Sú tu snažilky/mamičky zo Svätého Jura?

ckatka
13. mar 2013

Planujeme kupu domu v centre Jura a chcela by som sa zoznamit s niekym domacim aspon takouto cestou zatial...velmi rada by som sa spytala ako sa vam tam zije/byva s detickami, s akymi problemami sa stretavate, ci mate dost nejakeho spolocenskeho vyzitia... ja ako aktivny spolocensky typ sa bojim ze mi taketo nieco bude chybat ked sa odstahujeme z BA. Pochadzam sice s dediny, ale pracujem a 8 rokov uz som v BA. Chodim do fitka, na brusne tance, do kniznice, ....

miminkacik
13. mar 2013

@ckatka ahoj, ja síce nepochádzam z Jura ale bývame tu už skoro tri roky 🙂

djamilia
26. apr 2013

Ahojte baby, ja byvam v Jure uz asi rok, vydala som sa sem. manzel je Juran, ale momentalne som tehotna a tak mi celkom chyba nejaka spriaznena dusa len tak na pokec, vybehnut na prechadzku a tak...cez manzela poznam nejakych ludi, ale vacsinou nie nejake kamaratky. tak ak sa mi ozvete, urcite sa na nejakej kave dohodneme. tiez som byvala 10 rokov v BA, a presne to mi chyba, aktivne som sportovala, alebo chodievala si vecer sadnut von, ale s tehotenstvom je to dost tazsie...

djamilia
27. apr 2013

@miminkacik
@ckatka
no ahojte, radsej avam odpovedz, lebo inak si to tu asi neprecitate. ja som sa sem vydala a obcas sa tu trochu sama citim. nemate chut na kavu/caj/hodove posedenie ? :D

miminkacik
27. apr 2013

@djamilia ahoj, máš pravdu vôbec som si nevšimla, že sem niekto písal 🙂 a kde v Juri bývaš? možme aj IP 😉

ckatka
autor
29. apr 2013

@djamilia @miminkacik

jeej 🙂 mne to tiez neukazalo...az teraz.... 🙂 ked ste dali odpoved na meno a nie len tak vseobecne 🙂

mna to trochu stve lebo sa nam to s tym domom natahuje, banka stale volaco vymysla s uverom, furt im nieco vadi :(
ale dufam ze tento tyzden ked sa ozvu tak uz jedine so schvalenym uverom 🙂

djamilia
29. apr 2013

@ckatka tak drzim palce nech vam to s byvanim vyjde a nech uz mozete pekne zariadovat 🙂

silsil
29. apr 2013

ahoj, my tu budeme bývať rok, a zatiaľ som/sme max. spokojní..ten kľud tu nám stojí za to :P do knižnice chodím sem, a momentálne na cvičenie také tehu do pezinka do parku..takze podla mna , da sa tu najst takmer vsetko 🙂

@djamilia a pozeram ze cakame cca na rovnako babatko🙂 tak sa hadam niekde na prechadzke mozeme aj stretnut 🙂

ckatka
autor
23. máj 2013

@silsil @djamilia

uz je to na dobrej ceste, hypoteka schvalena (nakoniec uplne v inej banke, mantaci su to...) , kupna zmluva podpisana.... vidim to tak ze koncom maja sa hadam aj stahujeme 🙂 predosli majitelia teraz upratuju a vypratavaju dom...tesiiiim sa 🙂

silsil
23. máj 2013

@ckatka jeej super..tak to vyzera na dobrej ceste : ) coskoro budete jurania :P

djamilia
23. máj 2013

@ckatka super gratulujem, tak potom sa ohlas a mozeme vybehnut na zmrzku, so @silsil sme sa uz stretli 🙂

ckatka
autor
23. máj 2013

@silsil @djamilia

tesiiim sa 🙂 budeme byvat priamo na namesti 🙂

djamilia
23. máj 2013

@ckatka ja uz na namesti byvam 🙂 je to fajn, si v strede diania (hlavne na hody ;) )

ckatka
autor
24. máj 2013

@djamilia jeej, fakt? a kde tam? my na tej odbocke k zdravotnemu stredisku

djamilia
24. máj 2013

@ckatka no tak to budeme velmi blizko 🙂 ved uvidis 🙂 niekedy si mozeme z okien mavat 🙂))

ckatka
autor
27. máj 2013

@djamilia super super 🙂 tesim sa ze niekoho budem poznat.... a ak byvas v nasom dvore tak to asi odpadnem okamzite :D
ale pokial som si vcera dobre vsimla, tak tam byva len nejaky chlapik co mu vraj usla zena a nejaky mlady co sa ide zenit 🙂 tak som zvedava,...vcera sme tam boli, priviezli sme si sedacku, zoznamili sme sa so susedmi tak narychlo... poobzerali co tam vsetko ostava, co mame nakupit,...no - poviem ti - zaujimave to bude...ale sa tesiiim strasne...mozno tento tyzden uz aj odovzdavka prebehne

djamilia
27. máj 2013

nebyvam vo vasom dvore, ale byvam blizko a na opacnej strane ulice 🙂 tesim sa aj ja. ja poznam sice aj nejakych starousadlikov, ale tak najlahsie sa spoznas a skamaratis s ludmi ktori su tiez novi 🙂 takze super, vitaj medzi juranmi ;)) potom sa ohlas a mozeme ist na nejaku kolaudacnu kavicku 🙂 alebo vinko.

ckatka
autor
4. júl 2013

@djamilia dakujem, zatial len makame ako draci, lebo to treba dat do poriadku a tak... pozeram ze hadam uz si aj v porodnici, ci? 🙂))) budem drzat palce a potom sa mozme ist s kocikom poprechadzat (ja so psom) 🙂 a pokecat

(inak ospravedlnujem sa, ale ked nedas na spravu ze "odpovedat" - tak mi nepride notifikacia ze niekto pisal 🙂 )

si napriklad na FB?

akda
9. júl 2013

ahojte baby, ja som sa sem s manzelom nastahovala pred deviatimi mesiacmi z BA ... este tu takmer nikoho nepoznam, kedze sme sem prisli s malym drobcom rovno z porodnice...potesilo ma, ze som nasla toto forum "novousadlikov" 🙂 mozem sa pridať?

violet7
15. júl 2013

@akda ahojte dievčatá, super, že som našla túto tému my bývame v juri už 2,5 roka, tiež priamo na námestí dáme kávu? 🙂)))

jarkulienka77
22. júl 2013

ahojte maminky. Ja tiez byvam vo svatom juri na sidlisku Jursky obytny park, dole pri Terne. Uz sme tu pomerne dlho ale asi ako jediny sme doteraz boli bezdetni a tak okolo nas uz vsetci odkocikovali a maju deti v skolkach, su to viac menej parite maminiek ktore sa poznaju uz dlho, ja som vela cestovala a manzel robil v zahranici. teraz sa nam podarilo mat mininko. Mame krasnu 4 mesacnu dcerku a tiez by ma potesilo keby som s niekym mohla niekedy vybehnut von po Juri na kavicku, zmrzku hlavne teraz v lete ale aj potom na jesen, kedze tu nikoho s detmi nemam, chodievam viac menej stale do BA kde mam par kamosiek a su tam aktivity pre babatka, aby som sa aspon s niekym zoznamila a nasa dcerka mala nejake kamosky. dajte vediet ak by niektora mala zaujem o priatelstvo, pripadne kavicku u mna ci vonku. Nemame sice dom ale dost velky byt. Budem sa tesit.

fijalka_janka
7. jan 2014

Ahojte maminy. My bývame v Jure niečo cez tri roky. Máme takmer 4 mesačne babo. Ked budete dávať nejaké stretnutie, dáte vedieť?

lubazjura
15. jan 2015

ahojte Juranky aj buduce Juranky. V meste je tiez zaujimavy vzdelavaci Insititut "Ainova" - na Prostrednej ulici za kruhacom hore, hore, hore🙂
a od pondelka mame kurz nemciny pre dospelych. este su tam volne miesta. tu je viac info o mieste a cene:
http://www.ainova.sk/sk/jazykove-kurzy-pre-dosp...

pripadne sa spytajte aj mna (lubicahricova24@gmail.com), ucim tam🙂
deticky ucim od pol stvrtej do pol piatej a dospelakov od piatej do pol siedmej

livinka97
22. aug 2015

ahojte, kúpili sme starší domček (Svätý Jur) a koncom novembra čakáme naše prvé bábo, chlapčeka. Nájdeme si tu niekoho na spoločné trávenie časti voľného času? 🙂

adawada
20. okt 2015
Používateľ adawada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adawada.

@livinka97 ahoj my sme sa do jura nasťahovali v auguste mám dve deti 2,5r a 3m, mozeme dakedy vybehnut kocikovat alebo na kavicku do cokokafe 🙂

linda403
11. nov 2015

Ahojte mamicky zo Sv. Jura ... mam otazku trosku z inej oblasti, ale urcite mi budete vediet poradit, chcela by som sa spytat ci niekto z Vas byva v Jurskom obytnom parku, ako ste spokojni so stavbou a pod.? Vsetko v poriadku alebo uz ste mali nejake reklamacie? Je to novostavba, tak preto sa pytam. Dakujem velmi pekne!

gaje
21. jan 2016

@linda403 Ahoj Linda, ja byvam v JOP 5 rokov.Mali sme mensie vacsie problemy (vlhke steny, elektricke prepetie ) ale v celku sa Nam tu dobre byva. Moja znama reklamuje byt lebo jej vlhnu steny natolko resp.ma natolko vysoku vlhkost v byte ze z toho plesniveju veci.

123456mi
30. mar 2016

Ahojte maminy zo Svätého Jura. Bývame na nestichu za chvíľu to bude dva roky. Máme 1 ročnú dcérku a nikoho tu veľmi nepoznám len pár mamiciek z horného kostola ale to len z videnia. Nájdu sa tu niake maminky na poobedne kocikovanie, vybehnúť na ihrisko a tak keď už začala jar a potom leto. Rada sa zoznamim 🙂 kľudne píšte aj do IP. Pekný deň mamičky

patka33
30. mar 2016

trosku odveci ale zhanam byt v juri nepoznate niekto niekoho alebo nejaku ponuku min. 2 izbovy dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre