Termín pôrodu - január 2014

marca1331
24. máj 2013

dnes som ss dozvedela ze som v 5 tyz. A chce sa mi plakat kedze doma mam 19 mes.dievcatko...ako to zvladneme? Neviem tesim sa na malinke ale velmi bojim

majussska1812
31. dec 2013

@zkutnikova a co si davas ked ti byva zle??? ja mavam aj hrozne migreny... dam si doma maximalne panadol..a ked mi uz je najhorsie idem do nemocky tam mi vzdy daju infuzku a pomoze.. 🙂 uz chcem nech je mala na svete.. lebo ked mi ma bit takto stale zle a ta hlava este.. :/ nechcem stale nieco jest nejake tabletky

zuzu00
1. jan 2014

Maličký sa mal narodiť 30,12, ale nechce sa mu, už budeme januárový 😉

zkutnikova
1. jan 2014

@majussska1812 juuj ja som mala migrnu asi 2x......skor mi byva zle ze zvraciam..alebo zaha alebo...tlak.....no a na zahu si dam mlieko abo vl.orechy.alebo..oblatky vianocne:D:..ked mi je zle vybekam sa a mi je dobre...pokial nemam problem s tlakom

cikra
1. jan 2014

Ahojte. tak ja mam tiez slabe obavy ako to zvladnem s dvojkou deti. mam takmer 19 mesacneho chlapceka a o 5 dni naplanovany cisarksy rez, Ale moje druhe tehotenstvo je tak obtiazne ze nato ani nepomyslim ... Budem si verit , ze to zvladnem. Nie som prva ani posledna , ktora bude mat deti s takym malym vekovym rozdielom a navyse nie kazda mamina ma pomoc babiciek a zvlada to sama... tak takuto myslienku budem mat aj ja o par dni 🙂 Netreba sa bat staci milovat...

majussska1812
1. jan 2014

@cikra je vidiet ze niesme sami co sa bojime.... :/ je to taky zvlastny pocit ked vidim ze nestiham niekedy ani na mojho synceka :/ dava ale asi zabrat aj to ze som tehotna... ale stale si neviem predstavit ked budu dve .... kazdy vecer ked idem spat tak len premyslam.. nikedy si poplacem .. je to zvlastne ...bojim sa... tak hlavne nech uz porodim aby bola mala zdravucka a potom uz len vela sil... dufam .,, ze sem baby budete chodit ak budeme mat cas a budeme si pisat ako to zvladate ....

cikra
1. jan 2014

deti daju fakt niekedy zabrat. najhorsie je , ze ho nemozem ani zobrat poriadne na ruky alebo poblaznit sa s nim. lebo mi zistili placentu previu acretu, takze uz sa tesim ked bude to male na svete a ja sa budem plne venovat obom detom

severinav
1. jan 2014

Ahojte dievčatá, mala som termín pôrodu v novembri, a kedže mi malý pomaly z oblečenia odrastá, kuknite do môjho bazáru či by sa vám nezapáčilo nejaké oblečko pre novorodencov 🙂

majussska1812
7. jan 2014

ahojte baby no co ako sa mate ? uz ste pripravene na porod ? 🙂

vikiem
15. jan 2014

Zostali mi tri balenia Pampers plienok - všetko veľkosti 2. Jedny sú premium care a druhé dve zelené pampers - jedno z nich to veľké 108 kusové balenie. Nepotrebuje ich niekto za nejakú obojstranne výhodnú cenu?

macaobuchova
17. jan 2014

ahojte žienky,chcem sa vas opýtat,na monitore na tých pasoch ukazuje mi že mam kontrakcie male,termin mam 29januar,myslite že to pride skor?ja nič necitim len mam tvrde bruško.

marca1331
autor
17. jan 2014

tak ako maminky? My uz mame doma Andrejocku 🙂

sportpark
23. jan 2014

kto ide do uzinova budici týžden na prijem ?

aaanjelicek
25. jan 2014

@sportpark ja mam prijem 27.1., tak sa tam asi aj stretneme 🙂 a budes v platenej ci neplatenej casti?

sportpark
25. jan 2014

v platenej casti a ty?
mas planovany cisarsky?

aaanjelicek
25. jan 2014

@sportpark ja stale rozmyslam, ci platene alebo neplatene, ale okrem tych sprch a wc je to to iste, a v neplatenej sa mi zdaju tie sestricky milsie ako som tam stravila par dni uz nedavno pri planom poplachu. A hej hej, mam planovany, aj ty? 🙂

sportpark
25. jan 2014

hej planovany spinalom... a prečo mas? mas otocene babo zle?
ja chcem mat klud po tom nie este so 4 maminami nevies ake deti nevyspis sa nic...nie radsej si zaplatim a budem bud sama alebo s jednou kockou...

aaanjelicek
25. jan 2014

@sportpark hehe, to je tiez pravda, ze to sa bohvieako nevyspis, ked ste tam 3 na izbe.Neviem ci vyjde len 1 na izbu, lebo Ruzinov je teraz dost preplneny, ale snad do pondelka sa to uvolni :D presne tak maly sa neotocil, je KP, tak tiez idem spinalkou. a kedy mas presne termin nastupu?

sportpark
25. jan 2014

30.1. rano na prijem.....

sportpark
25. jan 2014

mas lekara? 🙂

aaanjelicek
25. jan 2014

No to praveze nemam, ale v podstate na sekciu to je jedno. Po pravde, ani som ho nejako nezhanala, ani som nad tym neuvazovala... Ty si si zazmluvnila niekoho? Ak hej, ktoreho?

ziza
28. jan 2014

Zienky, hladam mamicky, ktore by si chceli nechat nafotit v domacom prostredi uplne malicke miminko do 4 tyzdnov. Ak budete mat niektora zaujem ozvite sa mi. Nemam to ako biznis, viac info v sprave

dzudka
22. sep 2014

Ahojte pozyvam do RC Dlhacik http://www.dlhacik.sk/program/baby-ball

lienockalenka
6. mar 2015

Predávam plienky Dada.
Veľkosti:
mini - 78 ks - váha: 3 - 6 kg
midi - 64 ks - váha: 4 - 9 kg
maxi - 54 ks - váha: 7 - 18 kg
junior - 46ks - váha: 15 - 25 kg.
Plienky sú bez chemikálií, z vlastnej skúsenosti na dieťati sú kvalitnejšie ako plienky Pampers a majú zapínanie na suchý zips. Vyrábané sú v Českej republike. Dovoz je možný v rámci Prešova, Košíc, Žiliny a Bratislavy. Cena za 1 balenie je 10,- Eur.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre