Termín pôrodu október 2015

helulik
26. jan 2015

Ahojte 🙂 no koľko sa nás tú nazbiera? 🙂 klebetíme, radíme, pomáhame, podporujeme 🙂 Vitajte 🙂

moncicip
27. jan 2015

@mimi777 My s muzom budeme mat 2.10. 5 vyrocie svadby 🙂 tak uvidime ci budeme este traja alebo uz styria vtedy 🙂

helulik
autor
27. jan 2015

@darina90 vitaj 🙂 držím palce 🙂
@mimi777 ja som to tentokrát nechala na prírodu 🙂 keď som prvýkrát otehu tak len vďaka clostylu, ovu som nemavala vôbec... Potom sme pauzovali, kúpila som si gynex a vďaka asi tomu som v tejto skupinke 🙂
@afra super, že vieš kedy si mala ovu 🙂 ja vôbec 🙂

helulik
autor
27. jan 2015

@moncicip ahoj 🙂 držíme silno palce 🙂

moncicip
27. jan 2015

@helulik pri prvom to vyslo na prvu supu tak uvidime aky bol sikovny moj muz teraz hihi 🙂

mimi777
27. jan 2015

@helulik nam sa prvy krat podarilo len tak na treti cyklus, potom bohuzial v 11 tyzdni ma museli cistit pre MA a od vtedy som bez kclostylu nemala ovu asi 3/4 roka. Min januar nabehla konecne sama. Ako som spominala ze zijem v zahranici ale super doktorku mam na sk tak som chodila na vysetrena kedy sa dalo. A zrovna po vianociach som isla takze to takto vyslo. Aj ked ja som uz tento mesiac ze ok kasleme na to ked zasa nic.

mimi777
27. jan 2015

@moncicip super tak to blahozelam, my budeme coskoro slavit 4 vyrocie ale teda zatial stale len dvaja, alebo traja v dvoch🙂

helulik
autor
27. jan 2015

@moncicip určite bol minimálne taký šikovný ako pri prvom ;)
@mimi777 mna v 7 tt cistili... Mne sa ovu rozbehla asi len vďaka tomu gynexu 🙂 clostyl som uz nechcela pchat do seba...

mimi777
27. jan 2015

@helulik ja som mala clostyl na striedacku raz prebehla ovu potom z neho cysty tak mesiac od neho pauza potom zase a ked uz som bola rozhodnuta ze s nim koncim tak nabehla ovu sama. No aj tak to trvalo dalsi rok pokial sa zadarilo a to sme vraj obaja zdravi

helulik
autor
27. jan 2015

@mimi777 podstatne je, že už sa nám zadarilo 🙂 uz len veriť, že to bude všetko tak ako si prajeme 🙂

mimi777
27. jan 2015

@helulik presne , nech uz je oktober a my tie najstastnejsie mamy

moncicip
27. jan 2015

@mimi777 ved buduci tyzden sa to ukaze hihi 🙂 A kedze mam vo februari narodky tak by to bol aj celkom pekny darcek.

darina90
27. jan 2015

Kukala som ze termin 5.10...no som zvedava...a vam ako vychadza....???

helulik
autor
27. jan 2015

@darina90 mne 3.10 🙂

darina90
27. jan 2015

@helulik ty uz to mas iste???..ak ano gratulujem 🙂

helulik
autor
27. jan 2015

@darina90 Nieeee 🙂 to som si len rátala na nete 🙂 k dokymu idem v piatok, aby mi čím skôr nasadil dufik, keďže naposledy to u mňa neskončilo najšťastnejšie...

darina90
27. jan 2015

@helulik aha...drzim ti palce nech vsetko prebieha ukazkovo a bez problemov...ja som taka nervozna...ms mi vie chodit pred terminom no po termine nie...ach jo...este mam aj nejaku mykozu asi...svrbi to..opuchnuta je...aj by som sla k dr no sama sa nemozem poriadne toho chytit a nie aby on...

mimi777
27. jan 2015

@darina90 ja mam 5.10 narodeniny a predbezny termin 2.10 🙂

darina90
27. jan 2015

To by bolo pekne keby ti to vyslo ns narodky..krasny darcek...no ja asi nic ms este neprisla mo akisal asom si krcok..je nizko no v strede je jamka.... ☹

darina90
27. jan 2015
ellisskka
27. jan 2015

@moncicip tak to sme na to dve...ja tiez cakam...inak,mali ste pocas tohto cakaciwho obdobia taky akoze vytok,ktory sa podobal takemu hlienu hnedemu? Mala som dnes take slabe cosi...akoby v priesvitnom nieco zahnednute...mate s tym niektora skusenost? Ms az 2.2...

moncicip
27. jan 2015

@ellisskka Ja som nic take nemala ani teraz ani pri prvom. No ja uvidim co a ako,pocit zatial nemam z toho ziadny. Tak asi pockam este aspon do vikendu. Lebo pri prvom som si robila test presne v den ked mala prist ms a uz to bolo jasne.A kedze v pondelok robim cely den tak asi si spravim cez vikend.

ellisskka
27. jan 2015

@moncicip a co ak by som si spravila test dnes?mohlo by nieco uz byt viditelne? Ovu bola 13.1

potvorka77
27. jan 2015

@ellisskka ahoj ja som kdesi narazila na to ze je to v poriadku.bolo to popisane ako velmi svetle spinenie ale hkavne ze je to v poriadku. Tiez to mozr byt prejav uhniezdovania.

helulik
autor
28. jan 2015

@darina90 ach, mykoza vie byť riadna pliaga... Držím palec nechcem čím skôr zmizne 🙂
@ellisskka ešte som sa s takým nestretla...

katarina002
28. jan 2015

žienky ahojte, aj ja sa k Vám pridávam, teraz som kukala, že mi to vychádza na 2.10. :D :D test som si robila minuly tyzden v piatok - 2.čiarka bola slabučká, ale ja som ju videla :D a tento týždeň už kolajnice 🙂

moncicip
28. jan 2015

@ellisskka Ja som si pri prvom robila test 10 DPO a este nic nebolo bol negativny a ked som si robila v den ked mi mala prist ms tak uz kolajnice jak svet. Podla mna je este skoro. Skus aspon do soboty pockat.

helulik
autor
28. jan 2015

@katarina002 tak vitaj 🙂 mne to vychádza na 3.10 🙂 jej to tvoje prvé bejby, či? 🙂

katarina002
28. jan 2015

@helulik ahoj, no druhe uz :D mam 1,5 rocneho fesaka :D a ty? inak u doktorky som este nebola, najradsej by som isla, ked uz bude vidno srdiecko......

mata90
28. jan 2015

jeej žienky, prajem vám krásne tehotenstvo, toto isté som zažívala pre 4 rokmi, a ked vidím že oktober 2015 🙂 , prajem vám veľa zdravíčka 🙂

helulik
autor
28. jan 2015

@katarina002 no my sme v juli o jedno prisli ☹ a teraz opat prve 🙂 ani ja som este nebola,ale mala by som ist,aby mi nasadil dufik,aby sa to nahodou neopakovalo...lenze ma strasne plno a netusim kedy sa tam dostanem....🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre