Tehotenský test z ranného moču

eliss94
4. jan 2023

Zažili ste , aby bol tehotenský test z ranného mocu falošne pozitívny? Bol to výrazný duch - viditeľný. Bolo to včera. Dnes som si kúpila digitálny ClearBlue a ten vyšiel negatívne. Onemela som. Robila som ho okolo obeda. Neviem čo si myslieť. Je pravda , že do MS mi chyba ešte pár dni , ale aj pri prvej dcére mi vyšiel pozit pred MS

Ďakujem za skúsenosti

( test - mamatest )

stellarstar
4. jan 2023

@eliss94 testovať sa má s rovnakým testom lebo sú 10vé a 20 ci 25ve a preto takéto výsledky

eliss94
autor
4. jan 2023

@stellarstar nikde som nenašla aký citlivý je ClearBlue :/ čakala som , že je veľmi kvalitný navyše majú na obale uvedené že 4 dni pred MS … cize je ešte šanca ? 🤭 mam aj iné príznaky , ale trochu sa bojím že Si to nahováram

majamat
4. jan 2023

@eliss94 na trhu su testy, ktore robia duchov aj u zien, ktore nei su tehu.

cize je to mozne, ze nei si tehu. pockaj par dni a otestujsa znovu

eliss94
autor
4. jan 2023

@majamat akože z ranného mocu normálne môžu vyjsť dve čiarky ? S tým , že tá jedna úplne viditeľná, hneď vybehla ? No tak to je brutal … ďakujem

ankare
4. jan 2023

@eliss94 nemáš to odfotené?

lyci
4. jan 2023

@eliss94 skor mas hodnoty niekde na hranici citlivosti testov a mala si pri negativnom menej koncentrovany moc. ked uz bude hcg vyrazne nad 10, tak ukazu vsetky

eliss94
autor
4. jan 2023

@ankare nemám … ani som si ho nenechala … ukázala som mužovi - potešili sme sa a vyhodili

joannita
4. jan 2023

@eliss94 clearblue je tusim 25tkovy, cize menej citlivy.
Vzdy skusaj z ranneho mocu, ked nieje moc este riedeny. Povas dna ked pijes, moc sa zriedi a koncentracia hcg je mensia.
Urob si zajtra rano bezny test a uvidis ze bude pozitiv.

eliss94
autor
4. jan 2023

@joannita ďakujem 💎

majamat
4. jan 2023

@eliss94 no neviem aku ciarku si mala, pises o duchovi, duch je slaba ciarka, aj ked viditelna.

majamat
4. jan 2023

@eliss94 uvidis, kludne este mozes mat pozitivny test. vzdy, ked je vysledok neisty, treba jednoducho opakovat test po par dnoch.

eliss94
autor
5. jan 2023

@majamat
@majamat dnes ráno

eliss94
autor
5. jan 2023
bejka90
5. jan 2023

@eliss94 nemas doma aj inu znacku? Leb otieto mama testy co tu citam tak su pomaly horsie alebo rovnake ako tue pepina, takze tymto 2 znackam by som uz ani z daleka neverila :( ale drzim palce nech to vyjde!!!!🙂

majamat
5. jan 2023

@eliss94 no nieco sa tam crta.

pockaj par dni, potom urob test. ak by to bol nekvalitny test, ktory robi duchov, tak bdue rovnaky o par dni. aj keby pouzijes rovnaky test. no ak by si bola tehu, urcite sa ciarka zosili aj an takom nekvalitnom teste.

danasak
10. jan 2023

@eliss94 ako si dopadla? 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre