Kto naozaj otehotnel pri prerušovanej súloži?

8. sep 2022

Reálne, viete o niekom kto takto naozaj otehotnel? Bez toho aby mal sex napríklad dva krát po sbee ze niečo ostalo v močovej trubici muža?

babovka2321
8. sep 2022

Ano. A je tu o tom milion diskusii, kolko deti z prerusoveneho styku beha po svete.

zobaka
8. sep 2022

my takto fungujeme 16 rokov a nastastie vsetko ok 🙂 ale zavisi aky sikovny je partner a ci ty vies presne kedy mas plodne dni

bessie12
8. sep 2022

mne sa to za tych 10 rokov co zijem sexualnym zivotom nestalo, ale su pripady, kedy sa stala "nehoda" pocas prerusovaneho sexu.

autor
8. sep 2022

@babovka2321 áno viem, len ma zaujíma, či sa to niekomu stalo naozaj bez nehody- ejakulácie

bessie12
8. sep 2022

z kvapiek lasky ? samozrejme, ze to je mozne. Moze a nemusi obsahovat spermie.

nevenka
8. sep 2022

Mne nie, cca od 20 som brala asi 6 mesiacov HAK, potom vysadila a fungovali sme na prerusovanej, obcas kondom, ked nechcel prerusovat. Takze za 19 rokov s tym istym partnerom sa mi to nestalo. Otehotnela som vzdy len pri normalnom sexe s ejakulaciou dnu. Avsak, naozaj to vzdy bolo len 1 kolo, nie ze sa spravil a potom za chvilu zas. Lebo toto je dost podstatny detail, podla mna. A dokonca sme takto mali sex aj v opitosti, aj pocas plodnych dni a nic. Po 9 rokoch vztahu sme sa vzali a dieta sa nam podarilo pocat po pol roku, ale fakt sme si uz mysleli, ze asi budeme mat problem, lebo mne to prorokovali vsetci doktori, ze u mna to prirodzene pojde tazko. A za 9 rokov takehoto sexu nic. No a ani nie. Cakame stvrte 😆.

emilka_1
8. sep 2022

Áno, takýmto štýlom mám 2 deti 😁
Ale každý rozumne uvažujúci človek s tým musí počítať a vedieť, že to nieje 100% ochrana a šanca počať dieťa je vysoká.

nelca84
8. sep 2022

nasa prerusovana suloz uz ma 16 rokov 🙈

nikha2809
8. sep 2022

Hlasim sa ✌️ kvapky lásky majú už zachvilu tri roky 😂

pininka1
8. sep 2022

U nas len jedno uniknutie za 20 rokov, celkom dobra statistika, hehe

biankaaaa
8. sep 2022

Áno, aj my

janikk54
8. sep 2022

my tiez 😀 a myslim, ze tych ludi je podstatne viac ako si myslime alebo ako sa realne priznaju. stava sa to uplne bezne a kto si mysli, ze je to bezpecne, tak je na omyle :D moja osobna skusenost :D

lenqua_12325
8. sep 2022

Za 8 rokov sa nehoda nestala 🙂

terry658
8. sep 2022

My sme tak fungovali 10 rokov a nič sa nestalo. Teraz sa skôr spoliehame na prirodzené metódy.

zlostitko
8. sep 2022

Hlasim sa, aj mne sa to stalo 🙋🏻‍♀️

stanulienkat
8. sep 2022

To su este prazdniny? Kazdy den takato pubertalna tema?😁

simonkazga
8. sep 2022

Áno, ja. Syn má 10mesiacov.

nepic
8. sep 2022

Mne ako mužovi sa za 30+ rokov nic také nestalo,vždy to bolo plánované(3x) a nikdy sa nebral ohľad na plodné/neplodné dni. Ale zas nikdy som ani nebol so ženou,ktorú by som si aj nezobral keby sa niečo stalo. A že ich bolo sakra dosť,s tým sa nechcem chváliť.

miskamicha
9. sep 2022

Neboj sa,vytiahnem vcas- tak takych deti beha po svete velmi ale velmi vela.

jana_eyre_2
9. sep 2022

Nechce sa mi písať dlho, ale

1syn bol plánovaný, predtým 8r bez antikoncepcie..
2dcera - neplánovana, bez antikoncepcie 11m po pôrode prvého syna
3syn plánovaný, predtým dva roky od narodenia druhej dcér bez antikoncepcie

Teraz 6r bez antikoncepcie po pôrode 3syna.. čiže bez antikoncepcie som väčšinu času, väčšinu času sa nič neprihodilo až na dieťa číslo 2, za ktoré som nesmierne vďačná, ako aj za tie dve planovane.. dodnes neviem kedy mohla vzniknúť, nevie to ani manžel.. a myslím že deti sú to najlepšie čo sa nám kedy prihodilo..

zulazu
9. sep 2022

Aj mne sa to stalo. 3,5 roka bezproblémovo sme spolu mali prerusovani sex a potom som zostala tehotná.

terina25
9. sep 2022

Ja som tak otehotnela

lauriik
9. sep 2022

U nas 10 rokov fungujeme na prerusovanej sulozi a nezadarilo sa nam. 🙏 Ked sme chceli deti tak sme prestali prerusovat a otehotnela som pri prvom dietati hned, pri druhom cca za 3 mesiace ☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre