Vrecúškové aktivity pre 2 - 3 ročné deti

marienkamyd
13. sep 2013

Ahojte,

nechysta sa niekto menezovat vymenu vrecuskovych aktivit pre deti v tomto veku, lebo rada by som sa pridala, ale netrufam si menezovat celu skupinu. Dakujem.

julinka322
26. aug 2014

@noemmka ok, tak zober tie dve mamičky, ktoré ešte nemajú žiadne aktivity doma.

bambi10
26. aug 2014

@noemmka ja som tiez zaciatocnicka - este som sa ani raz nezapojila do ziadnej vymeny... a kategoria mi vyhovuje 🙂
tak potom daj prosim vediet, ci sa zmestim, ci nie 🙂

noemmka
26. aug 2014

@bambi10
@michalajulka Milé maminky, vitajte v našej skupinke. Informácie Vám pošlem do správy🙂Teším sa na našu spoluprácu🙂

noemmka
26. aug 2014

Naša skupinka na tvorbu vrecúškových aktivít pre 2-3 roky je už plná. Ďakujem maminkám za záujem!

andulqa
27. aug 2014

@noemmka nezobrali by ste este jednu? uz je vas naozaj tak vela? ja toto stale nejako zmeskam, som pisala do inej temy a tam sa to zaseklo cele :(

sunsun
28. aug 2014

@andulqa neviem, ci si zaciatocnicka, ci uz mas nejake vymeny za sebou, ale tu sa urcite o par tyzdnov rozbehne nova vymena.... uz sa @chrumka84 pytala, kto by do toho isiel... a @atomica87 a aj ja by sme sa pridali.... 😉 a myslim, ze este jedna baba sem pisala nejaku tu stranu-dve dozadu, len neviem naaspamat nick...🙂 a este ked sa oslovia baby z povodnej skupiny, to sa nieco nazbiera....-)

tincaa
28. aug 2014

ahojte baby (@chrumka84, @atomica87, @andulqa, @sunsun), ked sa bude rozbiehat nova vymena pre 2-3-4 rocnych, tak by som sla aj ja s Vami do toho rada 🙂

dendus
29. aug 2014

@tincaa @chrumka84, @atomica87, @andulqa, @sunsun ahojte baby, ak sa bude rozbiehat nova vymena, aj ja by som sa rada zapojila, ak budete rozbiehat novu vymenu pre 2 - 3 roky

lucka16
30. aug 2014

@dendus ahojte aj ja by som sa rada pridala na výmenu pre 2-3 detičky, dúfam že to nepremeškám... 🙂 za sebou mám dve výmeny a bížia sa dni ked budeme musieť byť viac dnu ako von tak sa nám zase zídu busy bags 🙂)

julkat
11. sep 2014

@droby prosim ta, vedela by si mi tych snehuliacikov (2casti na priradenie) poslat emailom, pripadne link, kde si ich nasla? vdaka ;)

oxana1212
11. sep 2014

@noemmka Ahojte baby, ja by som sa tiez pridala, ked zacne nova vymena, som sice zaciatocnicka, ale dufam, ze mi to pojde🙂 Vrecuskove aktivity som sice objavila len pred par dnami vdaka vam, ale som z toho nadsena. Ak bude nieco pre 2-rocnych, rada sa pridam🙂

kajka18
25. sep 2014

@tincaa @chrumka84@atomica87@sunsun 
...ak sa bude rozbiehat nova vymena, aj ja by som sa rada zapojila 😉

biftus
17. okt 2014

nasla som to lendnes no som ocarena. kedzesom zaciatocnicka netrufam si organizovat,alerada sa pridam mam doma 2,5 rocneho nezbednika a tieto uprsane jesenne dni potrebuju vrecuska ako sol🙂 tak co ktora skusena mamina sa na to da?

emka23
3. dec 2014

Rada sa zapojim do vymeby, mam 17mesacnu dceru.

makovv83
6. okt 2015

Maminy, ak by bol zaujem, je zalozena tema vrecuskove aktivity pre 2-3 rocne deti - vymena...chcela by som zorganizovat vrecuskove aktivity na vianocnu temu. ak mate zaujem, dajte vediet cim skor. https://www.modrykonik.sk/forum/sporty-hobby-a-zaujmy/vrecuskove-aktivity-pre-2-3-rocne-deti-vymena/