Výmena vrecúškových aktivít 1 - 3 roky

lenusskaa
9. máj 2013

Ahojte baby,
mnohé z vás už určite niekde na nete zaregistrovali tzv. výmeny vrecúškových aktivít (busy bags, activity packs, ...). O čo ide? Dá sa dokopy skupina mamičiek (15 - 20 osôb), každá z nich si nájde nejakú aktivitu pre deti a vyrobí a pošle ju pre každého v skupine. Na oplátku dostane zas iné aktivity pre deti od ostatných mamičiek.
Inšpirácie na aktivity môžete čerpať tu:
http://rustspolecne.cz/
http://www.neposednenoznice.sk/2013/01/23-aktiv...
https://www.modrykonik.cz/diskuse/sporty-hobby-... ...tu je dobre si popozerat aj albumy niektorych mamiciek, ktore sa vymeny zucastnili
tiez zadanim hesla "busy bags" do googlu atd.
Poprosím, keby ste sa snažili vybrať aktivity, ktoré NIE sú len o vytlačení obrázkov a ich následnom zalaminovaní!!
Túto výmenu by som chcela zamerať na vek 1-3 roky. Poznáte svoje deti, viete čo ich baví, s čím sa radi hrajú - skúste vyberať podľa nich 🙂
Čas na prihlásenie sa do výmeny je do 20.5., potom sa vyberú presné témy pre každú. Potom si necháme mesiac na vyhotovenie (cca do 20.6.), po tomto dátume by ste mi balíčky poposielali poštou, ja ich zozbieram, roztriedim a pošlem naspäť - naj by bolo, keby sa to stihlo ešte do prázdnin 🙂
Finančný limit na jednu aktivitu = 1euro (až nám to nezruinuje rodinný rozpočet 🙂 )
Ak máte záujem, napíšte mi do IP zo 3 tipy na aktivitu, ktorú by ste mohli urobiť aj s vašou mail adresou. Viac tipov preto, ak by sa niektoré opakovali u viacerých z vás, až je z čoho vybrať a až nám nepríde to isté len vo viacerých vyhotoveniach..
Lenka

nikam
13. nov 2014

@martina05 Ahoj, vcera mi nalepky prisli, dakujem.

ywett
18. nov 2014

Ahojte,
za minihviezdicky sa ospravedlnujem, prosim kto chce nahradne, kupila som kazdej po 5 kusov, vacsie latkove, poslite mi adresu do IP, na vlastne naklady kazdej poslem.

ikuza
25. dec 2014

@maryennn1 napodobňit zvuky? Našla si na youtube? Daj inspiraciu

ikuza
25. dec 2014

@ask @nikam @martina05 @anikag @ywett @nenocka @baasss @maryennn1 :
Dievcata, šťastne a veselé. Balíček s aktivitami prišiel konečne aj k nám do FRA. velmi pekne dakujem za každú jednu z nich.
@baasss skoro som odpadla aká úžasná je tvoja akvita. Snímam neviditeľný Klobuk dole. Trosku pre nás este náročné, ale určite sa nestratí u nás táto aktivita.
@martina05 Krásne farebne pečiatky, radosť s nimi pracovať. Nejaký tip do čoho ich možem namacat aby sme mohli peciatkovat. Ci len atrament?
@nikam momentálne pre nás velmi poučné a zaujímavé nakoľko mame priateľov aj z Ameriky, aj z ...
@nenocka Dakujem za krásne prevedenie a za sprievodné info, ktoré si nám posielala do IP.
@maryennn1 malého momentálne táto aktivita velmi zaujala.
@anikag Vtacik golo bude musieť este chvíľku počkať. Teším sa uz teraz ked budeme s malým skladať.
@ywett Dakujeme za súhvezdia a aj za vacsie hviezdičky.
@anulicek Casti zvierat su perfektne!!! Velmi nás to teraz zaujíma.
@ask vtaciky su premakane, úžasne krásne, do detailov spracované. Momentálne nám zdobia vianočný stromček. Prosím este raz môžeš zopakovat aké vtaciky si urobila. Nech malého zbytočne nepletiem. Tym celým čiernym si nie som istá. Dakujem

Dakujem vam všetkým dIevcata a teším sa na dalsie kolo 🙂

Pohodove. Vianoce

ask
25. dec 2014

@ikuza Dakujem, aj VAm prajeme krasne a vesele🙂 Vtaciky boli drozd, sova, datel, papagaj a sykorka🙂

maryennn1
28. dec 2014

@ikuza ahoj prepáč, ale čo so zvukmi? nechápem 🙂

ikuza
28. dec 2014

@maryennn1 "aryennn1 @ask aha robili sme spolu s Adamkom, už vie ukázať ktorý vtáčik je ktorý a napodobniť ich zvuky"

baasss
7. jan 2015

@ikuza som rada, ze sa paci 😵 😵
idem sice pomerne neskoro, ale teda dufam, ze ste mali vsetky pekne sviatky a teda aspon vam zelam do noveho roku vsetko dobre a nech nam nase pokladiky rastu do krasy 😵

nedielka
18. máj 2016

Ahojte maminky,nechcete predat niektore aktivity? Kludne mi piste do IP.Dakujem

123xyz
14. sep 2016

Ahojte. Nepreda niekto viac z tychto aktivit?