Termín pôrodu jún 2013

zora256
22. sep 2012

Ahojte maminky je tu niekto,kto bude rodiť v júni?Ja zatiaľ svoj termín viem len podľa tehu kalkulačky,ten ukazuje na 6.6.2013
tak by sme si mohli písať od začiatku zistenia tehotenstva a písať si až po roky keď nám drobci nepôjdu do stredných škôl😀

charlottes
6. apr 2014

@kavaapalma xixi, tak Dobra Niva je od nas kusok. Kolko ma maly zubov? stvornozkuje?

kavaapalma
6. apr 2014

@charlottes mame dva zubky... nestvornozkuje,on celkovo nema rad polohu na brusku od narodenia... beha v choditku a stavia sa na nozky... pomaly sa pusta aj do krocikov.... vsimla som si,ze najnovsie pocka,kym ho dam do kocika a tam sa vykaka 😀 .
Teraz nas cakaju dve svadby,tesime sa. Maly uz jednu svadbu s nami absolvoval,ked mal dva mesiace. A vy ako?
Inak zienky moje @delica @anicka.be v stredu ma caka operacia,tak drzte palcoky a myslite na mna.

charlottes
6. apr 2014

@kavaapalma Timino ma tiez len dva zuby, rovnako nechce byt na brusku, iba sem tam, sedi sam, no niekedy sa knise ako topol vo vetre, nestvornozkuje, chodit ho nedavam, len sa tak zapiera nozkami. Neviem, neviem, mam starsiu dcerku a ta bola podstatne sikovnejsia. Ale ze vraj chlapci su lenivsi

kavaapalma
6. apr 2014

@charlottes asi tak... moj tiez sedi sam a tiez sa kolise 😀 ,vravim mu,milacik drz stabilitu a on sa naschval spusti na chrbatik...

anicka.be
7. apr 2014

@kavaapalma Ahoj kavicka palmicka 😀
nebola som na ete, dlho, emamm prehlad, co riesite ☹ Veronika je chora, kasle, sopli, zvysea teplota ☹
Aka operacia vas caka???
My nemame este zubok, stale cakame 😀

kavaapalma
7. apr 2014

@anicka.be a co tak nachladila sa? Nik by nemal byt chory. Cim skor nech sa uzdravi bambulka zlata.

anicka.be
7. apr 2014

@kavaapalma hej, minulu sobotu bola v kontakte s chlapcekom ktory sa uz dostaval z choroby a v nedelu s dospelym na ktoreho nieco liezlo. Nevedeli sme o tom ☹ No a v stredu zacala rano pokaslavat, pocas dna teplota, potom sopliky.... Davali sme homeo sirup od kaslu Stodal, ale nevideli sme zmenu, tak sme presli na odporucanie doktorky na Mucolvan junior sirup a super uz po 1x davke. dufam, ze cim skor sa z toho dostane .-)

anicka.be
7. apr 2014

@kavaapalma a na aku operaciu idete?

anicka.be
7. apr 2014

@charlottes 😀 nezmenila si si po porode udaje o dietati v profile, prezrad nam viac o tvojom drobcovi .-)

kavaapalma
8. apr 2014

@anicka.be to len ja,nic take,zalezitost jedneho dna

anicka.be
8. apr 2014

@kavaapalma aha, tak nech to mas skoro za sebou .-)

kavaapalma
8. apr 2014

@anicka.be pak ti pisnu ip

anicka.be
8. apr 2014

@kavaapalma ok, budem cakat .-)

kavaapalma
15. máj 2014

@anicka.be ahoj,ako vam to ide s chodenim? My uz behame jedna radost,ale stale s oporou,aj ked sa zlosti,lebo by sa uz najradsej pustil. A rackovanie ani nahodou 😀

anicka.be
15. máj 2014

@kavaapalma Ahooooj 🙂
chodi s pomocou, okolo nabytku sama. Tiez je uz otazne, kedy sa zcne pustat sama. Najradsej chodi po schodoch, ci uz po 2 s pomocou, alebo po 4 sama. Naucila sa vychadzat na postel, tak teraz ju uz nemozem nechat na zemi a robit si, lebo hocikde sa driape 😀
Buducu sobotu mame oslavu, a vy kedy? Vcera sme s babami spomonali na porod, ako Miska to zacala 15.5.
Inak sa ako mate?
PS: Stale bez zubov 😀 😀 .-D

kavaapalma
15. máj 2014

@anicka.be uz zhanam nejake veci na oslavu,dnes sme boli s mm pozerat auta v Draciku,lebo chceme kupit taku tu velku tatrovku,co sme aj my volakedy mali ako deti. Lenze tu uz nevyrabaju a jej novsia verzia je sice moderna,ale mensia... a rozmyslam kam dam upiect tortu,chcem taku s motivom macka Pú. Presne este neviem kedy bude oslava,lebo krsny nam pracuje v Nemecku,tak sa zariadime podla neho.
Dnes sme kupili aj ten pavilon,co je v akcii v kaufiku na dvor,lebo zatial nic take tam nemame. Chystame oslavu stylom grilovacka a gulas. 😀 pekne von na dvore.
A ty mas aku nachystanu?

anicka.be
15. máj 2014

my budeme asi dnu, kedze teraz je take vselijake pocasie. Nasa tema bude cervena s bielymi bodkami, aj s minnie mouse. Tortu akurat riesim, zajtra budem volat 2 cukrarkam, moja svokra pecie, ale bude mi radsej strazit malu, kym ja si nieco povybavujem .-)
Musim utekat, zatial, papa .-)

kavaapalma
25. máj 2014

@anicka.be to je super... napis ako dopadla vasa krasna oslava 🙂 a VELIKA GRATULKA k prvemu rociku 😀 ,nech vam vasa bambulka robi len radost a zelame zdravie,zdravie a este raz zdravie 🙂
Ake darceky podostavala? U nas nakoniec tatrovku kupili uz teraz babka s dedkom,takze som to zmenila na plastovu muslu a do toho kupim este gulicky...
Sme aj po tretom ockovani a toto teda zvladal najhorsie. Horucky 38,6 cely horel cerveny jak ohen,sirup zabral,ale nechcel ist k nikomu na ruky,len ku mne... prilepeny na mne ani obklad nechcel velmi plakal,tak som to poriesila tak,ze som si ja schladila namocila ruky a prikladala mu na cielko,rucky a nozky.

kavaapalma
25. máj 2014

@charlottes ahoj, vy sa ako mate?

anicka.be
26. máj 2014

@kavaapalma Dakujeme velmi pekne 🙂 Oslava dopadla super, plny dom ludi a deti 😀 A ake darceky podostavala? tak napr, komplet letna vybava: nafukovaci bazenik, nafuk. koleso pre deti nasej vek. kategorie, nafuk. kacicka., hojdacka, formicky a vedierka do piesku, oblecenie, hudobne hracky: vlacik, farma, sadrovy odtlacok, peniaze...
super bolo, velmi sa tesila z vyzdoby, torta bola perfetna....
A co vy? Kedy bola alebo bude oslava?

kavaapalma
26. máj 2014

@anicka.be super,nadhera... neskor napisem viac,bo moje torpedo uz hore a dobre ze nerozkope kocik 😀

lienockalenka
26. máj 2014

@anicka.be Srdečne blahoželám, mali ste to krásne 😉 Náš drobček bude mať rok 29., čiže pár dní po Vás, ale oslavu plánujeme až dodatočne, chceme počkať aj za ostatnými z rodiny 🙂 Veľa zdravíčka, radosti a úsmevov prajem Veronike 🙂

anicka.be
26. máj 2014

@lienockalenka Dakujem velmi pekne 🙂

anicka.be
26. máj 2014

@kavaapalma ok, daj potom info .-)

kavaapalma
29. máj 2014

@anicka.be my to tiez nedame presne na maleho velky den,lebo tato nam musi do prace a taktiez cakame za krsnym,ktory robi vonku... takze netusim kedy to dame,ale asi tyzden neskor... z coho nadsena nie som,lebo to vychadza krasne na sobotu.

anicka.be
3. jún 2014

@kavaapalma este stale ma maly "zabku" v puse? Ja som pocula, ze zabera praskovy cukor na cumel, ja ked som mala afty a infekciu v puse v tehu, tak mne to pomohlo. 😎

kavaapalma
4. jún 2014

@anicka.be mas pravdu,praskovy cukor svokra mi poradila... uz je to lepsie,este trosku ma vzadu na jazycku a pere,ale ta je v strede asi dohryzena az do krvy,lebo sa mu predieraju naraz dve vrchne zubky. Skusali sme dat s mm maleho stvornozkovat,ze ci mu to pojde,no ani panovi neexist,nechcel na kolienka,kym sme ho drzali nad zemou tak dobre,a ked sme ho dali na zem,tak si hned sadol a bodka. Len chodit. 😀

anicka.be
4. jún 2014

@kavaapalma super, som rada, ze sa to zlepsuje .-) My sme Veronike teraz kupili odrazadlo (my ho volame bicyklik) YBIKE PEWI taka je z neho vytesena! Pozri si na yuotube, je to super! Nasa zase len po schodoch na 2 za ruky, a tiez len chodit, sediet ani panovi, v postielke na hranie uz nebola cca tyzden, asi ju uz odlozim 😀

kavaapalma
5. jún 2014

@anicka.be super odrazadlo,my sme dostali jedno motorku,ale este ho nedavam,pokym neudrzi stabilitu

anicka.be
26. jún 2014

@zora256 Ahoj, dodatocne blahozelam k syncekovi Samuelovi Jzefovi!!! Prajem vam, aby ste boli zdravucki .-)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre