Špinenie hneď po oplodnení

bellisperennis
29. dec 2013

ahojte baby, tak my s priatelom praktizujeme prerusovany styk,ale ked uz boli tie Vianoce... 🙂 tak 3 dni dozadu sme to rozbehli naplno....no a vec sa ma tak,ze kramy mavam absolutne nepravidelne,aj po 50 dnoch niekedy,takze neusim kedy som plodna,kedy mi maju prist a pod. veci...tak si vravime,ze aka by to bola nahoda,keby sa nam hned na 1x zadari...no a bolo to 3 dno dpzadu a vcera som mala hnede spinenie a dnes tiez + trosicku aj s krvou...ale spinim trosku cely den dohneda...tak premyslam,ci uz dat test ci nie (kramy boli posledne 9.12.)...tak kedy mam testovat? je vobec mozne,ze je to to zaciatocne uhniezdovacie spinenie? alebo sa radsej predcasne neradovat? lebo ako darcek k novemu roku by to bolo super 😉

tania8148
16. okt 2017

Baby aj ja som začala spinit na 3ti deň od nechraneneho styku, MS má prísť až na KONCI mesiaca :-/

darina89
20. okt 2017

@tania8148 ja som na tom cca podobne, špinenie mi začalo na stvrty den od predpokladanej ovulacie (ten den sme mali aj styk) a trvá stále (už 6ty den) hoci take trosky a menzes by mal prist cca 25teho..no obavam sa, že si nemusím robiť plané nádeje, nakoľko posledné mesiace ako sa snažime o babo to mávam takto vždy a pritom pred tým než sme sa zacali snažiť som taketo špinenie nemavala..je to pre mna zahada

miza88
2. okt 2018

@darina89 Ahoj, tvoj prispevok je troska starsi ale nevadi 🙂 aj sa ti to potom upravilo? lebo ja to mam presne tak isto ako pises ty a nechce sa mi to uz vobec riesit.....😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre