Quietbooks - výmena

ihrisko2009
23. feb 2014

Dievčatá, plánujem robiť výmenu jednotlivých stránok do quietbook. Cca 6 aktivít podľa náročnosti vyhotovenia. Nemám s tým zatial žiadne skúsenosti, len veľké nadšenie. Aktivity by mali byt primerane veku 4-5 rokov. Pridá sa niekto?

majaza
29. jún 2014

@komzikosaurus,
ja sa ospravedlnujem za ten filc, no, keby si si nalepila aj druhu stranu, podla mna by to nevydržali tie husenicove kolieska...

celkovo si myslim, ze tam žiaden SZ netreba, ako píše ivaha...
a tiež som pozerala diskusiu, kto chcel priložiť - priložila som len ivahe a maryennn1, tak ak niekto este chce, poprosím ivahu, nech priloží ten jej, príp. dopošlem...

komzikosaurus, tebe tiež môžem poslat s dalšou výmenou ak chceš...
tak napíš. dik.

@radana2011
@kittykittyke
@ihrisko2009
@ivaha
@sharonik
@maryennn1

maryennn1
1. júl 2014

@radana2011
@kittykittyke
@ihrisko2009
@ivaha
@sharonik
@majaza

Baby práve mi kuriér doniesol balík, otvorila som a skoro som odpadla, je to NÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁDHERNÉ, každá jedna aktivitka, každá jedna strana. Vidieť, že ste sa na tom namakali 🙂 Veľmi sa teším, že naša výmena dopadla takto dobre, huráááááá, myslím, že najprv sa do sýtosti po večeroch vyhrám ja a až potom zapojím aj Adamka 😀 😀 😀
@radana2011 muffinky a aj tá rúra sú super, mne nič neodpadlo, všetko drží tak ako má 🙂 a snáď si zvyknem aj na to ako si zoradila čísla 🙂
@kittykittyke tie tvoje maňušky sú absolútne úžasné, krásne, no napiplať si sa s tým musela poriadne, waaaw, krása a s Ivkinými farbami to získalo taký plastický vzhľad, no jednoducho nádhera, fakt 🙂
@ihrisko2009 včelička je zlatá, prosím ťa ako si vystrihovala tie kvietky? ručne? či to sú nejaké hotové výseky?
@ivaha piškvorky a aj lienky sú krásne, len neviem či teraz neľutujem, že som si nedala u teba aj zošiť strany 😀
@sharonik tak tie písmenká predčili všetky moje predstavy, je to super a ešte viac super je to, že sa dajú skladať slová, je to perfektné 🙂 P.S. skladám o dušu 🙂
@majaza neviem čo si sa bála tých vrecúšok veď sú super ušité a mne tam suchý zips vôbec nechýba, pekne sa to bude dať prikladať 🙂
@komzikosaurus ten nápad s magnetom a tou hokejkou je výborný a páčia sa mi aj číselka na prevracanie 🙂

Baby fakt vám všetkým patrí veeeľke Ďakujem, snáď sa aj vám bude páčiť moja mačka a pes tak ako vaše veci mne 🙂

ivaha
1. júl 2014

ahojte, pridavam este poslednu fotku, lebo sa stale neviem nabazit aka je ta kniha super. Tak tu su zosite strany a vybite predierkovacie cvoky. Nie je to kniha, ale riadne obrovske knizisko. Myslim ze nadlho zaujme drobcov, urcite aj na cestach, pripadne navstevach 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Este raz velka vdaka, super sikovne maminky 🙂

Ps vlozena je do karisbloku ale da sa aj snurkami zviazat a pekne sa v nej da listovat. Este moj postreh-ked budete zosivat, dajte si pozor, najprv si dobre primerajte, lebo kazda strana je trosku ina velkost a su trosku aj krive, tak ich treba dobre primerat a obstrihat, ale ja som strihala az po zositi, odporucam, kto bude na stroji, trosku aj rukou prifercnut, aby sa to nesmykalo a neposunulo. 😉

maryennn1
1. júl 2014

@ivaha Iviiii a to ty si takto spájala? veď ja som to presne takto chcela ☹ myslela som, že to zošívaš, ak by som bola vedela že to takto, aj ja by som to bola chcela ☹ ☹ 😢

ivaha
1. júl 2014

@maryennn1 no ja som zosivala ale akoby len dve a dve strany dokopy, hore to vidno, ze na jednej strane jedna aktivita a na rube druha, ako ked v knihe listujes a bud si doma dorobia maminy dierky alebo takto cvoky-taka bola dohoda na zaciatku, tieto cvoky to som neplanovala robit-jednak sa to robi dost tazko ked uz je dvojity filc a aj cvocky nie su lacne, ale po dohode sa samozrejme da aj toto spravit 🙂
skoda, ze si to na zaciatku takto nepochopila, ja som myslela, ze je to jasne ☹. Porozmyslaj a v tom auguste ako sme si pisali by sa mozno dalo nieco vymysliet, ale ved ty si sikulka, urcite to zvladnes aj sama 😉

maryennn1
1. júl 2014

@ivaha Ale heeej nejako to snáď zvládnem, ja som si to presne takto chcela urobiť, ak chceš mi môžeš dať typ ako to urobiť čo najľahšie a najefektívnejšie 😀

sharonik
6. júl 2014

@ivaha, @maryennn1, @komzikosaurus, @majaza, @ihrisko2009, @radana2011, @kittykittyke
Veľké ďakujem všetkým, každá strana je krásne.
U mojich chalanov samozrejme zatiaľ bodujú cestičky od ivaha (priala by som Vám ich vidieť naživo-vypracované do najmenších detailov) a hokej od komzikosaurus (trochu si ho ešte dorobíme, klobúk dolu pred tými nápadmi s hokejkou a magnetom, aj bodovacou tabuľou- je to senzačné). Zatiaľ som chlapcom nedala všetko, chcela som knihu najprv zošiť a dorobiť, ale vrhli sa na krabicu a tieto dve aktivity mi už nedali späť.
Verím, že ich zaujmú aj všetky ostatné tak, ako mňa🙂

ivaha
6. júl 2014

pridavam este poslednu aktivitu,aby tu boli vsetky kompletne a majaza mohla hodit do albumu

ihrisko2009
autor
7. júl 2014

Tak uz len ja cakam na knihu :( v piatok mi postarka nechala zlty listok hoci som bola doma a dnes som sa rano zbytocne prehnala na postu. Su tam az poobede. O to viac sa uz tesim.

ihrisko2009
autor
7. júl 2014

@maryennn1 strihala som rucne. To su vysledky mnohych pokusovomylov 🙂

radana2011
7. júl 2014

Detvcata: uzasna knizka!!! Je to krasne kazda jedna strana, niektore ste si riadne makli!! ;) ja ju malemu schovavam, vytiahnem ju az pri ceste na dofcu, verim ze bude mat uspech. Idem sa pustit do zosivania stran, mrzi ma, ze som si to nedala aj ja zosit ☹ . Este raz dakujeme s Petkom a ked budeme mat dlhe zimne veceri, mozme zbuchat dalsie strany.... Ahojte a pekne leto vam a detickam....
@ivaha ta predna strana- uuuuzas 🙂

gilmorka
7. aug 2014

@ivaha Ahoj. Mam otazocku ak mozem 🙂 aka hruba je ta knizka ked je zosita? Tiez robim knizku, mam 12 stran a uz to ma 10 cm 😀 aj vasa je taka objemna, mate este viac stran. Este chcemkopec stranok ale to potom bude brutal kniha 😀 Dakujem

kittykittyke
7. apr 2015

Ahojte baby, prosim vas, ste niektora v kontakte s @ivaha ??
Pisala som jej, ale ziadna odozva.. potrebujem sa s nou nejakym sposobom spojit.. vopred velmi pekne dakujem..
@maryennn1
@radana2011
@ihrisko2009
@ivaha
@sharonik
@majaza

ivaha
10. apr 2015

@kittykittyke AHojcek, uz som ti pisala mail a veeelmi dakujem za tvoju skutocne nekonecnu trpezlivost VELKA VDAKA

zuzu122
27. jan 2016

Ahojte dievcata, neplanujete v najblizsej dobe dalsie kolo vymeny? Rada by som sa pridala ked tak🙂

zuzu122
28. jan 2016

@maryennn1 @radana2011 @ihrisko2009 @ivaha @sharonik @majaza @kittykittyke Ahojte dievcata, pozeram vasu skvelu vymenu a napadlo mi ci neplanujete pokracovanie. Velmi rada by som sa pridala

ruan
23. nov 2022

Ahojte, viem, že je to už staršie fórum, ale skúsim poprosiť o radu: suchý zips pri aktivitách quiet bookov lepíte nejakým lepidlom alebo kupujete lepiace kolieska suchého zipsu? b Pýtam sa, lebo sme kúpili zošit aktivít, ale žiaľ, suchý zips z kartičiek sa odliepal ☹ Držia Vaše kartičky pevne? Vopred ďakujem za odpoveď.