Špinenie hneď po oplodnení

bellisperennis
29. dec 2013

ahojte baby, tak my s priatelom praktizujeme prerusovany styk,ale ked uz boli tie Vianoce... 🙂 tak 3 dni dozadu sme to rozbehli naplno....no a vec sa ma tak,ze kramy mavam absolutne nepravidelne,aj po 50 dnoch niekedy,takze neusim kedy som plodna,kedy mi maju prist a pod. veci...tak si vravime,ze aka by to bola nahoda,keby sa nam hned na 1x zadari...no a bolo to 3 dno dpzadu a vcera som mala hnede spinenie a dnes tiez + trosicku aj s krvou...ale spinim trosku cely den dohneda...tak premyslam,ci uz dat test ci nie (kramy boli posledne 9.12.)...tak kedy mam testovat? je vobec mozne,ze je to to zaciatocne uhniezdovacie spinenie? alebo sa radsej predcasne neradovat? lebo ako darcek k novemu roku by to bolo super 😉

mirka1011
29. dec 2013

@bellisperennis tzn.ze si 21 DC, nevies kedy bola ovu a mavas nepravidelnu mrchu, takze ked uz testovat pockaj este zopar dni-aspon 5-6, aby si nebola zbytocne sklamana, lebo zatial je to este priskoro...

bellisperennis
autor
29. dec 2013

len ani neviem, ze ak je tu moznost,ze sa nam zadarilo,tak ci by mohlo byt, ze po 2 dnoch spinim z uhniezdovania...nie je to priskoro?

mirka1011
29. dec 2013

@bellisperennis ak by si mala ovu okolo 15 DC, tak by to mohlo byt aj uhniezdovanie, ale zase niektore baby spinia aj v case ovu, tazko ti poradit, ked mavas nepravidelnu mrchu

bellisperennis
autor
29. dec 2013

no ved to ma stve,ze ja ani len netusim,kedy co mam, ani len kedy mam dalsiu mrchu ocakavat ...takze ak by to bolo ono,tak ci to vobec moze byt tak skoro po oplodneni...to spinenie

mirka1011
29. dec 2013

@bellisperennis teoreticky ano, ak by si mala ovu na 15 DC tak by si bola 6 DPO, takze by to mohlo byt uhniezdenie

billam
29. dec 2013

@bellisperennis odkiaľ vies, či sa zaradilo? Moze to byt menstruacia.

bellisperennis
autor
29. dec 2013

@billam no to neviem praveze...ale spinenie,vobec nie hnede, nemavam mimo cyklu,citala som,ze na zaciatku tehotenstva sa to moze vyskytnut,len som sa nedocitala,kedy asi...mrcha ked mi zacne,tak vzdy poriadne uz v 1. den a syto cervena nie hneda

billam
29. dec 2013

@bellisperennis si len 20 den cyklu, pockaj s testovanim aspoň do polovice januára

hedka17
29. dec 2013

@bellisperennis ahoj aj ja som spinila a par dni potom som mala pozitivny test 🙂

petrula21
30. dec 2013

Ja som taktiež špinila, spravila test a tam dve čiarky 🙂

bellisperennis
autor
30. dec 2013

@petrula21 ahoj 🙂 a spinila si hned alebo az neskor? a kedy si potom testovala a mala si aj nejake ine priznaky? lebo ja nic zatial

petrula21
30. dec 2013

cca týždeň po oplodnení som začala špiniť a pichať ma v podbrušku o nejaké 4-5 dní som si spravila test a už bol pozitívny...iné príznaky som vôbec nemala, ani zle mi nebolo...no pozor...ja som zistila, že som tehotná vraj veľmi skoro a hned ako boli dve čiarky som šla k doktorke tá na ultrazvuku nič nevidela tak skonštatovala že tehotná nie som, že mámprísť o týždeň, prišla som a zase tam nič nebolo tak mi pichla vyvolávačku..dva týždne od vyvolávačky stále nič, už som bola úplne zdeptaná, najkôr rada že som tehotná potom zase že nie a ked som k nej šla tretíkrát tak malý mal 7 týždňov a bola z neho fazuľka 🙂

bellisperennis
autor
30. dec 2013

@billam az tak dlho? fuuuha to bude tazke cakanie 🙂
@petrula21 takze ak sa aj zadarilo,tak najblizsie tyzdne to asi aj tak nezistim...

petrula21
30. dec 2013

@bellisperennis zistis podla testu 🙂 teda aspoň podla mna, no asi záleží aj od testu, aký je citlívý alebo čo...a vraj zalezi aj od UZV aký má tvoja doktorka, vraj sa to dá zistiť od piateho týždňa, ale len dobrým ultrazvukom...ale neviem či je to pravda 🙂

bellisperennis
autor
31. dec 2013

Tak ja este aj teraz, 4dni po styku mam tmavu skvrnu na nohavickach,to su uz tri dni,sice v prvy den toho bolo viac a dnes len na papieri a teraz v noci,ale aj tak 😒

bellisperennis
autor
1. jan 2014

no a dnes zase....bud hnede alebo do slabo ruzova...teraz som 24DC, do kedy by ste cakali v pripade nepravidelnej ms? lebo cyklus som mala uz aj 47 dnovy a aj 30 😀 tak neviem v akom stadiu cyklu sa nachadzam 😀

cipolina88
2. jan 2014

Ahojte baby, mám rovnakú dilemu.... s manželom sa snažíme o babetko, poslednú menštruáciu som mala 11.12, počas plodných dní a to cca od 23 do 29 sme sa snažili skoro každý deň, dnes mám presne 5 dní do menštruácie, chodí mi presne, mávam 28 dňový cyklus ( mávam aj PMS ) no a dnes sa mi stalo, že ma strašne pichalo v podbrušku až sa mi z toho hlava zatočila, trvalo to asi minútku a pak ked som šla na WC som si našla taký hnedý výtok - špinenie a na papieri taký bledorúžovo-hnedý hlien ..... čo myslíte? nemohla to byť aj prasknutá cysta? mala som v aprili endometiroznu cystu...

inge888
3. jan 2014

Ahojte, chcem vás poprosiť o rady a skúsenosti. S manželom sa snažíme o bábätko. Niekoľko dní po pohl.styku som začala mierne krvácať a menštruáciu mám mať až o 12 dní. Neviem či je to normálne emoticon Máte s tým niektorá skúsenosti?

cipolina88
5. jan 2014

@petrula21 Ahoj, prosím ta a nemala si nahodou také nepravidelné hnedé špinenie, ale len trošku, pred očakávanou mrchou cca 8 dní?

beka25
5. jan 2014

No ja mám teraz taký problém pred Vianocami som mala úplne slabú ms, ale trvala 6 dni a po 16 dňoch som dostala zasa ms slabučkú, v stredu som mala ísť k novému gynekológovi, ale keď mi ms neskončí tak tam nemôžem ísť, som zvedavá čo mi na to povie.O bábätko sa snažíme rok a pol, tak je to na nervy 😒

petrula21
5. jan 2014

@cipolina88 ahoj, ano bolo to take nerpavidelné netrvalo to v kuse....jeden den hnede spinenie na dalsi den zase nie a potom zas...ale ako dlho to trvalo ti neviem povedat ale urcite to bolo viac dni

cipolina88
6. jan 2014

no baby mne este včera navečer dorazila mrcha a dnes je poriadne silná, takže žiadne impl. krvácanie som nemala 😔

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikus20
6. jan 2014

@jankaknm
@cipolina88
@petrula21
@beka25
@bellisperennis baby ako ste na tom ?ja som 5DPO a mam vytok do zlta aj spinemie a pichanie go co moze byt ?:/

zuzulka558
6. jan 2014

ked som bola tehotna tiez som mala taky vytok na zaciatku a doktor ma nechal mesiac na marodke

beka25
6. jan 2014

@nikus20 ja som si robila uz 2x test a stale negativny, tak si myslim, ze sa mi to nejak tohto mesiaca zblaznilo, v stredu idem ku gyn. tak uvidim co mi na to povie.
manželovi som dnes objednala na spermie tabletky vitaminky, tak dufam, ze zaberu,,, 😅

nikus20
6. jan 2014

@zuzulka558 to si pisala mne ako ?
@beka25 mna picha a mma vytok spinenie :/

zuzulka558
6. jan 2014

@nikus20 asi 🙂 a aj vseobecne tu

bellisperennis
autor
6. jan 2014

@jankaknm @nikus20 tak mne to spinenie presne na Novy rok prestalo,trvalo teda 3 dni, od vtedy nic, prsia ma vobec neboleli ani nebolia, len ma stale uz asi 2 tyzdne boli hlava, miestami mi je cez den tak zvlastne a posledne dva dni ma pobolieva podbrusko 😒 neviem no, som 29DC, zajtra idem kupit testy,takze na 31DC budem testovat a som teda zvedava,co z toho bude,hadam ma nepobolieva brucho z prichazdajucej mrchy 😢

lussa505
6. jan 2014

ahojte musim sa pridat k debate...ja som mala poslednu mrchu 16,12 a na vianoce a dva ci tri dni po vianociach sme isli s priatelom na plno.o tyzden na to som mala presne hnedy vytok ako aj vy podaktore.trvalo to asi tri dni a posledny den uz len taky ruzovy..toez som sa zlakla ze co to a robila som si test no zatial jedna ciarocka...bolo mi casom len tazko na zaludku ani nie na vracanie ale ako keby ma len bolel tak som to pripisovala strave pocas sviatkov...v kutiku duse dufam ze coskoro uvidim dve ciarky ale chcem este pockat do mrchy. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre