Pred mesiacom som vysadila antikoncepciu a menzes mi mešká 4 dni

milena866
22. jún 2020

Dobrý večer s priateľom som mala nechránený s..(neurobil sa do mňa ) teda mal by byť počas plodných dní čo mi vypočítal menštruačný kalendár 🤷( ja sa v tom nevyznám a nejak si nesledujem ovulaciu 😂) , je od vtedy 15 dní no a menštruácia mi mešká 4 dní testy som robila ale boli negatívne 🤷 . Včera večer a dnes večer vždy keď si ľahnem ma bolí pod bruško a mám aj špinenie ..dnes ráno.mi bolo trochu zle a zjedla by som asi všetko čo vidím, a bolia ma trochu prsia ...takže neviem no 😏 ( pred dvoma mesiacmi som vysadila anktikoncepciu) a poprosím vás nepíšte mi že som na hlavu a atď že si to namyslam alebo že chcem nasilu bábo 😂😂😂🙏

nika3136
22. jún 2020

@milena866
Mozes mat este rozhadzany cyklus po antike, ak, tak zajdi na vyvolavacku. Mohlo vam aj ujst, staci kvapka

veronikaszabova
23. jún 2020

@milena866 ak sa do teba neurobil, sanca je uplne minimalna. Si vezmi, ze aj keby to do teba dal v case ovulacie, sanca na otehotnenie je 20% v danom cykle.
Priznaky si podla mna nahovaras. Ak neplanujete babo, tak sa tsk nesleduj. Aj 6 mesiacov ti moze haprovat menzes -- ustalovat, predlzovat. Este ani nevies, aky dlhy budes mat cyklus, tak nevies, ci ti meska 4 dni.

buzz5
23. jún 2020

@milena866 z mojej skúsenosti keď som vysadila antikoncepciu som 2mesiace nedostala menštruáciu kým sa telo opäť naštartovalo, môžes byť aj tehotná ťažko povedať, ja by som na tvojom mieste išla ku gyne tam ti jedine vedia povedať jasnú odpoveď mi tu na fóre môžme iba hádať

ivkazba
23. jún 2020

Môže ísť o rozhádzaný cyklus po vysadení antikoncepcie, čo je bežné, ale môže ísť aj o čokoľvek iné vrátane tehotenstva (časť ejakulátu vychádza aj pred vyvrcholením muža). V každom prípade, ak si vysadila antikoncepciu a nechceš otehotnieť a používať inú formy ochrany, tak odporúčam mať okrem iného aj prehľad v plodných dňoch (lebo píšeš že sa v tom nevyznáš a nesleduješ si ovuláciu).

nikolieta9
23. jún 2020

@milena866 no moze to byt kludne aj tehotenstvo, ked sa do teba spravil a vyslo ti, ze si mala plodne dni. Vsetko je mozne.

milena866
autor
23. jún 2020

Ďakujem vám baby za odpovede 😀 keď mi nepríde ms objednám sa doktorovi 😊 zatiaľ ešte neprišiel 🤷 a čo sa týka tých chutí no tak ja vôbec nejem bravčové mäso a včera som dostala chuť na bravčové na šťave 😂😂🙏

milena866
autor
23. jún 2020

@buzz5 ja som dostala práveže že mi minulý mesiac menzes a bol dosť silný takže uvidím objednám sa doktorovi

milena866
autor
23. jún 2020

@nikolieta9 nespravil.sa do mňa 😃

ivkazba
23. jún 2020

@milena866 ako vieš že sa do teba nespravil? To, že vytiahol tesne pred vyvrcholením neznamená, že sa do teba nespravil. Ejakulát vyteká aj pred vyvrcholením a chlap o tom ani nevie. Veľa žien je tehotných práve vďaka tomuto.

milena866
autor
23. jún 2020

@ivkazba no tak to máte pravdu chlapovi netreba veriť 😂 babovi sa nebránime ,len teda som chcela chvíľu počkať aby sa mi telo spamätalo s vysadení antikoncepcie

veronika1234512345
24. jún 2020

Ja som vysadila antikoncepciu a dostala som menzes ešte na deň presne.
No na ďalší cyklus sa už tak ukážkovo menzes nedostavil a to sme už išli na plno.
Mesiac a pol mi menzes meskal.
Proste rozhádzaný cyklus jak len mohol.
3 roky sme sa snažili o bábo.

nela6
6. dec 2020

@milena866 ja som brala hak 10r s necakala som na ziadne spamatavanie 🤷‍♂️, normalne sme chceli babo tak sme na tom robili, cca 4m to trvalo myslim 🙃

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre