sa z nich zblaznilo,preto ťa môžu bolieť aj tie prsia.

azurova99
14. feb 2022

@nevinnedievca tabletka ti po prvé rozhodí cyklus a po druhé, čítala si príbalový leták dokedy sa ti môže od nej objaviť ms zdá sa mi že do 14 dní od použitia, prsia bolieť môžu aj z toho že ti prichádza ms, ide o pms, u mňa pred kramami aj týždeň dopredu, ale môže byť aj tehotenstvo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre