Snažíme sa o bábo - aké vitamíny brať?

natalka25122017
5. nov 2020

Ahojte mám pravidelný cyklus snažíme sa o bábo mám staršieho priateľa dva týždne už ma napína mám bolesť hlavy kŕče som mala priesvitný výtok aj taký že hlieny ako keby som mala sem tam na prste sa nalepili a uz 2x test negativny test som si robila clearblue digitálny brala som kyselinu listovú baby ešte aké vitamíny ste brali? Alebo čo vám pomohlo? Dnes mám dostať menštruáciu

snazilka_bio_mamka
5. nov 2020

urob si za 3 dni ak ti nepríde MS.

natalka25122017
autor
5. nov 2020

@snazilka_bio_mamka no pokusim sa stale mam aj biele vytoky žiadne kŕče len bolesť pŕs

natalka25122017
autor
5. nov 2020

Ešte by som. Chcela dodať bola som pred 2 mesiacmi u gynekológa ohľadom vaječníka hovoril že je troška zvedceny o 2 týždne na kontrole a vraj bol v norme potom

denkatn
5. nov 2020

kyselinu listovu ber stale, mozes aj cely rok, ona totiz zabepeci, ze sa oplodnene vajicko dobre deli na dalsie bunky, takze ked ju zacnes brat az ked budes vediet ze si tehotna, uz je neskoro, dolezite ju brat aby boli zdrave vajicka hnes po oplodneni, ked nie ju zivotaschopne, tak sa vyplavuju. dalej vitamin D je dolezity. najlepsie ked su kupis vitaminy v lekarni, kde povies ze sa snazis o babatko a tam je v jednej tabletke vsetko. potom striedaj rozne znacky az kym neporodis. Dalej mozes brat matersku kasicku, ta je na hormonalnu rovnovaju. tam musis davat prestavk.

petamich
5. nov 2020

mne na repro imunologii kazali kyselinu listovu a D3 aspon tych 2000 jednotiek (dve tabletky mi to vyslo) a to mozes uz vo faze snazenia sa

natalka25122017
autor
5. nov 2020

@petamich ja som brala aj fembion 1 som brala a presla som na kyselinu listovu no uvidime dnes ma prísť MS no digitalny ukazal negativ uvidime ked nedojde do 3 dni vyskusam este raz

petamich
5. nov 2020

@natalka25122017 aj ja mam femibion doma, ze pripadne prejdem nan 🙂 obsahuje co to navye

miriamkitty
5. nov 2020

Ja môžem odporučiť denne piť čaj z alchemilky a kotvičník. Dobre je ak aj partner sa pridá. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre