Hudobné leto pre deti v Bratislave

margaretka818
2. aug 2015
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.

Dobrý deň, viete niekto, kde by sa dali takto cez prázdniny zapísať deti na hudobnú alebo je to len cez školský rok? (BA)

bonaqa2013
2. aug 2015

@margaretka818 na hudobnú len cez šk. rok. Teraz sú prázdniny.

lenkanovakkova
6. aug 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

To by musel byť asi len súkromný učiteľ, prípadne súkromná škola, nejaký známy a podobne 🙂

margaretka818
autor
8. aug 2015
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.

Aha takže nejaký hudobný program pre deti sa takto nedá vymyslieť? Môj syn a neter sa začali učiť pred mesiacom na takej starej gitare, čo máme doma. Radi by išli aj do hudobnej, tak som si myslela, že aspoň ten voľný čas, čo majú v lete by mohli efektívne využiť. Pretože uvažujeme aj nad kúpou novej gitary, ale zatiaľ by sme chceli počkať, či ich to v tej hudobnej neomrzí...

zlatkavav
11. aug 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

Keď ich to baví a majú chuť učiť sa samé, tak myslím, že ich to tak rýchlo neomrzí, na internete sú dobré videá, podľa ktorých sa môžu učiť a do začiatku šk. roka už nie je ďaleko :D Keď sú dvaja aspoň sa motivujú 🙂

terinka015
13. aug 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

My sme takto kúpili gitaru synovi, ktorý na nej ešte nehral predtým a baví ho to stále. Už je to vyše 2 rokov 🙂 Takže, keď ich to baví už teraz, mohli by ste trošku investovať a spraviť im radosť, to ich bude baviť ešte viac :D

margaretka818
autor
16. aug 2015
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.

a čo hovoríte na obchod kytary.cz, máte s ním niekto skúsenosti? našla som naň celkom dobré recenzie na heuréke 🙂

lenkanovakkova
18. aug 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

@margaretka818 ja som tam nedávno nakupovala, nebol žiadny problém, tak neviem až ťa zaujíma niečo konkrétne, doba dodania na slovensko je cca 2 dni, je tam záručná doba, môžeš si poistiť nástroj (čo by myslím pri klavíre nebolo na škodu, predsalen je drahší...) a volať tam môžeš zdarma. Tiež som si pozerala recenzie na heuréke pred nákupom a rôzne diskusie, to ešte keď som hľadala najvhodnejší obchod...

zlatkavav
20. aug 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

@margaretka818 Na tejto stránke som tiež raz nakupovala a tak ako píše Lenka, nie je v tom žiaden problém, ani nepocítiš, že nenakupuješ cez slovenský e-shop. Ale keď som s nimi raz volala, hovorili, že sa plánujú aj viac otvoriť slovenskému trhu...

fairinaa2
21. aug 2015
Používateľ fairinaa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fairinaa2.

kytary sú v pohode e-shop, veľmi spoľahlivý, to čo píšu na stránkach aj dodržia a do dvoch dní máš hudobný nástroj doma, a to som si pôvodne myslela, že by som nakupvala takéto veci len v hudobninách :D

margaretka818
autor
22. aug 2015
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.

No pozerala som na ich stránkach a volala som s moc milou pani, ktorá sa mi snažila pomôcť a poradiť 🙂 Viete mi odporučiť ešte nejaký obchod? Kde ste trebárs hľadali alebo porovnávali ceny?

lenkanovakkova
23. aug 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

Ja som to porovnávala aj so slovenskými obchodmi a jedným z Poľska, ale neviem, záleží asi na konkrétnom tovare, ale bola som spokojná, skús to skôr s hudobninami porovnať, či napr. nepreplatíš na dovoze :D

zlatkavav
24. aug 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

Podľa mňa, skús pozrieť hudobniny u vás a uvidíš, potom trebárs tie kytary.cz a nejaký slovenský obchod, ako rozdiely v cenách sú podľa mňa minimálne, zase až taký prieskum robiť nemusíš.

terinka015
25. aug 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

Ja osobne nepoznám kytary, ale jeden dobrý kamarát, čo už dlhé roky vyučuje hudobnú cez ne nakupuje. Neviem povedať, či je to najlepší obchod, ale na to že je český sa mi zdá, že je tu dosť populárny...