Nová výmena 2 - 3 roky pre začiatočníčky

ivetuska10
7. apr 2015

Ahojte,rada by som sa zúčastnila výmeny vrecúškových aktivít, žiaľ zatiaľ ma neprijali do žiadnej skupiny tak som sa rozhodla založiť novú, som začiatočníčka takže nemám priveľké nároky ale budem rada ak sa nás zozbiera aspoň 10 maminiek/žien. Každá prosím navrhnite aktivity aspoň 2-3 a neskôr sa vyberie, za každú radu o týchto výmenách budem takisto vďačná pretože ju organizujem prvýkrát 🙂

cinderelllla
7. apr 2015

ahoj, ja som na tom podobne ak nie uplne rovnako 🙂 takze sa rada pridam, zodpovedame vekovej skupine, porozmyslam nad niecim zaujimavym vychadzajuc z skusenosti co zhruba zaujima moju malu /2.5/. tesim sa na dalsie info z novych cleniek 🙂

ivetuska10
autor
7. apr 2015

to som rada že v tom nie som sama, podľa mňa sa nás nájde dosť takých "nikam nepatriacich" 🙂

bonaqa2013
8. apr 2015

popíšte mi niečo o tom viac. Videla som to tu na MK, ale stále neviem o čo tu ide, pre aké deti je to určené - s nejakou poruchou?

cinderelllla
8. apr 2015

mna napadlo urobit pre vsetky deti nieco s prirodou alebo zvieratkami alebo roznymi tvarmi a hmatovo rozlisitelnymi predmetmi. moju dcerku najviac bavia take pre nas dospelych uplne bezne veci ktore uz ani nevnimame, cize ak by sa nas nazberalo dost mam nejake tipy.

ivetuska10
autor
8. apr 2015

@bonaqa2013 tu sú linky na MK kde už podobné výmeny prebehli,skúste tam popozerať ako to funguje a aj nabrať trochu inšpirácie, len v krátkosti ide o to že sa nazbiera napr. 10 mamičiek a každá vyrobí nejakú hru ( pozri v na tých linkoch) pre každú mamičku zo skupiny, potom sa u jednej zozbierajú balíčky,tam sa pretriedia a pošlú každej účastníčke, hry sú jednoduché ako triedenie tvarov,farieb a pod. určené pre každé dieťa 🙂
https://www.modrykonik.sk/blog/cicamica1980/alb...
https://www.modrykonik.sk/blog/cicamica1980/alb...

ivetuska10
autor
8. apr 2015

@cinderelllla ja som za, ak sa dohodneme môže byť, môžeš pridať nejaké foto pre inšpiráciu 🙂

sticza
19. apr 2015

@ivetuska10 Keď môžem trocha poradiť, pridajte príspevok do montessori skupiny aby ste sa nazbierali čo najviac. Pri počte 10 mamičiek sa oplatí vyrábať 2 aktivity, keď si už to poštovné zaplatíte nech v tom balíku je viac aktivít, treba rátať s tým že vždy sa nájde mamička ktorá odstúpi, pokiaľ je to na začiatku ešte pred výrobou je to ešte akceptovateľné ale v posledných výmenách mamičky odstúpili až keď mali balíky odosielať, čo sa mi nezdá férové. Keď potrebujete niečím poradiť kľudne píšte 🙂

zk3
19. apr 2015

Ahojte,mozno by som sa aj ja pridala.dcerka mala nedavno 2 roky.skusenosti nemam ziadne,ale myslienka vrecuskovych aktivit sa mi paci 🙂 skusim popozerat nejake aktivity

ivetuska10
autor
23. apr 2015

@sticza ďakujem za cenné rady 🙂

ivetuska10
autor
23. apr 2015

@zk3 budeme radi ak sa pridáš
idem teda pridať link aj do montessori skupiny a uvidíme koľko sa nás nazbiera 🙂

veonka
23. apr 2015

tiež by som sa rada zapojila, ak ešte máte miesto

ivetuska10
autor
23. apr 2015

@veonka áno ešte je voľne miesto,
počkáme dokým nás bude tak 10-12 potom vytvoríme album s navrhovanými aktivitami, zatiaľ si môžte premyslieť čo by ste chceli vytvoriť 🙂

lowike
24. apr 2015

ahojte, aj ja sa rada pridám, aj keď jedna dcérka má už vyše 3r a druhá ešte nemá ani rok ...

demetria
24. apr 2015

Ahojte dievcata, mohla by som sa pridat? Maly ma sice iba 18 mes., ale ved dorastieme🙂
Len ma budete musiet usmernit, aby som nevymyslela nieco velmi jednoduche alebo pritazke, normalne som uz zabudla, co bavilo starsich v tomto veku🙂.
Ale remeselne som zrucna😀.

ellaeliska
24. apr 2015

Aj ja sa rada pridam, mam 2 dcerky jedna je 4 ročna a druha ma 7. Je to mozne?

jaja865
24. apr 2015

Môžem sa pridať aj ja? Synček bude mať onedlho 2 roky.

andysh007
24. apr 2015

Ak je este miesto tiez by som sa rada pridala, mam 20 mesacnych chlapcov, asi by mi to pri nich trochu trvalo, ale poznazila by som sa.

fada
24. apr 2015

ahojte, pridala by som sa aj ja 🙂, ale ja som sa uz zucastnila zopar v.v., a tak v pripade, ze by sa nam viac aktivit opakovalo, by som odstupila. pretoze by to pre nas stratilo vyznam mat viac rovnakych aktivitiek. pridavam linky z googlu na vrecuskove vymeny pre vek 2 - 3 roky, e tam kopec napadov>
https://www.google.sk/search?q=pytlikove+aktivi...
https://www.google.sk/search?q=vrecuskova+vymen...
https://www.google.sk/search?q=busy+bags+2-3+ye...

zizka
24. apr 2015

ak je este miesto, pridala by som sa. Maly ma cerstvo 2r. a zucastnila som sa jednej vymeny.

ikuza
24. apr 2015

@ivetuska10 kedy planujete posielat aktivity, chcela by som sa pridat, len neviem, ci stiham.

christne24
24. apr 2015

Ja by som sa tiez rada pridala, mam skoro 2,5-rocnu slecnu.

johankaa
25. apr 2015

ahojte, rada by som sa pridala, drobec má 2,5 roka

natuskaf
25. apr 2015

Ahojte aj ja sa rada pridám. Už som pozerala zopár diskusii a všetky už boli staré. Moja Lejka bude mať 22 mesiacov. Takže budem rada ak má zoberiete 🙂 a tiež som začiatočník ;)

dzudka
25. apr 2015

@ivetuska10 je to este aktualne rada sa pridam. Aka tema by to bola? Mohli by sme nieco na farby alebo rovno farby s tvarmi, dajme tomu ze kazdy tvar inej farby teda tykalo by sa to zakladnych farieb a tvarov?
Co si myslite o tom ci chcete nieco ine?

johankaa
25. apr 2015

ak môžem, pridávam svoje návrhy..ospravedlňujem sa za požičané foto 🙂

zizka
25. apr 2015

@johankaa za nas - ja uz som malemu vsetky tieto aktivity urobila ☹

johankaa
25. apr 2015

@johankaa jasné, chápem, ja som to brala ako aktivity pre začiatočníčky ☹

zizka
25. apr 2015

@johankaa vsak mi toho zase vela nemame, ale zrovna toto som krpcovi uz vyrobila 😉 resp. to zvukove pexeso som robila z roliek toal. papiera, lebo tie plastove vajicka dost skreslovali zvuk (vzdy tam bolo aj to buchnutie o plastovu stenu, naraz do papiera nie je taky rusivy)

demetria
25. apr 2015

Najjednoduchsie je pre mna robit s filcom, mozem urobit nieco taketo.

demetria
25. apr 2015

Sorry za tu prvu fotku, ipadovy skriatok uradoval😀