Tehotenstvo pri prerušovanej súloži

21. jún 2023

Stalo sa to niektorej z vás? Viem, že sa to stať môže, ale zaujíma ma, či sa to aj reálne niekomu stalo?

pbra40
21. jún 2023

... vysledok ma aktualne 2.5 roka ...

sheila121
21. jún 2023

Stáva sa to dosť často. Viď príspevky otehotnela som neplánovane

babulkomale
21. jún 2023

Myslim ze skoro kazdemu kto sa na to spoliehal. Len vacsinou sa nepriznaju, umelci.
Za mna odpoved - ked sme chceli deti, isli sme naplno. Ked sme nechceli, chranili sme sa rozumnejsie.

terry658
21. jún 2023

Tak u nás to vždy fungovalo. Ani raz sme nemali nehodu. Ale vždy sme počítali s tým, že ak by sa stalo tak sa nenahneváme. Praktizovali sme to vyše 10 rokov.

nelca84
21. jún 2023

pravdepodobnost je dost vysoka, nas prerusovany sex ma uz 17 rokov

nevenka
21. jún 2023

My sme vynimka, 20 rokov spolu a ani jedno dieta nie je z prerusovanej, a to sme sli takto aj pocas ovulacie...ako antikoncepcnu metodu by som to neodporucala, ale u nas to funguje. U ineho nemusi.

diewcatqoo
21. jún 2023

Takmer 15 rokov fungujeme na prerusovanej (aj pocas ovulacie) a otehotnela som vtedy, ked sme chceli.

martyzpp
21. jún 2023

My tiez uz 13 rokov takto fungujeme a oboch synov sme splodili ked sme ich naozaj chceli (prvy syn vysiel na 2.pokus a druhy syn na prvu supu).

mamkalentedkova
21. jún 2023

Jasné ,že stalo 😁 buduci týždeň má dva roky 🤣

mysiacik28
21. jún 2023

@babulkomale nemyslis vazne :D preco by sa UMELCI nemali priznat? :D :D 12 rokov tak fungujeme s manzelom a dve tehotenstva - plne planovane. Nevyjadruj sa k veciam o ktorych nic nevies 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre