Pozitívny test a na sone nič nevidno

erika2022
4. aug 2022

Poprosim vás o radu pred 2 dňami som si robila tehotenský test ktorý bol pozitívny dnes som si spravila ďalší a tiež bol pozitívny bola som u gynekológa ale nevidel na sone nič ešte predpokladám že som 4tt v tehu môže to byť ? Ďakujem za každu radu

pininka1
4. aug 2022

@erika2022 to este nemohol nic vidiet, tak cca okolo 8tt

janetinka27
4. aug 2022

@erika2022 ahoj, objednal ta aj na dalsi termin? takto skoro este nic nevidno, drzim ti palce🙂

simbatko
4. aug 2022

@erika2022 ak ti testy vyšli pozitívne si tehotná...ak si teda vo 4tyzdni neuvidí nič....ale už v 6tyzdni je vidieť pekne...mne v 6tyzdni aj ❤️bilo❤️❤️❤️❤️❤️ držím ✊ neboj...pôjdeš nabudúce už bude srdiečko biť 🙏🙏🙏

lesnajahodka
4. aug 2022

Mňa takto isto poslal domov,že uvidíme o dva týždne či sa tam niečo ukáže a ukázalo sa 🙂 pred týždňom mala 1,5roka 💕

elis248
5. aug 2022

To je ešte skoro. Ja som bola asi až v 8tt a bolo už aj srdiečko.

viktoria232
26. máj 2023

Baby chcem sa opýtať pretim si robila testy boli pozitívne tak som sa obiednala ku doktorke test bol pozitívny na šibe nebolo nič a keď si robím doma testy ja opakovanie sú negatívne teraz som zmetena stoho ale pritom menštruáciu nemam

floki1994
26. máj 2023

@viktoria232 chybny pozitivny test? Treba pozriet hcg z krvi aka je hodnota...

viktoria232
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viktoria232
26. máj 2023

@floki1994 pretim mi vyšli tieto
Doktorka ma obiednala tam vyšetrenie tiež pozitívny ale na ultrazvuku nič nebolo
Hneď potom som si ja spravila testy a boli negatívne

krevet86
26. máj 2023

@viktoria232 Toto budú asi ovulačné nie tehotenské testy.

viktoria232
26. máj 2023

@krevet86 no ale u doktora mi tiež vyšiel pozitívny test ??

floki1994
26. máj 2023

@viktoria232 vsak ale toto nie su tehotenske testy nie?

viktoria232
26. máj 2023

@floki1994 sú to tehotenské testy hneď po tomto som sa obiednala ku doktorke a ten mi robil tiež testy a tie vyšli pozitívne poslal ma na ultrazvuk a tam nebolo nič vydno zobral mi aj krv a som obiednana zas na opakovaný ultrazvuk nakoľko je možné že som tehotná krajšie ako sme to vypočítali a preto nieje vydno ešte nič
Včera som si zas robila test vyšiel negatív dneska som robila zase dve a vyšlo toto

krevet86
26. máj 2023

@viktoria232 Na tehotenských testoch je označenie Hcg na ovulačných LH. Ale áno možno je skoro a preto nie je nič vidno. Ovulačné testy bývajú pozitívne aj v prípade tehotenstva. Uvidíš na ďalšom ultrazvuku.

lusyyy36
26. máj 2023

@viktoria232 to môže byť mimomaternicove. Ja som mala doma pozitivne ale začala som trochu spinnt, tak som šla k Dr, nič nevidela na Sone, robila mi test, ten tiež pozitivny, o 2 dní na pohotovosti bol už negativny ale hcg sa mi zvysovalo. A na Sone stále nič, mesiac ma kontrolovali, potom mi pichli injekciu na vylucenie plodu

krevet86
26. máj 2023

@viktoria232 Tak podľa digitálneho by si mala byť tehotná,už len počkať na potvrdenie podľa sona. Skôr či neskôr sa tam to bábo ukáže 😊

floki1994
26. máj 2023

@viktoria232 tak tehotna si...otazne je ci sa na sone nieco ukaze alebo ide o mimomaternicove...ja ked som mala 2-3 na clearblue uz bolo na sone vidno...neostava nic ine len pockat

viktoria232
26. máj 2023

Už som stoho zmetena celá takže si musím len počkať

dadus841
1. dec 2023

@viktoria232 ahoj ako si dopadla ? Mne teraz clearblue digitalny ukazuje 2-3 tyzdne aj palickove mam pozitivne včera som bola u doktorky a nič tam nevidela vraj .Ďakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre