Vrecúšková výmena pre deti od 1 - 3 rokov

kajka18
18. okt 2014

Ahoj dievcata 😉 rada by som tu rozbehla vymenu pre mensie deticky... kedze co som pozerala, boli tu vymeny vacsinou pre starsie deti... Kto sa ku mne prida? Bola by som rada, keby sme si nieco pekne urobili pre deticky pod stromcek 😉

kajka18
autor
30. dec 2014

@romanovaz
@mimamijami
@vmata 
@kiariq 
@sonka_d 
@luckadominika 
@janikes 
@sticza 
@rienok 
@maryennn1
@holka789
@edi01 
@llela 
@meryenes
@denkadenka
@christina87 
@silsil 
@hutyna 
@dulllinka 
@kittykittyke
@stagi
Vytvorila som sukromnu skupinku na nasu vymenu, tak si pozrite ip, budete mat do nej pozvanku 🙂

anculala
31. dec 2014

@kajka18 ahoj, dakujem za pozvanie, ale tentokrat nebudem stihat. ale verim, ze nabuduce ano 🙂

fada
31. dec 2014

@kajka18 ahoj, dakujem no tuto vymenu musim vynechat... prajem vsetko dobre v novom roku

jelen
31. dec 2014

@kajka18 ahojte, ja sa rada zucastnim niekedy nabuduce. drzim palce s novymi vytvormi 🙂

sony2002
31. dec 2014

@kajka18 ahojcek, ja tiez musim odmietnut, ale tesim sa na dalsie tvorenie 🙂 vsetko dobre v novom roku!! 🙂

kajka18
autor
31. dec 2014

@meryenes
Co tak urobit napr. Obrazok farmy a deti budu zaradovat zvieratka, kde byvaju... na suchy zips...
Alebo nieco s rodinkami zvieratiek...
Kukni foto 😉

smolinka024
1. jan 2015

Babenky ja sa tetnokrat nezapojim,aj ked by som velmo rada...ale do mesiaca rodim a uz teraz nic nestiham...potom to bude asi este narocnejsie...takze casovo mi to nevychadza...tak hadam nabuduce...pri nejakej letnej alebo jesennej aktivite
😉

nikus5
2. jan 2015

@kajka18 môj bude mať akurát zajtra 3 rôčky a väčší mal 5 🙂

zuzkalika
2. jan 2015

@kajka18 ahoj zmestim sa este?

kajka18
autor
2. jan 2015

Skupinka uzavreta 🙂 s ostatnymi sa hadam stretnem v inej vymene...

kajka18
autor
3. jan 2015

@sonka_d
@dulllinka
Dievcata, dajte potom svoje navrhy do nasej sukromnej skupinky... tam uz vsetky navrhy skoro su a diskutujeme tam o nich 🙂 dik

dulllinka
3. jan 2015

No Já si říkám, že se nic neděje. ..

dulllinka
3. jan 2015

@kajka18 Kajka18, otevřela jsem soukromou skupinu,ale vidím tam jen návrhy "vmata" tak nevím, jestli nejsem špatně nebo se mám někde přidat, nebo co udělat, protože by tam už měly být všechny návrhy a já je nevidím. Děkuji za rady.

kajka18
autor
3. jan 2015

@sonka_d
@dulllinka
@vmata

Asi som vas zmiatla jednou skupinkou, co sa mi nedala vymazat... prepacte ☹ kef si date, ze fotoblogi, tak na lavej strane mate zoznam fotoblogov a je tam aj nasa sukromna skupinka pod nazvom... jarna vrecuskova vymena 🙂 a aj by ste mali mat odo mna spravu, ze vas fo nej pozyvam... mrknite prosim na to... dakujem

kajka18
autor
3. jan 2015
vmata
3. jan 2015

@kajka18 ahoj, ja som pridala návrhy do skupiny, ktorú si vytvorila najprv ty, som na lyžovačke a neviem cez mobil pridať návrhy do novej skupiny

kajka18
autor
3. jan 2015

@vmata mozem ti ich tam dat ja? 😉

vmata
3. jan 2015

@kajka18 Dakujem

lusily
14. jan 2015

@kajka18 @anculala @stagi @janikes @fada @mimamijami @llela @vmata Ahojte dievčatá, mám pripravený návrh aktivity s kockami, prosím o vaše vyjadrenia alebo návvrhy, ešte k fotke: to čo je na predlohách ako tmavomodré je v skutočnosti fialové, kocky čo vyzerajú ako čierne sú fialové a celkovo tie farby sú akosi skreslené, nejde mi to bohužiaľ lepšie odfotiť ani na inom mieste.

lusily
14. jan 2015

@kajka18 @mimamijami @janikes @llela Dievčatá, ešte sa chcem spýtať ohľadne aktivity skladačka z machovej gumy, chcete ju urobiť tak, že sa bude skladať podľa predlohy (na papieri bude v hornej časti predloha, dole bude prázde biele miesto, kde sa bude skladať podľa predlohy) alebo bude na papieri iba predloha a tvary sa budú prikladať priamo na ňu (obdobne ako je to pri kockách), ďakujem.

kajka18
autor
14. jan 2015

@lusily mne by sa pacilo, keby sa to stavalo vedla seba nie na seba 🙂

mimamijami
24. jan 2015

@lusily paci sa mi ten napad hore predloha a pod to stavat 🙂

kajka18
autor
24. jan 2015

@lusily ahoj 😉 ako si na tom s vyrobou? Poslem ti nase adresy? Kedy ti mozem poslat balicek od nas? 🙂

lusily
26. jan 2015

@kajka18 ahojček, mám povystrihované tvary z machovej gumy a urobených na nedčisto cca 8 predlôh, ešte chcem aspoň 4 dorobiť, ale dnes som nad tým rozmýšľala, či to nebude malé a asi to prerobím, náš malý nemá problém aj tie malé kúsky uchopiť a ukladať, ale zasa by to nebolo dobré ak by sa to stratilo, keď sa mi nabije baterka do foťáka, tak to sem dám a uvidíš

lusily
26. jan 2015

@kajka18 toto je rozložené na A4 papieri kvôli predstave veľkosti, v skutočnosti má jedna predloha má veľkosť A5 a táto je rozdelená na polovicu, v jednej polovici A5ky je predloha pozostávajúca z jednej alebo dvoch skladačiek a druhá polovica je prázdna, na nej sa bude skladať

kajka18
autor
26. jan 2015

@lusily no ja osobne keby som to robila, tak dam 4 obrazky na A4... napr. Vlacik, velka zmzka, velky strom a lod s rybou 😉 a dalsie 4 na druhy papier.... a bude to super 😉 ale nechavam to na tebe....

kajka18
autor
1. feb 2015

Ahojte mamicky... Prepacte, ze opat otravujem...
Pozyvam vas na lapbookovu vymenu 😉 Kto to skusi so mnou? 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/sporty-hobby-a-zaujmy/lapbooky-domace-zvieratka-termin-april-2/