Som tehotná?

baby1221
26. jan 2014

Dobrý deň 🙂

Chcem vás poprosiť o radu. Mám podozrenie že môžem byť tehotná, mala som pred 9-10 týždňami nechránený syk s partnerom a 20 januára mi mala prísť menštruácia. Dnes je 26 a stále nič, mám klasické príznaky ale bojím sa že sú to príznaky tehotenstva. Robila som si 4 dni pred M. test takže 16 januára a vyšiel negatívny ale robila som si ho cez deň. Ďalši test som si spravila 23 januára už v čase kedy som mala M. dostať. Ten test so si už robila ráno a tiež vyšiel negatívny.

Prosím poradte mi. Ďakujem 🙂

macamac
26. jan 2014

https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/myslite-ze-mozem-byt-tehotna/

a ešte XY podobných tém
netreba tu denne spamovať tým istým 😖

a tu odpoveď nedostaneš
iba jedinú:
áno, si
alebo druhú:
nie, nie si

odkiaľ to majú ženy tu cez net vedieť?
ja neviem
to aj gynekológ vyšetruje cez net? 😝

elina25
26. jan 2014

V každom nechránenom styku je možnosť že žena otehotnie....Joooj

katulienka34
26. jan 2014

Ahoj,pred 9-10 týždňami?

didus777
26. jan 2014

Ahoj som na tom podobne, len ja mam nepravidelný cyklus takže v mojom prípade musím len čakať a čakať... nechránený styk sme mali pred 16dňami už som si urobila asi 3testy a zatiaľ negatívne ... neviem či je to kôli tomu, že je to možno priskoro alebo preto, že som to nerobila ráno...alebo preto, že niesom tehu :D ... ale keďže môj cyklus je ako "tohtoročný sneh" ostava mi len čakať 🙂 skús počkať ešte cca 3dni a urob si znovu, ale ráno 🙂 ... veľa šťastia 🙂

bungo
26. jan 2014

Pockaj a po desiatich. dnoch od kedi sa ti mal zacat m si urob test moze sa stat ze ti len meskaju len nestresuj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre