Výmena vrecúškových aktivít 1 - 3 roky

lenusskaa
9. máj 2013

Ahojte baby,
mnohé z vás už určite niekde na nete zaregistrovali tzv. výmeny vrecúškových aktivít (busy bags, activity packs, ...). O čo ide? Dá sa dokopy skupina mamičiek (15 - 20 osôb), každá z nich si nájde nejakú aktivitu pre deti a vyrobí a pošle ju pre každého v skupine. Na oplátku dostane zas iné aktivity pre deti od ostatných mamičiek.
Inšpirácie na aktivity môžete čerpať tu:
http://rustspolecne.cz/
http://www.neposednenoznice.sk/2013/01/23-aktiv...
https://www.modrykonik.cz/diskuse/sporty-hobby-... ...tu je dobre si popozerat aj albumy niektorych mamiciek, ktore sa vymeny zucastnili
tiez zadanim hesla "busy bags" do googlu atd.
Poprosím, keby ste sa snažili vybrať aktivity, ktoré NIE sú len o vytlačení obrázkov a ich následnom zalaminovaní!!
Túto výmenu by som chcela zamerať na vek 1-3 roky. Poznáte svoje deti, viete čo ich baví, s čím sa radi hrajú - skúste vyberať podľa nich 🙂
Čas na prihlásenie sa do výmeny je do 20.5., potom sa vyberú presné témy pre každú. Potom si necháme mesiac na vyhotovenie (cca do 20.6.), po tomto dátume by ste mi balíčky poposielali poštou, ja ich zozbieram, roztriedim a pošlem naspäť - naj by bolo, keby sa to stihlo ešte do prázdnin 🙂
Finančný limit na jednu aktivitu = 1euro (až nám to nezruinuje rodinný rozpočet 🙂 )
Ak máte záujem, napíšte mi do IP zo 3 tipy na aktivitu, ktorú by ste mohli urobiť aj s vašou mail adresou. Viac tipov preto, ak by sa niektoré opakovali u viacerých z vás, až je z čoho vybrať a až nám nepríde to isté len vo viacerých vyhotoveniach..
Lenka

ask
12. sep 2013

Zajtra posielam 🙂

lenusskaa
autor
12. sep 2013

a dnes ma este zaujalo aj toto - na trening zapinani 😉 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/klara.t/albu...

breky
12. sep 2013

baby tak ja budem asi posledna ale tak z tolkatich ludi posledny niekto musi byt 🙂 este vystrihujem kolecka na vlacik

tomaskovamaminka
12. sep 2013

@ask Ale mas tam len 18 praciek :O 🙂 Ja si ta len doberam, urcite mas este nejake pod pultom🙂 A to nam tie ponozky posielas spinave?:D Ved ma uz trochu poznas ;) Sikulka, vsetky sa urcite na ne nevieme uz dockat🙂

ask
12. sep 2013

@breky Nevadi 😉 Aj ja som dokoncovala dnes cez obedny spanok. Inak by som to uz davno mala ale ked sa posunul termin, tak som zlenivela 😎
@tomaskovamaminka A fakt! Vidis kolko toho je, ani do mobilu to naraz nevliezlo 😎 😀 Ale su tam na krajicku 😉

bibes
12. sep 2013

vsetko, prichystane, skontrolovane... zajtra posielam 😎

anulicek
12. sep 2013

A ešte pridávam fotečky

tomaskovamaminka
13. sep 2013

@anulicek Ty si dala na vrch tyl ci ako to je?, lebo takto ten kamienok vyzera akoby bol mimo a nie dnu. Ale to asi sa len tak zda, ak je tam ten tyl. Ale fajn, ze dietatko kamienok uvidi🙂 Vyzera to super🙂

tomaskovamaminka
13. sep 2013

@anulicek Uz som sa vratila o stranu spet🙂 Pochopene, bude to super🙂

mcoya
13. sep 2013

@elannor @lenusskaa @nikam @nenocka @janulkan @breky @gigi33 @ikuza @ask @lucikusik @anulicek @danatalu @zuzzka1 @mcoya @tomaskovamaminka @majusqwa @pusinqa @bibes @anulicek @ywett @furu @laurinkam

babulky, niekto sa tu pytal na zatvaracie sacky, zohnala som 100ks za 2,20 euro spolu, takze ak niekto nema mozem zopar posunut., su vo formate A5.

mcoya
13. sep 2013

@lenusskaa @nikam @nenocka @janulkan @breky @gigi33 @ikuza @ask @lucikusik @anulicek @danatalu @zuzzka1 @mcoya @tomaskovamaminka @majusqwa @pusinqa @bibes @anulicek @ywett @furu @laurinkam

Este som chcela, ze posielam bez navodu, kazdy ked zbada uvidi. 🙂. K obrazku treba priradit produkt. Mozte zacat naskor so strukovinami, potom obilovinami, orieskami a potom vsetko naraz. Produkty mozte s detmi otvorit, ovonat, pochytkat.

🙂 🙂 🙂

laurinkam
13. sep 2013

ja dnes posielam😉

bibes
13. sep 2013

@mcoya no skoda, ze si nedala vediet skor, ... som nakoniec kupila co bolo... sa do tych mojich zmestia aj 4 aktivity...

mcoya
13. sep 2013

@bibes no az dnes poobede mi to prislo a nakoniec su rozmerovo 20x30cm takze tiez sa do toho zmesti aj desiata s jablkom a bananom 🙂 😉

mcoya
13. sep 2013

@lenusskaa @nikam @nenocka @janulkan @breky @gigi33 @ikuza @ask @lucikusik @anulicek @danatalu @zuzzka1 @tomaskovamaminka @majusqwa @pusinqa @bibes @anulicek @ywett @furu @laurinkam

Krabica nachystana, zajtra posielam. Len sa mi stala taka neprijemnost, za ma "sklamala" moja komora, som si myslela, ze v nej mam este domace orechy v skrupinke, no a zial, asi som ich musela pouzit na velkonocne pecenie, alebo neviem, kde sa stratili, proste nie su. .Je mi to luto, ale bola som si na 100% ista, ze orechy doma mam. ☹ ....Tak mame dve moznosti...bud si vyradime obrazok orieska a budeme pracovat bez neho, co by bola ale skoda, lebo to je typ orecha, ktory rastie aj u nas na SVK a deti to poznaju, alebo si tam vlasky oriesok doplnine same, sacok na oriesok posielam. Ja som skor za druhu moznost, teraz na jesen budu nove orechy a rozbit jeden orech a vlozit do sacku mozu aj deticky a budu vytesene, ze si doplnia vrecuskovu aktivitu. Suhlasite?....a vopred dakujem za porozumenie 😉

pusinqa
13. sep 2013

@mcoya za nás si v pohode vložíme 😉

ja som tiež už dnes posielala balík, každej som pridala návod aj popis mojich bohužiaľ ťažkostí s aktivitkou aby ste si to každá podľa seba mohli prípadne ešte vylepšiť ak by bolo treba, tam si to nájdete každá nechcelo sa mi to tu rozpisovať nie všetky sem pravidelne nakukneme

anulicek
13. sep 2013

@mcoya pre mna je druha alternativa Ok... doplnime...

ask
13. sep 2013

@mcoya Radi si doplnime...uz sa tesime 😵

tomaskovamaminka
13. sep 2013

@mcoya 🙂 mysky popapali🙂 nevadi, oriesok si doplnime🙂

laurinkam
14. sep 2013

@mcoya my si doplnime...

nikam
14. sep 2013

@mcoya Neprijemne. My oriesky este mame aj z minuleho roku, doplnime si, nie je problem 🙂

nikam
14. sep 2013

Hmatove pexeso, v pondelok posielam.

bibes
14. sep 2013

@lenusskaa a das nam potom vediet ked balicek dorazi? som z toho nervozna, ze ci to v poriadku pride 😝

tomaskovamaminka
14. sep 2013

@bibes balicek by sa mal dat sledovat, ked zadas http://tandt.posta.sk/ podacie cislo sem, tak vies kde je prave.

lucikusik
14. sep 2013

@nikam ten návod vyzerá veľmi pekne.

lucikusik
14. sep 2013

@mcoya Nám nevadí, doplníme si.

lucikusik
14. sep 2013

@anulicek Super, vyzerá to veľmi pekne.

nikam
14. sep 2013

@lucikusik Dakujem, dufam, ze aj pexeso sa bude pacit 🙂

bibes
15. sep 2013

@tomaskovamaminka aha, dakujem... tak pisu, ze je v preprave 🙂