Nové maminky z Nitry

solnicka_nr
1. dec 2011

ťažko sa zapája do už rozbehnutých diskusii, tak som sa rozohodla založiť novú....
dúfam že s Davidkom nájdeme nejaké nové kamoššky a kamoššov 🙂

m_ij_ka
19. sep 2013

@vejkkka ja bývam na klokočina, na čermánskej strane . A ty? 🙂

vejkkka
19. sep 2013

@andy03 ahoj, vidím že dlho čakať už nebudeš 🙂

vejkkka
19. sep 2013

@m_ij_ka ahaa ja som z Chrenovej, juj skoro všetci bývajú na Klokočine

m_ij_ka
19. sep 2013

@vejkkka to nevadí, ale aspoň písať si môžme. Teda ak s tým súhlasíš? 🙂

andy03
19. sep 2013

@ ja kusok od chrenovej...a mas pravdu, nebudem uz dlho cakat...do zajtra 😵 😵 😵

vejkkka
19. sep 2013

@m_ij_ka noo môžme 🙂

vejkkka
19. sep 2013

@andy03 fuu, ti poviem nechcela by som byť na tvojom mieste, ale prajem veľa síl. Budeš rodiť spontánne?

andy03
19. sep 2013

@vejkkka ma nestras :D :D a supnu mi vyvolavacku a dufam ze sa to nejako rozbehne, lebo sa tomu nasemu babu nejako nechce tak mu treba dopomoct...asi nemas dobre zazitky z porodu 😅

vejkkka
19. sep 2013

@andy03 Ahaa, ideš rodiť v NR? fakt ja som bola maximálne spkojná s touto pôrodnicou no tie bolesti si prežiť. Mňa to vychytilo akurát na noc, bolo to deprimujúce všade ticho, prítmie nikoho nikde, iba ja :( no potom prišiel manžel

andy03
19. sep 2013

@vejkkka ano v nitre. no ja som zvedava, lebo zajtra po vizite bude tam nas ako maku mam dojem....skor mengel asi nebude mat sancu sa ku mne dostat..tak si tam pocka :D :D

vejkkka
19. sep 2013

@andy03 Tak to asi ano, výbavičku pokúpenú? A bude to chlapec/dievča?

andy03
19. sep 2013

juuuuuj mne uz od konca augusta hovori dokino ze uz kazdu chvilku to bude tak vsetko od leta nachytane..vsak nemam co robit, hroza-strach...nudim sa... 😖 😖 😖 😖 😖 tak drz palciska nech to dobre dopadne..idem si dobalit veci a frcim do nemocky nech ma tam tie sestricky nezozeru ze som prisla neskoro..a pohlavie vieme tak na 60 percent, vlastne sme ani nechceli vediet tak sme pripraveny na dve varianty 😅 😅 😅 vlastne to je jedno aka, hlavne nech je babtko zdravucke

m_ij_ka
19. sep 2013

@vejkkka dám si ťa medzi priateľov. OK? 🙂

vejkkka
26. sep 2013

@andy03 To malo byť asi mne však? Samozrejme, najhlavnejšie je aby ste boli zdraví 🙂

bosacka
3. okt 2013

Buduci tyzden je medzinarodnym tyzdnom nosenia deti. Pri tej prilezitosti sa mamicky nosiace deti v satke ci ergonosici stretneme v stredu 9.10.2013 o 11:00 na Svatoplukovom namesti, prejdeme sa po pesej zone, odfotime sa, podebatujeme... kazdy kto ma zaujem je vitany emoticon
https://www.facebook.com/events/310569629084562/

zuzikovasandra
8. okt 2013

ahoj su tu aj nejake mladucke maminky do 23 rokov?

vejkkka
8. okt 2013

@zuzikovasandra sú...🙂

nemojka
1. nov 2013

My už chodime do Motolina, aj oslavu sme robili, super všetkym odporučam. Deti vybláznené 😉

zuzikovasandra
10. nov 2013

To ma tesi...vacsinou sa totiz citim velmi mlada pri ostatnych mamickach. 🙂

domyyy
10. nov 2013

@zuzikovasandra ahoj, ja mám 20 a začiatkom januara bude zo mňa tiež maminka 🙂

zuzikovasandra
10. nov 2013

@domyyy no ja mam 21 a mamdoma dvoch krpcov....

civediamo
13. jan 2014

Ahojte maminky,,nenajde sa nejaka z hôrky pripadne rýnskej na kočikovanie a pokec,,,mne je už doma dlho s malou 🙂

cvirenka
30. jan 2014

Ahojte, môžem sa k vám pridať? 🙂

gossa
23. júl 2014

Nenajde sa tu aj nejaka starsia mamina (cca po 30-tke) na kocikovanie po Klokocine, pripadne Diely?

13091991
14. aug 2014

Ahojte Maminky 🙂 mám 23 rokov 3 mesacnu dcerku, byvan na klokocine-sudol...som tu dost osamela lebo susedky v okoli ani nepoznam su aj dost starsie ledva sa pozdravime :D....snubenec chodi na kamione prec takze som stale sama s malou a so svokrou byt kazdy den to je zaberak uznajte :D...ak sa najde nejaka maminka co tiez hlada nejaku tu spolocnost kludne sa ozvyte 🙂

macocha
8. sep 2014

Ahojte všetci,
prosím poradí mi niekto, ako sa dostať z autobusovej stanice na Dlhú ulicu, k detskému domovu? Aká je najbližšia zastávka, prípadne ktorá taxislužba je v Nitre najlacnejšia a pri tom spoľahlivá?

slavkav
11. sep 2014

Ahojte, tu to uz velmi nejde, skuste v skupine Nitra

kvietoknr
24. nov 2015

Ahoj, hľadám kamosku na spoločné kocikovanie v parku. Dcéra má 1 rok. Baby, píšte...

somsamasebou2
23. jan 2016

Ahojtee.chodi sem este niekto☺

cukrik580
5. feb 2016

@somsamasebou2 asi nie ako pozeram 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre