Po koľkých dňoch od ovulácie ste zistili, že ste v tom?

19. mar 2021

Dobrý deň.
Zienky, ktoré máte detičky, po koľkých dňoch od ovulácie ste zistili, že ste v tom? Aké ste mali úplne prvé príznaky? Dakujem 🍉

janulla1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulla1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
19. mar 2021

dakujem 🙂

petamich
19. mar 2021

naposledy 10 DPO a este pred meskanim menzesu ma neskutocne naduvalo a zvacsili sa mi prsia (ale ze enormne) a toto sa zopakovalo vzdy (hoc dvakrat to zial nedopadlo dobre) no a potom meskala MS, zle mi zacalo byt ako baby pisu az okolo 6-7tt

diaalex
19. mar 2021

Prvýkrát keď mi ms meškal 3 dni bol pozitívny test a teraz v deň ms bol pozitívny test 🙂 zle mi prvýkrát vôbec nebolo a klip klop ani teraz

tosomja
19. mar 2021

Ja som vedela presne deň, kedy som otehotnela. Pri dcére som nemala žiadne príznaky, testovala som až keď mi meškal menzes. Ale presne ešte aj hodinu som vedela 😄
Pri synovi má tri dni po sexe boleli kríže, tak som hneď povedala, že sa podarilo a na 9 dpo som robila test a dve čiarky, a teraz tiež tak isto. Po sexe hneď bolesť krížov a test ešte pred menzesom.

sense
19. mar 2021

Keď mi 1 den meskala ms potom ako mi ostalo zle z kávy, mne bývalo vždy veľmi skoro zle...

michaela789
20. mar 2021

Pri prvom synovi v deň menzesu, pozitívny test. Pri súčasnom po dlhšom meškaní, asi 5 dní, tiež len pozitívny test. Žiadne iné príznaky som nemala a zatiaľ ani nemám.

dlucy
20. mar 2021

10 dpo uz bola jemna ciarka

1medvedik1
20. mar 2021

Na 10dpo. Neviem nikomu opísať prečo.. Ja som si myslela že práve ten mesiac určite tehotná nie som pretože mi nič nebolo pred blížiacou sa menštruáciou. Ine mesiace pred menštruáciou zvraciam, vadia mi pachy, bolia prsia.. Ten mesiac nič, tak som to neriešila. Len skratka mne akokeby niečo vo vnútri hovorilo urob si test.. Neviem to inak opísať, neviem to nikomu opísať.. Urobila som, a bol pozitívny 😊

mia_von_prag
23. mar 2021

9dpo

gabika4
23. mar 2021

Mňa 4 dni po ovulacii bolelo podbruško ako pri menštruácii a pociťovala som pichanie a tlak... Potom to prestalo a začali ma neskutočne bolieť prsia... Pozitívny test som mala na 10 deň pri oboch tehotenstvach. Zle mi začalo v prvom okolo 6 TT a v druhom to viem presne 5+3, doteraz mi je zle a to som už 13+3 🤣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre