Vrecúšková aktivita od 10 mesiacov do 20 mesiacov

miskanasa
10. dec 2013

ahojte žienky, nechystá sa niektorá z vas vytvoriť takuto skupinku?Rada by som sa zapojila do vrecúškovej výmene aj pre tie najmenšie detičky.....nič nenáročné, niečo, čo by zvládli fakt aj mrňátka....🙂

iivkaa1
8. júl 2014

@mravvcek ahoj, dobre moje cislo mas...lebo budeme asi vonku,tak pls predtym zavolaj 😉

zvalka
9. júl 2014

@lululaila ahoj, tak ako to bude s tymi cestickami? urobis nam ich?

lululaila
9. júl 2014

@zvalka áno pracuje sa na tom ale zatial mam A4 machovej gumy 50 ks este mi chýbajú 29, ktore mi objednali a mali by prísť za 2 týždne bol problem s toľkými kúskami musela som aj inde než tu boli linky objednať lebo skoro nikde nemali taky počet

zvalka
9. júl 2014

@lululaila super, diky, tesime sa 🙂

mravvcek
22. júl 2014

@iivkaa1 pisala som ti spravu ohladom mojho balika ale asi nedosla. Tento tyzden pridem pre veci okolo pol siedmej az siedmej.

kittykittyke
23. júl 2014

@lululaila Ahoj, chcem sa len spytat, ako to vyzera s aktivitkou.. dakujem..

lululaila
24. júl 2014

@kittykittyke tak ako som pisala vyssie z 50 gum uz robim ale 29 mi este chyba maju mi zavolat ked ich dostanu chcem to poslat naraz lebo to budem posielat obycajnou postou aby sa to nepredrazilo dakujem

mravvcek
28. júl 2014

@maryennn1 ahojte baby nemate cislo na ivku? Ja nemam este balik doma. Nedalo sa mi ist pren pisala som Ivke ip ale neodpisuje. Zrejme su niekde mimo netu,na dovolenke asi. Potrebujem sa na nu nakontaktovat,rada by som uz mala balik aj ja 🙂

branki
30. júl 2014

@tinka_21 @lululaila @katka159 @zuzu122 @iivkaa1, @nicicka, @mravvcek, @lucka23, @darlicka, @maryennn1, @majusqwa, @zvalka, @branki, @slniecko379, @kittykittyke, @fada, @moninka1 @janulka111, @delideli

Ahojte,
tak ja som sa az dnes dopracovala k baliku. Preto som sa este nestihla ani vyjadrit ani podakovat.
Tak aktivity su nadherne, fakt premakane, vidno, ze ste sa na nich riadne narobili. Neskor, ked ich decka vyskusaju, tak hodim aj postrehy, co zaujalo, co sa najviac pacilo....

branki
30. júl 2014

@iivkaa1 velka vdaka za prevzatie organizacie a logistiky 😉

iivkaa1
31. júl 2014

@branki aaaaale🙂nieje zaco....

mravvcek
14. aug 2014

Vcera som dostala balik 🙂 tie aktivity su uzasneeee 🙂 teda vacsina. A tie skrutkovacie flase su u nas top. Od rana do vecera. Autorka to zmakla na jednotku s hviezdou 😉 a ostatne tie uzas,vacsina maminiek si dala neskutocne zalezat. A kedy dostaneme tu cestu?

mravvcek
14. aug 2014

@branki @tinka_21 @lululaila @katka159 @zuzu122 @iivkaa1@nicicka@mravvcek@lucka23,@darlicka@maryennn1@majusqwa@zvalka@branki@slniecko379@kittykittyke@fada,@moninka1 @janulka111@delideli
chcem sa opytat mam tam farebny motuzik a farebne tvary to je ktora aktivita? Co s tym motuzikom? Poradte 🙂

lululaila
28. aug 2014

@branki @tinka_21 @katka159 @zuzu122 @iivkaa1, @nicicka, @mravvcek, @lucka23, @darlicka, @maryennn1, @majusqwa, @zvalka, @branki, @slniecko379, @kittykittyke, @fada, @moninka1 @janulka111, @delideli

Ahojte baby nemam este vsetky cesty lebo to viazne s materiálom budem to musieť objednať inde mam 13 sad ciest tie možem poslať a potom ostatne prosim Vás pošlite mi adresy aby som to mohla začať posielať do IP dakujem

zuzu122
28. aug 2014

@mravvcek ahoj, ak myslis moju aktivitu-farebne meduzky, tak to je prevliekacka

tinka_21
28. aug 2014

@mravvcek ahoj neoznačilo to všetky baby, takže asi si príspevok neprečítajú všetky, pošli ešte raz 🙂 Musí to byť modrou zvýraznené, chýbajú ti čiarky medzi menami.
Asi myslíš farebný papier s tvarmi, šnúrku a panáčika, to bol bonus k šrobovaniu... napíš @fada 🙂

tinka_21
5. sep 2014

@branki @tinka_21 @katka159 @zuzu122 @iivkaa1, @nicicka, @mravvcek, @lucka23, @darlicka, @maryennn1, @majusqwa, @zvalka, @branki, @slniecko379, @kittykittyke, @fada, @moninka1 @janulka111, @delideli @lululaila
Ahojte kočky... vrecúškové aktivity boli u nás na dennom poriadku, potom nastal trošku útlm a iné záujmy mojej malej 🙂 a včera sa k nim opäť vrátila... avšak, uvedomila som si, že napriek mojej snahe udržať jej v tom nejaký systém a poriadok, veľmi to nefunguje, tak som sa chcela spýtať ako to robíte vy 🙂
Kde máte aktivitky uložené? Máte ich stále v priehľadných vreckách? Majú ich drobcovia voľne k dispozícii alebo im ich dávkujete? (Ja som malej povyberala tie, s ktorými sa vie hrať, ostatné sú odložené mimo jej dosah určené na neskoršie obdobie)
My sme ich mali uložené v krabici a včera to dopadlo tak, že všetko povyberala, vysypala zo sáčkov a bola z toho len jedna veľká kopa všetkého 🙂 Tak musím nájsť nejaký účinnejší systém ;)
Určite si tak pomôžeme navzájom 🙂 Ďakujem a pekný večer, kočky!

delideli
5. sep 2014

@tinka_21 : tiez som nad tym uz premyslala ale system zatial nemame..moj drobcek sa zatial vie zahrat len zo zopar aktivitkami,takze mu vzdy dam jednu konkretnu a hrame sa spolu..teda s vynimkou srubovacich uzaverov od @fada,tie musia byt vzdy pri ruke,tie miluje 🙂
predbezne planujem dat vsetky (mame aj z inych vymen,plus nieco som vyrabala sama) do 1 krabice a napisat si na nu zoznam,aby som mala prehlad, plus ku kazdej si napisem odhadovany vek,kedy budem moct vytiahnut..

fada
7. sep 2014

@tinka_21 ahoj, dobry napad 🙂. my nejaky extra system nemame. ja som drobcovi ukazala vsetky aktivitky - ale nie naraz. postupne. a vyselektovala som z nich tie, ktore ho zaujali, a s ktorymi sa aspon trosku vyhra. tie ma stale poruke. ostatne mu budem ponukat neskor - zase skusim postupne. zvysne aktivity som zatial ulozila naspat do krabice a su v sackoch, nakolko aj tych zopar aktivit, ku ktorym ma pristup uspesne nici a to sa mu popritom pacia... @delideli ten zoznam je super napad 🙂.

maryennn1
22. sep 2014

@lululaila ahoj rada by som sa opýtala ako na tom stojíš s aktivitkou, nám by sa už veeeľmi hodila.

lululaila
22. sep 2014

@maryennn1 ahoj hore som pisala aby ste mi poslali adresy aby som poslala aktivitu 10 ks som odoslala dnes kedže som čakala na adresy ostatne baby sa mi neozvali tak neviem tebe išla dnes

maryennn1
22. sep 2014

@lululaila dnes mi išla? jooooj super, teším sa 🙂

lucka23
24. sep 2014

@lululaila mne dnes uz aktivita prisla. dakujem 😵 je to ovela lepsie ako ta predosla. 🙂

zuzu122
24. sep 2014

@lululaila Dakujem pekne za aktivitu, draha je super, dnes ju od rana testujeme🙂

delideli
25. sep 2014

@lululaila : ahoj, aj nam uz dorazila- dakujeme krasne, vytesujeme sa.nas drobcek sa prednedavnom uplne zalubil do auticiek 🙂 ,takze tato bude isto jedna z nasich top aktivit.este raz velka vdaka 🙂

fada
7. okt 2014

@lululaila ahoj, aj nam draha pred casom prisla a kedze nas drobec miluje auta, tak sme radi, ze ju mame 🙂 vdaka

lululaila
14. okt 2014

@branki @tinka_21 @katka159 @zuzu122 @iivkaa1, @nicicka, @mravvcek, @lucka23, @darlicka, @maryennn1, @majusqwa, @zvalka, @branki, @slniecko379, @kittykittyke, @fada, @moninka1 @janulka111, @delideli

Baby prosim Vás napíšte mi este komu aktivita bola doručená a kto na ňu este čaká lebo som to rôzne posielala, dakujem
Od niektorých bab este nemam adresy

mravvcek
14. okt 2014

@lululaila mne nedoslo nic. Pisem adresu do ip

zuzu122
14. okt 2014

@lululaila mne balicek prisiel.

branki
14. okt 2014

@lululaila mne dosiel tiez 🙂