Vrecúškova výmena 3 - 6 rokov

cicamica1980
22. okt 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

ahojte maminky,

kto sa chce zucastnit vrecuskovej vymeny pre deti 3-6 rokov?
kto ma zaujem, nech sa paci, mozete sa prihlasit🙂

pocet by mohol byt 15 + 1 - pripadne mozeme sa dohodnut inak.
/to +1 som ja organizator, ktory nevyraba, ale manazuje - je to dost prace, v prvej mojej vymene som aj vyrabala aj organizovala a je to narocne. samozrejme ak sa chce niekto podujat, ze okrem vyroby bude robit aj organizaciu, miesto organizatorky prepustim🙂
len pre info uvediem, ze kym sa odhlasuju vsetky aktivity a zacne vyrobna faza, tak organizatorka ma vela roboty - vytvorit album, premysliet harmonogram, sprocesovat hlasovanie. potom ked jej chodia baliky detto a roztriedenie balikov, opatovne zabalenie a odoslanie je tiez kopec roboty, ist pre 15 balikov na postu, potom odoslat 15 balikov. /

kto ma zaujem, napiste sem do fora, ze mate zaujem a napiste vek dietatka
napriklad
ZUCASTNUJEM SA VYMENY - dcera 3 roky🙂

organizacne
1. pockame kym sa prihlasi 15 mamiciek - pocet mozeme upresnit
2. kazda mamicka navrhne 2-3 aktivity /idealne s ilustracnou fotkou/, z ktorych sa bude hlasovat
3. prosim ku kazdej aktivite /kedze foto bude ilustracne/ - treba napisat vyhotovenie - z coho to bude/material/ a kolko toho bude /napr. pri pexese kolko ks/ - aby bolo jasne, ako to bude vo finale vyzerat.
4. ked budeme mat vytvoreny album aktivit, odhlasujeme vitazne aktivity
5. nasledne zacne vyroba - navrhujem 6 tyzdnov, mozeme pripadne podla narocnosti aktivit upravit
6. nasledne mi poslete baliky a 3,20 eur /postovne na cestu naspat - balik, II trieda, do 5 kg/
7. ja baliky zozbieram, a rozposlem vam naspat

kto sa hlasi? 🙂)))

cicamica1980
autor
22. okt 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@vrn teba pozyvam, ako sme sa bavili 🙂

cicamica1980
autor
22. okt 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.
kajka18
22. okt 2014

@cicamica1980 ahoj 😉 aj ja sa snazim zorganizovat vymenu... co tak dat to dokopy?

cicamica1980
autor
22. okt 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@kajka18 len nesedi vek.... ta "tvoja" vymena je pre 1-3 roky a tu co som zalozila ja, je 3+ do 6 rokov. to podla mna budu uplne ine aktivity.
/ale ak by si chcela previzat tu moju, co som zalozila 3-6 rokov, tak kludne🙂 ja som ju urobila tak z dobrej vole🙂 moje dieta ma este len 1,5 roka aj kusok🙂/

kajka18
22. okt 2014

@cicamica1980 no mne je to v podstate jedno 😉 ja mam doma 1rok a 2mesiace a 3apol roka... mne pasuju obe vymeny... vsak mozme pockat, ci sa nazbieraju maminky a uvidime 😉 mna si mozes zapisat aj tu....

cicamica1980
autor
22. okt 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@kajka18 jasne tebe by sa hodili obe vymeny, ale mamickam co maju iba 1 dietatko, vo veku 3-6 rokov, tak asi by z vymen odstupili, ak by tam bolo moc aktivit 1-3... ale jasne, sak pockajme, ako sa to vyvinie...
ak mozes, plis napis do toho fora - vymenne aktivity 3-6 , ze mas zaujem
dakujem

cicamica1980
autor
22. okt 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@kajka18 prepac, sme predsa v tomto fore 3-6 rokov, prepac, som si myslela, ze sme u "teba"🙂

luciaobrocnikova
22. okt 2014

aj ja sa kludne pridam...... 🙂

mandarinkadarinka
22. okt 2014

Aj ja sa rada pridám ;)

e.l.i.e.n.k.a
22. okt 2014

..zucastnim sa vymeny, syn ma 4 roky..dakujem 🙂

kaja15
22. okt 2014

ahojte, aj ja by som sa rada pridala 🙂

domkaa
22. okt 2014

Rada sa pridám

cicamica1980
autor
23. okt 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@vrn
@kajka18
@luciaobrocnikova
@mandarinkadarinka
@e.l.i.e.n.k.a
@domkaa

takze zatial 6🙂
cakame na dalsie mamicky.
pripadne ak mate kde, tak prosim spropagujte tuto vymenu🙂
dakujem
zuzana

vrn
23. okt 2014

Pridavam svoje navrhy - zlomky (zalaminovane), kalendar (papier), hodiny a priradovanie cinnosti dna (to nemam nafotene, pridavam len podkladovy material na vyrobu)

vrn
23. okt 2014

No akosi to vyzera divoko, skusim to vecer este raz odfotit a poslat, pardon 😀

kaja15
23. okt 2014

@cicamica1980 este na mna si zabudla 🙂

cicamica1980
autor
23. okt 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@kaja15 prepac🙂

kaja15
23. okt 2014

a este som zabudla napisat - syn ma este len 2r 4m, ale dorastie do tychto aktivit 🙂
Ja by som ako prvu aktivitu navrhla tangram s predlohami (zalaminovane) a druhu este popremyslam 🙂

cicamica1980
autor
23. okt 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.
mandarinkadarinka
23. okt 2014

Ak by bol záujem, ja by som rada vyrobila skladanie z flicu- nejake tematické, napr. Zelený podklad a na to skladanie a ukladanie prírody, oblakov , stromov, aút a podobne. Druhý by bol napríklad domácnosť, tretí podklad napríklad modry a skladanie a tematické vypĺňanie života pod hladinou aj na hladine ;)

vrn
24. okt 2014

@mandarinkadarinka priroda ma napadla napr. rocne obdobia (na stromoch kvety, jablcka, listy, hole konare..... pripadne potom pocasie (mraky, slnko, duha). V montessori herni vo Zvolene to maju vo velkom, posielam na inspiraciu

vrn
24. okt 2014

Tak este raz, moje navrhy aktivit...... odfotene co sme vyrabali s dcerou doma, je to hlavne jej tvorba. Do vymeny by som to urobila samozrejme ja, na A3, prefotene vo farbe. Do kalendara je mozne pridat este fazy mesiaca, my sme ich vynechali. Priradovanie cinnosti k hodinam bude na suchy zips. Zlomky chcem urobit z moosch gumy, vzor je narychlo vystrihnute z papiera vcera vecer 😀

dupinka
24. okt 2014

pridáva sa: planéty?

janka_v
24. okt 2014

Ahoj, rada by som sa pridala. Syn ma aktualne styri roky. Planujem ho naucit viazat snurky, takze mozem vyrobit: filcovu topanocku, snurku chcem kupit klasicku. Este nemam premyslene, ako urobit dobre dierky - ak mate dobru radu, sem s nou - a pravdepodobne dam kartonovu vystuz. Ak by sa vam takato aktivita nepacila, este mam v plane so synom trenovat kreslenie podla bodov, lebo s tymto mame problem a potrebujem to docvicit. Takze k tomu by som si mohla pripravit vela roznych predloh, mohli by posluzit este aj na strihanie. Mozno toto kreslenie a strihanie aj uprednostnim.

droby
24. okt 2014

ahojte, Pridala by som sa. syn 3,5r
mohla by som spravit taku tu kriedovu karticku kde deti kreslia trasu, skusim najst foto

weronnka18
24. okt 2014

Aj ja by som sa rada pridala 🙂

mishka11
24. okt 2014

Ja tiez 🙂 Mam 4,5 rocnu. Vdaka.

cicamica1980
autor
24. okt 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.
kajka18
24. okt 2014

Ja by som prispela s tymto 🙂