Špinenie pred menštruáciou. Alebo som tehotná?

lenkadovolenka
28. sep 2011

Ahojte kočky. Chcela by som sa spýtať, či je to normálne, keď mám dostať mrchu 03.10.2011 a začala som špiniť :( špiním už dva dni, nikdy pred tým sa mi to nestalo. Čítala som, že špinenie prichádza namiesto menštruácie, keď je žena tehotná, ale že je to hnedasté až čierne skoro.....Ja špiním do ružova :( Je to akoby biely hlien a trošku ružového v ňom. Nedávno, t.j. 23.09.2011 mi boli robené testy beta HCG s hodnotou 1,2, takže mimi to asi nebude, či? :( Pred ms sa mi to ešte nestalo 😕

kvetinka18
18. jan 2016

Chcela by som vás poprosiť o radu. Už asi 4dni mám také slabé špinenie, ako keby som mala menštruáciu. Tmava cervena farba. Tú mám ale dostať až o 9 dní. Prvé tri dni ma popritom aj strašne boleli kríže. Dnes to mierne ustúpilo. Beriem antikoncepciu. Urobila som si dva tehotenské testy, ale obe boli negatívne. Ale tuším, že nato bolo ešte priskoro.

lienka0220
28. jan 2016

Ahojte prosim o radu beriem duphaston koli nepravidelnemu menzesu od 11-25 DC .. vcera som dobrala dnes je 26 DC a zacala som spinit nic velke len trosku hnedeho hlienu..je to normalne??

simka987
4. feb 2016

Ahojte kocky, chcem sa opýtať, milovali sme sa s priatelom tyzden pred menstruaciou, urobil sa mimo no potom sme hned pokracovali i ked nebol cely dnu, no teraz mam hnedy vytok, nafuknute brucho a zda sa mi, ze napnutejsie prsia a tmavsie bradavky, je mozne, ze po tyzdni od styku by som mala uz taketo priznaky... ? Ďakujem 🙂

treysiy
2. mar 2016

Ahojte...Mám otázku....Mám dostať MS 10.3. ale včera ked som bola na wc tak som ta mala krv....Neviete čo to je ?? Blanu nemám ešte pretrhnutú....pomôžete mi ? Ďakujem ☹

mindzuska
10. apr 2016

Ahojte baby mam 17 rokov mam partnera mala som uz 2krat danu v rake ale teraz uz nemam mozno takych 3/4mesiace po tychtoch meciacoch sa snazime o miminko ale do dnes furt nic moja otazka je mensruaciu man dostat ked je 27/28 pred dvoma dmami som mala stik one sa domna urobil no ked menstruacia je este daleko na druhy den po styku sa mi daco ukazuje fejs hnedo cierna krv no ale len troska a boly ma chrbat length na pravej strane mam obavy co to presne moze byt prosim odpiste mi dakujem

telenor
17. apr 2016

ahojte baby,chcem sa spytat ci ma niekto skusenosti s tmavohnedym vytokom skor len pri utierani.menzes som mala mat 4.aprila nakolko ho mam nepravidelny tak sa tehotenstva neobavam.len mam silnejsie bolesti v podbrusku a spinim pri utierani.co to moze znamenat?a este sterilizaciu ma uz spravenu 11rokov.dakujem

mimi410
23. apr 2016

Ahojte baby, tiež by som potrebovala poradiť, s priateľom sa snažíme už viac ako pol roka....celý tento mesiac je taký divný, naposledy som mala ms 30.3 vtedy začala, trvala normálnych u mna 6 dní....cca 7 dní do zadu si manžel všimol, že mám väčšie prsia, ja ich mám inak maličké ale teraz v podprde úplne narvaté...sú také pevnejšie, bradavky vystúpené a trošku akokeby zhednuté...už sme sa tešili že sme v tom...ms očakávam až v utorok 26.4 robili sme testy, negatívne....a už 3 den špiním, prvý deň len tak slabučko občas to prestalo občas sa objavila krvička...včera to isté a dnes už k večeru čistá vložka....je možné že som tehotná?? takéto príznaky som nemala čiže pms vylučujem....ale čítala som, že niektoré ženy majú krvácanie aj ked sú tehotné, test mi vraj ukáže či som/nie som až o vynechaní ms, tak je zbytočné sa zatiaľ testovať..ale už som strašne nedočkavá...Ďakujem vám za váš názor

veronka15
22. máj 2016

Ahojte chcela by som sa spýtať .... Mam 16 a mala som včera prvý krát nechránený sex s priatelom a dosť veľa som krvácala a teraz akoby som špinila. ... Je to v pohode?

henka152
8. aug 2016

Ahojte 🙂 ja mám podobný problém, neviem či si znova kúpiť test alebo isť k Dr. , ja nemám menštruáciu som PCO a po 6 mesiacoch čo som sa rozhodla vynechať všetky tabletky a hormóny som začala špiniť, teraz špiním 5 deň veľmi slabulinko ale až do tmavej hnedej až čiernej? Ja som predtým nemávala špinenie, vždy mi prišli na čas a to hneď menzes, Je táto farba normálna alebo je to znak niečoho? Tehotenstva, cysty , polypu? 🙂 Za vaše odpovede som vám veľmi vďačná. Ďakujem

zuzana256
9. aug 2016

Mne prisla den pred ms a neviem vobec ci to aj bola

cumlikator
15. aug 2016

Prosím o pomoc... mam 12 za mesiac 13... a 12.8.som dostala moju prvú menštruaciu prvy deň hnede s červeným druhy d. cervene treti d. červene aj hnede a dnes len 3 kvapky hnede ... je to normalne ??? Prosím poradte

marienka987
8. nov 2016

jeden den menstruacia a dva dny špinene je to normalne

sebik20
3. apr 2018

Ahojte poradte mi ..uz 4dni sledujem ze zakaZdym mam na nohavickach hnedy flacik...minuly mesiac som mala ms 1den potom len take spinenie...ms by mala prist za 8dni..sex z manzelom som mala 21.03 podla apky na mobile som mal ovulaciu aj podla testu a potom 24..co to znamena ten hnedy flacik

niky1141997
22. máj 2018

@sebik20 Robila si si test ? ak nie tak skús.Možno sa fazuľka uhniezďuje.

meredithe
7. feb 2019

Chcem sa opýtať,od pondelka mám spinenie,boli má aj troska podbrusko ako na menzes..menzes mám dostať v sobotu..len ho nemavam vždy pravidelný ..raz ho mám skôr,raz neskôr ..myslela som,že to už mám menzes ..najskôr som spinila menej,mal som ho hnedý ..až tmavo červený ...a dnes je to štvrtý deň a stále sa menzes nespúšťa ..nemavam problémy zo spinenim moc..ale držím tetaz mesiac Detox podľa macingovej a cvičím aj..ja neviem či sa môžem akože aj dole čistiť takýmto spôsobom albo mám hľadať príčinu inde ? Nespinim veľa,vložku nosím,no zbytočne ..mám to ozaj iba pri utoerani a cikani ..celkom som vylakana ...a mala som dojem minuly tt,že som nachladla,lebo som stále cikala ..poradíte mi ?a tehotná isto byt nemozem

popusovapamela
19. okt 2019

Tak ja som dostala hnedi vitok 16 a doteraz mám dostať mendes ale zatiaľ nič mislite že môžem bit techotna sa snažím sa o babo

miskachrumka
13. dec 2019

@cucu3211 a bola ste tehotná?

viktoria_boscakova
1. jan 2022

Dobrý večer. Mam taky problém že 2 mesiace len špinim vtedy keď mám mať menstruaciu. A teraz na 3 mesiac som nedostala menstruaciu . TEST SOM SI ROBOLA vyšiel negatívny. Bola som pri doktorke povedala ze menstruacia môže byť rôzna aj len také špinenie . Tak ja už neviem čo robiť poraďte mi .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre