Nová výmena 2 - 3 roky pre začiatočníčky

ivetuska10
7. apr 2015

Ahojte,rada by som sa zúčastnila výmeny vrecúškových aktivít, žiaľ zatiaľ ma neprijali do žiadnej skupiny tak som sa rozhodla založiť novú, som začiatočníčka takže nemám priveľké nároky ale budem rada ak sa nás zozbiera aspoň 10 maminiek/žien. Každá prosím navrhnite aktivity aspoň 2-3 a neskôr sa vyberie, za každú radu o týchto výmenách budem takisto vďačná pretože ju organizujem prvýkrát 🙂

demetria
25. apr 2015

@johankaa
Za mna moze byt🙂. My nemame nic, maly zatial moje pokusy ignoroval😉

demetria
25. apr 2015

@ivetuska10
A este by bolo fajn dohodnut sa, aku narocnost vypracovania zvolit. Ci len remeselne vyrobky, ci aj vytlacene karticky... nech je to aspon priblizne rovnako narocne na cas a namahu.
Inac, toto sa mi paci, to asi vyrobim tak ci tak😉.

natuskaf
25. apr 2015

Ja som rozmýšľala nad takýmito prevliekackami, ale skôr ta prvá foto a dva motívy.... potom ma napadlo sadrové odliatky - polky vajíčok farebné a pomocou magnetu spájať dvojice k sebe.. Nemám foto skúsim vyrobiť a potom by som ukázala.

zk3
25. apr 2015

@ivetuska10 ahoj, mame teraz narocnejsie obdobie, takze neviem, ci by som stihla nieco vyrabat. momentalne bude asi lepsie, ked prenecham miesto niekomu inemu.vdaka za pochopenie

veronm
25. apr 2015

Aj ja by som sa pridala

alenka7777
25. apr 2015

Aj ja by som sa pridala

egiginka
25. apr 2015

Aj ja by som sa pridala🙂... sice moja ma len 15m, ale je sikovna, tsk zacinsm rozmyslat nad niecim " velkackym"

veonka
25. apr 2015

Ďakujem za pridanie, rozmýšľam, čo by som spravila, čo sa mi páči a čo by mohlo deti zaujať... tak postupne pridám nejaké návrhy, zatiaľ prvý: ponožky - vzor + pravá/ľavá

johankaa
25. apr 2015

@zizka skúsim ešte dačo iné pohľadať 🙂

ivetuska10
autor
25. apr 2015

@ikuza ešte sa dohodneme kedy, ja si myslim že by sme mohli dať čas na výrobu tak 2-3 mesiace,môže byť?

ivetuska10
autor
25. apr 2015

@cinderelllla
@bonaqa2013
@veonka
@lowike
@demetria
@ellaeliska
@jaja865
@andysh007
@fada
@zizka
@ikuza
@christne24
@johankaa
@natuskaf
@veronm
@alenka7777
@egiginka
ahojte žienky, tak som dala konečne náš zoznam dokopy, zatiaľ ste všetky čo ste vyjadrili záujem, poprosím Vás ak máte vážne záujem tak do 3.5. potvrdiť záujem a pridať 4 návrhy na aktivitu do albumu: https://www.modrykonik.sk/blog/ivetuska10/album...
potom z nich vyberieme ktoré budeme robiť, ešte uvidíme koľko nás bude podľa toho spravíme 1 alebo 2 aktivity, poprosím do tohto dátumu aj mne poslať na Vás kontakt (meno,adresa,mail a tel. číslo)
Som rada že ste začali už aj sem dávať návrh na aktivitu ale takto v jednom albume to bude jednoduchšie a prehladnejšie 🙂 (neviem či Vám pôjde každej pridať tam fotky, tak ak nie tak ich pošlite mne v súkromnej správe a ja ich tam vložím, poprípade poradte ako by to bolo jednoduchšie)
bonaqa2013
veonka
lowike
demetria
ellaeliska
jaja865
andysh007
fada
zizka
ikuza
christne24
johankaa
natuskaf
veronm
alenka7777
egiginka

veonka
26. apr 2015

Takže milé mamičky, ja pridávam zatiaľ toto čo by ma tak oslovilo:

topánky párovanie vzoru+ ľavá/pravá
štipcovanie- vešanie prádla
gombíkovanie - reťaz z filcu
kŕmenie vtáčika

ivetuska10
autor
27. apr 2015

ďakujem @veonka už som ich aj pridala do albumu 🙂

demetria
27. apr 2015

Ku geobordu by samozrejme boli aj karticky predloh.
Farby palety by boli filcove.

johankaa
27. apr 2015

baby, pozerám, že je tu celkom dosť návrhov na farby. koľko si ich tak predstavujete reálne robiť? lebo u nás farby už nemajú veľmi zmysel, pozná a tie aktivity čo máme s farbami, ho nebavia.

christne24
27. apr 2015

Tak to su moje navrhy aktivit. Urcite niektore vyrobim pre malu.

andysh007
27. apr 2015

Mne sa pacia toeto aktivity, ktore by som aj vedela spravit, popis potom dam, ked budu presunute v albume. No mne farby prave vyhovuju, pretoze ich chlapci este nevedia,ale pridavam aj ine aktivity, tak ako rozhodne vacsina🙂

egiginka
27. apr 2015

@ivetuska10 ... mam zaujem, len citam teraz som na mobile, nejde mi do skupiny, navrhy do 3,5 poslem🙂)))

jaja865
27. apr 2015

Tu sú moje návrhy. Ospravedlňujem sa za požičané foto.
1. hmatové pexeso - buď zašité oboje a priložím k tomu ešte kartičku s obrázkom a názvom alebo ako je na druhej foto, že zašité bude len jedno
2. priraďovanie chvostíkov
3. skladanie obrázkov z lekárskych paličiek
4. priraďovanie ktoré zvieratko čo papá

johankaa
27. apr 2015

@ivetuska10 pridáš prosím aj tie moje návrhy do albumu? vďaka

ivetuska10
autor
27. apr 2015

@johankaa ahoj,našla som iba 3 tvoje návrhy,prosím pridaj ešte jeden aby sme mali po 4 na výber, a prosím pošli mi do IP osobné údaje, ďakujem 🙂

ivetuska10
autor
27. apr 2015

@demetria už som ich pridala do albumu 🙂

ivetuska10
autor
27. apr 2015

@christne24 ahoj,Ďakujem za návrhy,prosím ale tú reťaz z filcu už má v návrhoch veonka,tak si prosím pozri album čo tam ešte nie je a pridaj namiesto toho ešte nejakú inú aktivitu ostatné som pridala do albumu a prosím pošli mi do IP tvoje osobné údaje,ďakujem

ivetuska10
autor
27. apr 2015

@egiginka ahoj,poponáhlaj s návrhy lebo niektoré sa začali už opakovať

christne24
27. apr 2015

@ivetuska10 Jasne, zajtra vymenim.

ivetuska10
autor
27. apr 2015

@andysh007 ahoj,pridala som tvoje návrhy do albumu, okrem toho tieňového pexesa, to už má christne24, prosím pošli mi ešte do IP osobné údaje

ivetuska10
autor
27. apr 2015

@jaja865 ahoj,aktivity som pridala do albumu, prosím napíš mi do IP aj tvoje osobné údaje,ďakujem

ivetuska10
autor
27. apr 2015

ahojte,poprosím ostatné účastníčky výmeny, kt. ešte nepridali aktivity aby predtým ako ich pridajú pozreli ktoré už máme v albume: https://www.modrykonik.sk/blog/ivetuska10/album...
pretože sa nám niektoré už opakujú,takisto na farby už ich je celkom dosť, takže tie by ste mohli tiež pokiaľ sa dá vynechať, prosím aby ste mi spolu s tým poslali osobné údaje do IP, nechcem ich kvôli tomu aby som vám vyvolávala alebo vás spamovala ale aby som videla že výmenu beriete vážne 🙂
taktiež prosím dodržte termín návrhov do 3.5.
ďakujem 🙂

lucikuzmi10
27. apr 2015

baby ja by som sa tiez rada pridala, no nie som velmi umelecky talent no mam laminovacku a posielam vam moje navrhy. tienovane pexeso a povolania je 5 listov. tu som dala len jeden pre inspiraciu.

ivetuska10
autor
27. apr 2015

@lucikuzmi10 ahoj,fotky som pridala do albumu, prosím len namiesto tieňového pexesa vymysli niečo iné,pretože to už v návrhoch máme, taktiež mi prosím pošli osobné údaje do IP,ďakujem