Mamičky z Kittsee a rakúskeho pohraničia

tehula
30. aug 2011

Su tu nejake maminy na diskusiu?

miriamf74
10. máj 2013

@simonisko1 ahojki,som rada,že niekto reagoval na môj príspevok a ďakujem veľmi za radu..............a to s tvojou dcérou mi je fakt ľúto ☹ ešte raz ďakujem a prajem pekný večer

simonisko1
11. máj 2013

@crapula ahoj si zo zurndorfu ,ako sa tam byva,su tam Slovaci,spojenie atd,zhaname byvanie...vdaka dagmar

simonisko1
11. máj 2013

@miriamf74 nemas zac,my zhaname byvanie a nevieme zohnat,nevies o niecom...musime odijst,nech je jej uz dobre...
maj sa

sisamato
17. máj 2013

ahojte dievcata,
mozem na vas taku zakladnu otazku, cez co ste si vyberali byty v Kitsee? presla som si realitky a vsetky su DB kde je potrebna hotovost a ten najom sa mi zda pre 3 izbovy byt dost, cca 500e...mozte poradit?dakujem

sisamato
17. máj 2013

Konecne nieco..Modra strecha 🙂

mimivikinka
24. máj 2013

poradite mi prosim dake ihrisko detske v Kittsee. Dakujem velmi pekne 🙂

sisamato
27. máj 2013

Ahojte dievcata,
mozem poproit, je tu niekto kto ma trvaly pobyt v Kittsee ale pracuje v Bratislave? je to mozne? dakujem

tinka1003
29. máj 2013

@simonisko1 je mi luto, co si prezila tvoja dcerka a s nou cela rodina 😔. S bytmi ti velmi neporadim, my sme sa nedavno prestahovali do druzstevneho, o inych tu v kittsee ani neviem.
@mimivikinka jedno je v parku, dalsie za bytovkami za billou, pieskovisko a smykalka su aj pri bytoch na Steinfeldsiedlung a este jedno som zahliadla nedaleko cintorina
@sisamato ja som na materskej, ale je tu kopa takych, cize je to urcite mozne

mimivikinka
29. máj 2013

dakujeme 🙂

simonisko1
2. jún 2013

@tinka1003 ako je to z druzstevnym bytom co k tomu treba a za co kolko platis?vdaka

simonisko1
2. jún 2013

@sisamato aj my zhaname a nic nevieme najst vsetko druzstevne...

sisamato
4. jún 2013

@simonisko1 drzim palce a pevne nervy! nechapem potom ako ze ini tvrdia ze byvanie v AT je vyhodnejsie...asi iba v podnajme v starych bytoch...ako na SK

kikus3110
4. jún 2013

ahojte zienky.... prosim vas.... ked som v Antrag auf Kinderbetreuungsgeld zaskrtla ze chcem byt doma 30 plus 6 a zamestnavatel mi na tlacivo napisal ze mozem byt maximalne kym maly nebude mat 2 roky....co teraz...

pernicek
21. jún 2013

Ahojte🙂 niekto aktualne z Kittsee?

anda123
20. sep 2013

Baby je v Kittsee posta,ak ano ake ma tvaracie hodiny? Na nete sa neviek k tejto info dostat:(Dakujem

tehula
autor
20. sep 2013

@anda123 ano, posta tu je. Sice hrozilo, ze ju zavru a bude treba az do Pamy chodit, ale napokon ju prestahovali z povodnych priestorov stale na Hauptplatz, ale na opacnej strane, presne oproti skolke. Nachadza sa priamo v predajni KAHR, ci tak nejak. Otvorene maju v tyzdni od 8:00 do 17:30

anda123
23. sep 2013

@tehula Dakujem za odpoved. ANeviem kde je skolka, ale v ktorej casti to je? Pojdeme od zeleznicnej stanice....

tehula
autor
23. sep 2013

@anda123 od zeleznicnej stanice stale rovno az na namestie Hauptplatz. Su tam aj hasici hned, to neprehliadnes

anda123
23. sep 2013

@tehula Dakujem 🙂 A este na ktorej strane, ked pojdem od stanice? Aby som sa lepsie orientovala.

tehula
autor
23. sep 2013

@anda123 posta je nalavo smerom od stanice. SKolka napravo

anda123
23. sep 2013

@tehula Dakujem 🙂

cucovia
27. sep 2013

@pernicek aktuálne z kittsee ahoj 🙂 🙂

kubusinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anda123
14. okt 2013

Maminy nemate skusenost ci sa da poslat balik napr. z Nemecka na postu v Kittsee ak by som uviedla len meno a adresu posty? Postovne do rakuska byva z nemecka castokrat lacnejsie, ako na SK. Ak sa to da, musim to oznamit na poste v Kittsee alebo staci ak pridem napr. s OP na potvrdenie ...alebo ako to funguje? Dakujem za odpovede.

maxina2002
17. okt 2013

dobrý deň viete mi niekto podať informáciu o štúdium v Kittsee na základnej škole. Chcem tam dať syna a neviem ako mám postupovat.

patricia2007
23. nov 2013

ahojte mamicky aj ja sa stahujem do kittsee v marci staviame domcek, rada by som vedela ci je nejaka partia mamiciek ktore sa pravidelne stretavaju na ranajky alebo kavu aj s detmi ? zuzana

patricia2007
23. nov 2013

@anda123 ahoj ano da sa akurat som dnes volala som svagrom, posiela mi tiez baliky pre deti k vianociam na postu v kittsee a tam si to vyzdvihnem, ja to ale takto riesim z dovodu kradezi posty na slovensku ktorej sa potom nedopatras

patricia2007
23. nov 2013

@kubusinka ahoj maria ja sa stahujem do kittsee a mas moznost aj varovania deti sem tam podla potreby vecer ??

patricia2007
23. nov 2013

@maxina2002 ahoj musis ist za riaditelom skoly s nim sa porozpravaj alebo so starostkou oni ti povedia ja som tam tiez uz bola ale rozmyslela som si to ono je to obycajna dedinska skola ak chces pre deti lepsiu skolu radsej ich nechaj v BA

patricia2007
23. nov 2013

@sisamato amozrejme ak pracujes v BA je to povolene, z
danujes aj na SK a nie v rakusku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre