Zázrak príde v apríli 2013

magimary
29. júl 2012

Vitajte čerstvé tehuľky a pridajte sa! 😵
Nech môžeme čakať spoločne 🙂 😉 .
/ja už som sa v očakávaní a túžbe pridávala aj k januárovkám, aj k februárovkám, aj k marcovkám (a nič) a nakoniec skončím v "bláznivom", ale šťastnom apríli 😵 /
Kto ešte? 😉

gladiola
1. aug 2012

@jesienka22 Kedy mas termin?

gladiola
1. aug 2012

Inak, ka som fakt prekvapena, ze nasa tema uz existuje. Ja len tak zo zvedavosti zistujem a to uz bola tato tema na strane 9. To ste tak chystro ocurali palicku a chytro sem? 😉

jesienka22
1. aug 2012

@gladiola ahoj, niekedy na prelome marec april, asi skor april

jesienka22
1. aug 2012

@gladiola no ja som testovala odkedy sa dalo 🙂

gladiola
1. aug 2012
gladiola
1. aug 2012

Baby, poradte, nos tece, hrdlo boli, hlava v mechu, zle, cele zle. Povedzte jeden Paralen Grip ma nezabije, ci? CHapete co myslim....

jesienka22
1. aug 2012

@gladiola kolko je tam paralenu?

jesienka22
1. aug 2012

@gladiola Ak by som nemala horucku nad 38 asi by som si nedala nic, aj ked hovoria, ze paralen sa moze. Urcite by som si ale nedala viac ako 500mg tabletku.

jesienka22
1. aug 2012

@gladiola pozri pribalovy letak - okrem paracetamolu su tam este nejake ine latky, a pre tehotne zakazany; ked tak by som dala cisty paracetamol

magimary
autor
1. aug 2012

@gladiola ad existencia tejto témy 😅
no, hej existuje...
ja som cikla na 10DPO a keď bol testík opakovane pozitívny, tak som hneď zakladala,
keďže som vedela, že je nás takých (testovacích aktivistiek) viac 😅 😉 😵
inak, takéto soplenie, aj s horúčkami a bolesťami celého tela som mala aj ja minulý mesiac hne´d po ovulácii a napokon z veľkého snaženia ani nič nebolo... a tento mesiac sme si povedali, že počkáme do septembra a cca 5 dní starý seprmoník si zamakal a spôsobil nám Zázračik 😅 😵

a teraz sa to začína v našom meste šíriť opäť (už aj v mojom najbližšom okolí sú zase viacerí chorí 😖 ),
tak si dávam megaCčko a dúfam, že tentokrát odolám 😔

inak, @chmurkaxy , ja som zatiaľ vymyslela niečo takéto (ale upravovať to budem normálne vo worde, takže tu len ako "vzor"...bude to preložená A5 kartička napoly a zvrchu bude naša spoločná fotka s textom /ešte zvažujem ktorá z týchto dvoch-to sú najaktuálnejšie, už s babulinkom v brušku/ a vo vnútri bude to bábätko s textom 😅 😵

cheerlady
1. aug 2012

ahojte buduce maminky, vbehla som do tejto temy, lebo sa mi ozivili spomienky - ja som patrila do temy apriloviek 2010 🙂 chcem vam len vsetkym zazelat bezproblemove tehu a uzivajte si ho co najviac, lebo tie male zazraky pridu ani sa nenazdate 😵 tak sa drzte a prijemne tehulkovanie 😉

chmurkaxy
1. aug 2012

@magimary to je nadherne! uzasne :*

chmurkaxy
1. aug 2012

@cheerlady jeeej, dakujeme 🙂 aj vo vasej teme tak vsetky baby stresovali, ako sme my tu stresmenky? 🙂))

gambika
1. aug 2012

Ahojte tak sa k vám pridávam, teda dúfam že právom totiž tehotenské testy mi vyšli pozitívne ale zatial nemám potvrdené od gynekologa zatial nebolo na ultrazvuku vobec nic vidiet ani vacok to bolo 4+4tt. tak teraz cakam kedy skonci lekarovi dovolenka a buduci tyzden t.j. 7.8. budem silno verit ze uz tam bude vidiet moje mimi.. 🙂 pripájam aj foto testíkov.. 🙂

gambika
1. aug 2012

a tento bol robený v sobotu 28.07.2012 🙂
Baby držte mi palce aby sa moje mimi vyvíjalo..

magimary
autor
1. aug 2012

@chmurkaxy teraz som to už vyšperkovala do detailov (vo worde, s tým paintom mi to nejde tak, ako by som chcela), zajtra to vytlačím a potom to odfotím tak 🙂
myslím, že tomu ani Drahý neodolá a bude súhlasiť 😅 😵
ešte urobím aj jemu takú "pohľadnicu" na pamiatku a bude to kompletné 🙂

/zajtra chcem ešte -asi poslednýkrát- testnúť a dúfam, že čiarky už budú rovnako silné, zajtra budem 18DPO a 33DC 😕 /

@gambika vitaaaj, krásne testíky 🙂

magimary
autor
1. aug 2012

Babulky, myslím, že je nás tu už pekná kôpka,
čo si myslíte o vytvorení súkromného pokračovania? 😉
Založíme "Aprílové Zázračiky 2013" aj ako súkromnú tému? 😉 🙂

barbora84
1. aug 2012

wow, ze april 2013! ten cas velmi rychlo leti, my mame doma aprilovcatko 2012 a presne takto pred rokom som zistila, ze som tehotna 🙂 uzivajte si tehotenstvo, teste sa radsej este len opatrne, bo hlavne 1. trimester je nepredvidatelny, ja som v nom tiez mala komplikacie... drzim vsetkym palce!

chmurkaxy
1. aug 2012

@magimary wow, ty si ina sikulka!

tak som teraz volala s centrom gynekologickym. a ze
- Kedy chcete prist na odber krvi a ultrazvuk? v 7.mom tyzdni? to je straasne skoro..
- A kedy by som podla vas mohla prist?
- My planujeme prve stretnutie s lekarom okolo 15. teho tyzdna.
- Aha. Ale ja potrebujem len odobrat krv na zistenie mnozstva hcg v jeden den a potom o dva-tri dni zase.
- Ale to je naozaj prilis skoro.
- Hm, v Europe sa k lekarovi chodi na krvny test na potvrdenie tehotenstva po vynechani menstruacie.
- Vazne? (dlhe ticho). Tak ja sa teda spytam doktora..
(prepojila ma na doktora)
- V 5. tom tyzdni? No, my vam vieme ponuknut termin, a to uz robim vynimku, okolo 15.9.
- Aha, 17.9. letim spat do Europy, to uz nepotrebujem, dakujem. Asi pockam na svojho lekara.
:D :D chudatka tehulky v Amerike, ja sa citim neisto preto, ze uvidim svoje dietatko podla mna strasne neskoro, v 12.tom tyzdni.. a oni ho bezne vidia o tri tyzdne neskor a to este maju stastie na skory termin, inak sa vraj ide prvykrat az v 20. tyzdni...

lilli251
2. aug 2012

@maggie37 aj ja som mala vcera vytok, som ocakavala vtedy aj ms, ale dnes zatim nic...neboj nist, to je normal pokial nie je nejak vela krvi vyraznej, ale spinenie moze byt 🙂

lilli251
2. aug 2012

@chmurkaxy jeeeeeeeeeeej, krasne....aj ja rozmyslam ako oznamim 🙂 teda tym co nevedia...mama a segra vie..🙂

chmurkaxy
2. aug 2012

@lilli251 a ako sa citis, mojko? 🙂 mna uz podla slovenskeho casu prehodilo do 6. tyzdna 🙂)

lilli251
2. aug 2012

@chmurkaxy supeeeer...tak si popredu, ja som 4tt+5...hihihihihihi...ja??? no vcera som mala spinenie, neviem ci si citala, len neviem ci to z toho ze mi vystikavali na cytologiu alebo z toho ze prisla ms....ale dnes zatim nic....tak hadam to bude maximalne take jemne, dr. povedala ze moze byt, pokial nie je intenzivna cervena...a vies co chrumkacik??? ja som dostala uz aj tehu knizku, chapes????

chmurkaxy
2. aug 2012

@lilli251 wow, odpadnem! to je ake super 🙂))) a uz bolo aj nieco vidiet na UTZ? urcite z toho vystiku to bolo, neplas sa.. ja som sa tiez teraz nalakala, fuka mi na nohy, tak som si tak fajnovo kychla, az som myslela, ze to dieta zo mna musi vyletiet.. :/ a inak, ja mam 5+0 podla poslednej menstrucie, ale podla ovu to bude 4+4.. no ale kym mi to neupravia oficialne, tak to ratam ako mi napise tehu kalkulacka 🙂

jesienka22
2. aug 2012

@magimary na fotkach ste krasni, pozeram, ze ty mas okolo seba samych chlapov 🙂, inak napad na oznamenie podla mna skvely 😉

maggie37
2. aug 2012

@lilli251 ja som mala mať ms v sobotu, ale ten výtok bola len chvíľková záležitosť. s doktorom sme sa zhodli na kontrolnom odbere krvi, pre moj pokoj duše. krv nebola žiadna, len slabo zafarbený hlienik..
Inak aj ja som dnes 4+5tt 🙂)))

maggie37
2. aug 2012

@magimary nadherne obrázky, si nápaditá 🙂)

maggie37
2. aug 2012

@magimary ja som za sukromku 🙂

lilli251
2. aug 2012

@chmurkaxy ako myslis? ja som mala posl.ms 30.6., podla toho som 4+5 a ovu som mala az 18.7.,takze podla ovu som v kolkom? joooj, vsak taka som rada.... mama je hrozne mila, sa o mna stara a preziva to... moje zlato ani tak nie...on to nebere tak ze co vsetko sa moze stat..ale to preto, ze on nviem co sa deje, ani ja som tak vela nevedela, kym som sem nezacala chodit.... tak on ma z toho sou ked mu poviem, ze nemozem hrat tenis lebo to su prudke pohyby, vencit maminho psa velmi, lebo hrozne taha... no ale nevadi, ved on sa nauci....vcera som mu vysvetlovala ze to urcite bude baba, tak sa nemusi zamyslat nad chlapcenskym menom :D

lilli251
2. aug 2012

@maggie37 super, tak to mame rovnakooo, juchuuuuuu :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre