Po koľkých dňoch je najlepšie robiť tehotenský test?

leniia
13. jún 2011

Prvý test som si robila po 5 dnoch ten mi ukázal že niesom ale stále mi meškaju

veronicka1901
13. jún 2011

Ahoj Leniia, ja som si robila test 10 dni po tom, ako mi mala prist menstruacia (nemavala som velmi pravidelnu) a uz tam boli zretelne 2 ciarky 🙂 .

cikyta
13. jún 2011

po 5 dnoch čoho ?
(pohl.styku ? meškania menštruácie ? ET v IVF ? či čoho ?)
https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/po-kolkych-dnoch-si-mam-robit-tehotensky-test/

benne
13. jún 2011

Kamoške ani 5 testov neukázalo, že je.. len jej stále "meškali" 😉 po pár dnoch treba skúsiť test inej značky, lepšej citlivosti... meškajúca ms. môže znamenať aj niečo iné...

lusinda24
13. jún 2011

ja som menzes očakávala až okolo 16.11. a test som si robila už 10.11. (cca 10 dní od potenciálneho oplodnenia) z ranného moču a druhá čiarka už bola dosť silná...

mija777
13. jún 2011

Každá žena sme iná,jednej ukáže test ešte pred termínom MS,jednej neukáže ani po 2týždňoch meškania 😝 Záleží od hladiny Hcg v krvi.No na tvojom mieste by som zašla k dr.,tá zistí čo sa deje najlepšie 😉
A mne test ukázal zreteľné 2čiarky 5 dní po meškaní MS.

lianka7
14. jún 2011

Ja som si robila v deň očakávanej MS a čiarka bola zreteľná!

trinity525
14. jún 2011

10 dní, ale druhá čiarka môže byť veľmi slabá ... podla mňa 14 dní je ideal

mimka11111
14. jún 2011

leniia...ako sa tu už písalo,to,že ti mešká mms, ešte neznamená tehotenstvo,ale samozrejme aj môže...velmi ti ho želám......ja mávam nepravidelnú mms a raz mi meškala 16 dní,testy negatívne..a potom som ochorela-... ☹

pimpulienka
14. jún 2011

Po 6 dňoch meškania, mala som 28 dňovy cyklus. Jednoznačne viditelné dve čiarky a robila si ho doobeda

lenka311
14. jún 2011

Kamoška si robila tri od seba odlišné testy - značky neviem a všetky tri jej ukazovali, že nie je a bola... 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja som si ho robila po týždni od meškania menštruácie a boli tam dve čiarky a aj som bola tehotná.
Najlepšie Ti to potvrdí gynekológ. Ale inak môžeš skúsiť tak 3-4dni od meškania menštruácie, dokonca sú aj také testy, že sa to dá zistiť už 48 hodín po styku, ale radšej by som sa spoliehala potom predsa len na toho gynekológa.. Ak Ti ukáže test že si tehotná, pravdepodobne aj si, ale ak Ti ukáže test že nie si a predsa budeš mať veľký výkyv v menštruácii, odporúčam tak po dvoch týždňoch od vynechanej menštruácie zájsť na gyndu... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

evinkal
14. jún 2011

ja som si robila test týždeň po milovaní,lebo mi bolo zle...a robila som rovno 3 z toho jeden bol negatívny🙂

zuzanka161
11. jan 2012

ahojte .. po kolkych dnoch by som mala robit tehot.test? lebo 1.1.2011 som mala pohlav.styk no 5.1.2011 som bola u gynekologa a ten nic tam nevidel... a teraz ako som tu citala tak rozmyslam ci si neurobim no neviem kedy ...poradte mi prosim vas ...

zuzana19861986
18. nov 2012

Ahojte, ja by som sa chcela spýtať na to, či môžem byť tehotná,keď som dostala menštruáciu. Problém je v tom, že takú slabú som ešte doteraz nemala. S manželom sa snažíme o bábätko, no bojím sa urobiť aj test, ak výjde negatívny, budem zasa sklamaná. Cyklus mám 28 - 30 dňový. Teraz mi prišla menštruácia. Prvý a druhý deň som mala len špinenie, ale tmavé, na tretí deň mi menštruácia zmizla a na štvrtý deň opäť prišla. Je to však slabé, resp. žiadna menštruácia. Občas ráno mi je nevoľno, ale nezvracala som. V noci sa mi zatočila aj hlava. Chcem sa spýtať, či si môžem urobiť test aj teraz, keď ešte poriadne nemám skončenú menštruáciu, či mi to ukáže spoľahlivo. Mám to brať ako riadnu menštruáciu, alebo ako? Ďakujem za rady vopred.

zuzi0911
18. nov 2012

Ahoj mne sa toto stalo minuly mediac ale s tym ze somvju mala tri dni slabulinku a ddva dni spinenie. no test mi vysiel negativne. tiez mi byva zle a stale ma boli podbrusko. no zajtra idem s tym k doktorovi ci tam nemam zapal alebo nieco ine. ja som si robila hned na druhy den po skonceni

fila82
7. mar 2013
renatta9
3. máj 2013

Ahojte baby................... 😉 viete mi niekto poradit kedy si mozem urobit tehu test??? S manzelom sme sa zacali snazit o babo 🙂 Poslednu ms som mala 10.04.13 a prvy nechraneny pohlavny styk sme mali 15.04.13 a potom skoro kazdy den 🙂 Test som si uz robila ale prilis skoro lebo som si myslela ze mi to uz po 5 dnoch ukaze ☹ Bola som nedockava 😀 .Takze kedy je podla vas spravna doba na tehu test??? Dakujem za všetky odpovede a rady 🙂

mi99
31. aug 2016

Ahojte ukaze mi test uz aj po 3dnoch od styku? Ci jeceste skoro?

lenkamaxim
31. aug 2016

@mi99 najlepsie je az ked ti meska ms aspon 2-3dni

mi99
31. aug 2016

@lenkamaxim aha len som nedockava 😀

atenna
31. aug 2016

tak ja som mala dva dni po meskani menstruacie este negativny! a to bol ten najcitlivejsi. Ukazal mi slabu ruzovu ciarku az na 4.den meskania!

lenkamaxim
31. aug 2016

@atenna zalezi kolko hormonu mas v tele,moze to byt aj najcitlivejsi test,ak aj si tehu no mas este malo tehu hormonu v tele,tak ukaze neg... @mi99 cim neskor od zaciatku meskania tym lepsie,no chapem,ze si nedockava 🙂 nam sa zadarilo po skoro roku a ked sa to stalo vedela som,ze uz cakame babo. Nejak som to citila,test bol len pre zahnanie manzelovych pochybnosti 🙂 drzim silno palce!

mi99
31. aug 2016

@lenkamaxim dakujem velmi pekne 🙂

mi99
31. aug 2016

@lenkamaxim este mam otazocku po kolkych dnoch pridu priznaky? 🙂 lebo od styku uz na druhy den ma bolieva pod bruskom akoby maternica(vajecniky) ovela viacej jem som stale hladna ale velmi to nepripisujem tomu 🙂 len ci nahodou
Mam take tlaky pod bruskom akoby na stolicu a nic 😀

lenkamaxim
31. aug 2016

@mi99 fuuu 😀 To skor pracuje psychika 😀 Zvycajne tak 3-4 tyzdne po otehotneni. Snaz sa byt v pohode,pozitivne naladena,nieje dobre mat to stale na mysli,aj ked podla vlastnej skusenosti viem,ze je to tazke. Venuj sa tomu co ta bavi,dopraj si oddych,mojkajte sa s partnerom,podla moznosti ziadny stres.

mi99
31. aug 2016

@lenkamaxim no prave zato mi to prislo cudne ze tak skoro to asi nie 😀

lenkamaxim
31. aug 2016

Aj ked teraz ma napadlo,ze zahniezdovanie vajicka zacina tak 4-5 ty den od pocatia,vtedy mas v podbrusku taky tlak 😀

mi99
31. aug 2016

@lenkamaxim no zatial je to len 3 no 28sme mali styk tak hned na druhy den ma uz bolelo podbruskom a teraz take tlaky pri chodzi a pichanie 😀

lenkamaxim
31. aug 2016

@mi99 Kazdopadne skus vydrzat s testovanim do meskania ms,aby si nebola zbytocne sklamana ak by ti vyslo neg alebo slaba druha ciarka..Dobre su Dr.Max testy a digitalny Clearblue-ten ukazuje aj v ktorom tyzdni si

mi99
31. aug 2016

@lenkamaxim dobre dakujem 🙂 radsej pockam 🙂

evittam
31. aug 2016

@mi99 Počkaj dlhšie a sprav si rovno digitálny a máš pokoj - nemusíš "vykukávať čiaročky". 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre