Kedy prešli vaše detičky na režim iba jedného spánku?

alex188
12. dec 2014

Moja Babulka ma 10 mesiacov a ešte spinka 2x za deň-a netuším kedy bude treba zmeniť režim na jeden spánok za deň-asi to spozorujem-teda dúfam; ))-len chcem vedieť,ako sú na tom iné detičky . Ďakujem

pribinak
12. dec 2014

Mali sme cca 15 mes, ak jej vyhovuje rezim a vidis, ze ona este dva spanky denne potrebuje, tak jej to nemen. Ona je podla mna este malicka, vacsina deti si to zmeni na jeden, ked sa poriadne rozbehaju a su z nich male samostatne jednotky

stepanka274
12. dec 2014

moje deti okolo 11 teho mesiaca (mám 4 takže odpozorované)

bluerose
12. dec 2014

U nas asi az v 1,5roku:D Teraz ma vyse 3r a poobede spava stale tak 1,5hod, pricom vela kamaratiek co ma deti v jeho veku uz ficia cely den bez spanku, no unho si to neviem predstavit🙂

mimik79
12. dec 2014

my okolo jedneho roka

k_a_j_k_a
12. dec 2014

Vysoko individualne 😀 starsia okolo roka, mladsia uz v 8.mesiaci 🙂
Inak, to uvidis, ked Ti nebude chciet zaspat a bude pri tom vymyslat 🙂

sense
12. dec 2014

od roka....

safranca15
12. dec 2014

Moja zacala spavat raz za den v 11 mesiacoch

susi123
12. dec 2014

Moj bombrlec presiel na jeden spanok v 15-tom mesiaci definitivne. Do jedneho roka stabilne dva spanky, po prvych narodeninach bolo obdobie, ze dva spanky vela, jeden malo...pritom popoludni ho uz bolo velmi tazke uspat. Tak sme to riesili tak, ze dopoludnia hodil kratkeho slofika, max pol hodinku, dlhsie som ho nenechala, a okolo jednej, pol druhej siel spat popoludnajsi spanok. Potiahol cca do tretej, do stvrtej. Postupne dopoludnajsi slofik vynechal a obedny spanok sme tym padom posunuli na skorsiu hodinu, okolo 12, 12.30. Babo ti samo ukaze, co a kedy potrebuje. Vsetko dobre prajem.

dasenka1203
12. dec 2014

no my mame necelych 9 mesiacov a este spinkame trikrat, cezobedny spanok je taky dlhsi, cca 1,5 hodiny, ale tie dva su tak cca 30-45 minut.. takze kym sa dopracujeme k jednemu spanku, este potrvaaaaaaa 🙂

lauricka
12. dec 2014

cca 11 mesiacov mali a ja som sa im len prisposobila, prislo to same

pukinka11
12. dec 2014

Ja som to neriešila, spinkala tak ako potrebovala, niekedy raz za deň inokedy dva..... úplne raz za deň začala spávať asi od 15 mesiacov.........

cherryl
12. dec 2014

v 14.mesiacoch a presli na to sami jednoducho som mala problem tyzden uspat ich na druhy denny spanok

katrin21
12. dec 2014

u nas to bolo dnom, kedy zahodila dudel.. takze nieco cez dva roky mala.. to uz cez den nespala takmer vôbec, takze je to moja dcera, lebo ja som cez den tiez nespavala, ani v skolke, pamatam sa, ako som vzdy bola cely cas hore a nudila sa 😀. niekedy ma uz ucitelky ani nedavali spat ,ale mohla som sa hrať,,ale nie vzdy.. ako ktora 🙂

Ale dcera v skolke celkom spavala, tam hej.. ked videla aj ine deti zdriemla si, ale doma nikdy..... takze cca. od 2,5roka...

tereza841
12. dec 2014

Od 10 mes. Spavala 3 krat a teraz bude mat rok a dva krat, niekedy tri ako sa citi 🙂 netlacim ju dotoho ona sa sama vypyta 🙂

marissenka
12. dec 2014

Po prvom roku,prechod bol narocny,ale museli sme prejst na jeden lebo o 10 vecer nie a nie zaspat.

mitomi
12. dec 2014

Ked mala 1 rok presne,ale uz spi vecer o 20.00 hod,taky ma rezim.

nelly912
12. dec 2014

Moja staršia spala do troch rokov dopoludnia i popoludní cca po hodinke - ona sama si to nejak tak už regulovala kedy jej trebalo dobiť duracelky, tak si schrupla............a mladšia má tri roky a nechce spať vôbec, ak zaspí tesne po obede alebo popoludní - že už ju zalomí únava............tak je nadľudský výkon dostať ju do postele skôr ako o desiatej, pol jedenástej večer...... a to už sme na prášky my s mužom a ona má energie za troch........čiže už poobede nespinkáme vôbec.....každé dieťatko má tú svoju spánkovú potrebu inú a toto moje mladšie je TURBO 🙂 no ja mám pri tom mojom šidle pocit, že ja by som si potrebovala pospinkať 🙂

olivka26
12. dec 2014

MY SME PRAVE ZACALI tento tyzden,mame 14,5mes

miska333
12. dec 2014

starsi v 14 mesiacoch a mladsia v 12 mesiacoch

angielka
12. dec 2014

môj keď mal 10 a pol mesiaca

hanyem
12. dec 2014

nasa az od 18ho mesiaca..teda 2mesiace spava 1x za den..1-1,5hodiny

peta268
12. dec 2014

obaja od 8.mesiaca 1 spanok max 45 min.

mata95
12. dec 2014

asi ked mala rok, spavala už len raz denne od 12-13.30 cca....

hamca
12. dec 2014

Starsia dcera od 10 mesiacov obcas, od roka uz definitivne iba raz. Mladsia ma 10,5 mes. A uz som jej parkrat skusala dat iba jeden spanok, ale nestaci jej to. Ked mi spi iba raz tak spi iba polhodku. A ked ma dva spanky, tak kazdy si pospi min. Hodinku. Podla mnato spoznas tak, ze sa ti zacne posuvat vecerne zaspavanie, aspon u nas to tak bolo a preto sme zacali s jednym spankom.

fopka
12. dec 2014

cca ako 16-mesacny.... moj je ale velky spáč, potiahne si aj cez tri hodiny, bezne dve hodinky

adula12
13. dec 2014

moj drobec zacal spavat raz za den ked mal zhruba 1rok aj kusok. kedze my chodievame 2x denne von, a tam spinkaval doobeda a raz poobede vonku v kociku, tak som si vsimla, ze zacal zaspavat az okolo 11.00-11.30. tak vtedy som si uvedomila, ze by mu stacilo spinkat len raz, tak som chodievala skor domov a davala ho spinkat okolo 12.00 do postielky, kde v momente zaspal. zo zaciatku spaval zhruba 2,5-3 hodinky, teraz ma 2roky a spi uz len tak 1-1,5hodiny, ale v pohode do vecera vydrzi. vecer chodi spavat okolo 20.15.

anitra11
14. dec 2014

naša od 18 mesiacov, a neboj zbadáš to a nasilu to nerieš, dieťatko si samo bude vytvárať svoj režim ako potrebuje ...

le4
14. dec 2014

10-11 mesiacov, a aj to max 2 hodiny. niektore mamicky mi tvrdili, ze je to priskoro, ale asi je to individualne.

jongopongo
14. dec 2014

Moja presla na jeden spanok okolo jedneho roka. a ci je to skoro neviem ,ale riadila som sa podla nej 🙂

tichanska1
14. dec 2014

Aj my sme prešli teraz ako 15 mesačný. To isto zistíš, neboj sa.