Výmena vrecúškových aktivít 2 - 5 rokov, začiatočníci - 2. kolo

zyzu
9. apr 2014

Prve kolo mame za sebou, tak otvavaram novu diskusiu. Zatial mozme diskutovat o navrhoch. Termin vyroby a ukoncenia este dohodneme. Pocet ostava 20. Pridavat sa mozu aj novy, kedze z prvej vymeny sa nezucastnia vsetci.

adelajda2012
14. apr 2014

@atomica87 mne sa viac pacia pismenka, ale hlasovat sa bude asi v albume navrhov, ktory sa zostavi, ked uz budeme komplet. Napriek tomu ze cestujes, myslim si, ze by si este nemala objednavat. Podla mna sa nas nazbiera tych 20 (a bola by skoda keby nie). Objednat stihnes aj ked sa vratis. Radsej este pridaj nejaku aktivitu, ak ta napadne a za tie dva tyzdne mozno akurat povyberame aj my ostatne 🙂 Inak, neboli by tie pismenka pri vacsom pocte ludi uz prilis drahe?

majush
14. apr 2014

@adelajda2012 @atomica87 @zyzu @luciaobrocnikova @ivianocka @sunsun @moninka1 @martina646 @majush @majaza @milatenko1 @dorothe @komzikosaurus mne sa páčilo toto, ked som na to natrafila, ale ešte môžem posurfovať, a pohladať niečo náročnejšie

atomica87
14. apr 2014

@adelajda2012 ja som za magneticku drahu...super napad

atomica87
14. apr 2014

@adelajda2012 no podla toho aky si dame financny limit ale ak nas aj bude viac, tak objednam tri balenia po 500ks a vojdem sa s tym cca do 24e..objednam aj odcestovana 😀
V predoslych vymenach sme mali iny system hlasovania, som myslela, ze to je taky vseobecny zauzivany 😉

adelajda2012
14. apr 2014

@atomica87 tak, minule sme hlasovali v albume a nemali sme ani financny limit 🙂 Uvidime na com sa teraz dohodneme...

atomica87
14. apr 2014

@adelajda2012 no ved ani mi sme presny strop nemali...ale boli sme jaks taks dohodnute....ale nakoniec som nasla jedno nemyle prekvapenie v balicku ☹

adelajda2012
14. apr 2014

@atomica87 v balicku s aktivitami? Fuuha, nieco poskodene?

martina646
14. apr 2014

@atomica87 myslis to nemile prekvapko so snurkami? tak to bolo nemile aj pre mna, ale vtipne pre manzela

atomica87
14. apr 2014

@martina646 aj mojmu mm sa to zdalo vtipne 😀 😀 😀 ....chlapi

atomica87
14. apr 2014

@adelajda2012 ale nue, len jedna "vynimocna" aktivitka

bublinqa
14. apr 2014

zienky, dakujem velmi pekne za pozvanie, nestiham spat, nie to este sem nakuknut 🙂, preto sa druheho kola na moju skodu nezucastnim. Prajem vam vela skvelych napadov a uspesne 2.kolo.

lucia814
14. apr 2014

@zyzu dlho som sa nevedela rozhodnut, ci ist do dalsej vymeny, ale ak si ma este uplne nevyskrtla tak by som sa rada pridala 🙂

komzikosaurus
14. apr 2014

ahojte, ja by som chcela vidiet album tej vasej predchadzajucej vymeny , nech viem ze co nie 🙂 poslete mi prosim link, dakujem @zyzu

natabun
14. apr 2014

ahojte, mozem sa pridat?

sunsun
15. apr 2014

@adelajda2012 mne sa tiez ten napad s autodrahou pozdava....🙂

sunsun
15. apr 2014

@komzikosaurus ja neviem, ci je uplne fer tu teraz davat taketo priklady, co nechciet.... ta baba tu ani nie je, bola to jej prva vymena, neodhadla narocnost a teda poslala jednorazovu hracku... osobne dotycnu poznam a je fakt sikovna, ... mna to tiez nemilo prekvapilo, ale je to za nami a tato vymena s tym nema nic spolocne, treba sa z toho poucit, jasne si vydiskutovat veci a pytat sa, pytat sa, pytat sa...(okrem toho jej napad bol super, len to prevedenie teda nebolo uplne hodne danej vymeny).... inak som bola v 3 vymenach a okrem prvej kazda mala jedno nemile prekvapenie ... a to mrzi, kedze vieme, kolko casu sme pri vyrobe nasich aktivit stravili...

luciaobrocnikova
15. apr 2014

a co toto mne sa to strasne paci 🙂

sunsun
15. apr 2014

ja mam zatial v ponuke logicko-verbalne domino (ponukala som ho v minulom kole a niektore ste on mali zaujem do dalsieho) a rocne obdobia (oboje je pre vhodnejsie pre trosku vyssiu vekovu kategoriu), mam este jeden napad pre mladsich, len musim k tomu najst obrazky... (k vsetkym aktivitam doplnim ukazkove obrazky, len musim nieco pohladat...🙂)

atomica87
15. apr 2014

@sunsun ja som to pochopila tak, ze chce vidiet album, aby sa vedelo ktore aktivitky uz mate 😀 to by bodlo aj nam ostatnym, ktore sa k vam chceme pridat, aby sme sa zbytocne neopakovali, a aby ste nemali vela aktivit najedno kopyto
A posledna poznamka k tomu nemilemu prekvapku...aj ja si myslim ze napad bol skvely, dokonca som sa na nu celkom tesila. Keby to bolo z machovej gumy, tak by to bola tutovka

ivianocka
15. apr 2014

babule, prerabame kuchynu, ja budem plne funkcna az tyzden po velkej noci. pozriem nejake napady a tak🙂 ale pisat budem az potom. dufam ze to nebude neskoro.

ivianocka
15. apr 2014

este mi napadlo, ze ja sa chystam malej robit take nieco ako pexeso, ze kde byva zvieratko a co je(papa) zvieratko. tri karticky na priradovanie. ale to ej pre take mensie deti. o take nemate zaujem? napr pes, buda, kost...datel, strom, cervik..bocian, hniezdo na komnine zaba. napiste, ze ci to nie je prilis jedoduche....lebo predsa, ked je to rpe deti do 5 rokov, toto je pre nich prilis jedoduche.

zyzu
autor
15. apr 2014

@lucia814 ahoj zatial nas je 13 tak kludne sa pridaj 🙂

zyzu
autor
15. apr 2014

@natabun ahoj ano 🙂

zyzu
autor
15. apr 2014

@majush @adelajda2012 @atomica87 @luciaobrocnikova @ivianocka @sunsun @moninka1 @martina646 @majaza @milatenko1 @dorothe @komzikosaurus @lucia814 @natabun ... tak v takejto zostave nas je 15 ... dovolila som si skopirovat postup vytvarania albumov a hlasovania z predchadzajucej vymeny:
1.album: Vyberame vrecuskove aktivity
2.album: Vyherne vrecuskove aktivity 2-5roky(navrhy a realita)
3.album: Inspiracie vrecuskove aktivity
na zaciatku albumu by bol vzdy zoznam mien, kto sa do vymeny zapoji, aby sme nemuseli zhladuvat mena po diskusiii. pripadne sa daju pridat zakladne pravidla - datum vyhotovenia, maximalna suma a ine.
1.album - obsahuje foto aktivitiek v popise nazov aktivity a nick mamicky, ktora by ju vedela/chcela vyrabat
- v diskusii pod fotkou sa moze pridat blizsii popis ku aktivite pre lepsie pochopenie
- v tomto albume bude prebiehat hlasovanie = vyber aktivit. kazda mamicka da prave jeden "lajk"(=paci sa mi to) aktivite prisluchajucej prave jednej mamicke. tymto sposobom sa urci, ktora mamicka bude co vyrabat.
2.album - sem sa budu presuvat vyherne aktivity z albumu c.1, v diskusii pod fotkami by sa dohadovali rozmery, material a ine detaily aktivity
3.album - tu by boli vsetky aktivity, ktore sa pocas diskusie navrhli. album by sluzil mamickam na inspiraciu, aby si z neho mohli vybrat, co by chceli vyrabat- navrhnut do albumu c.1. samozrejme navrhnut mozu aj nieco ine, co v tomto albume nie je.

... hoci som temu zalozila,tak vymena je nas vsetkych tak ak mate napady a vylepsenia tak sem s nimi 😉

komzikosaurus
15. apr 2014

@sunsun zle sme sa pochopili 🙂, ja som chcela len vidiet ake aktivity ste mali minule kolo, aby som sem nehodila take iste napady, ktore uz mate hotove 🙂

zyzu
autor
15. apr 2014

@majush @adelajda2012 @atomica87 @luciaobrocnikova @ivianocka @sunsun @moninka1 @martina646 @majaza @milatenko1 @dorothe @komzikosaurus @lucia814 @natabun
moje navrhy:
1. organy - myslela som,ze by mohli byt z filcu a pripevnovat sa suchym zipsom o nejaku podlozku
2.chytanie rybiciek
3.kocky puzzle (este nemam doladeny material)

zyzu
autor
15. apr 2014
sunsun
15. apr 2014

@zyzu ja som dlhodobo velmi chcela rybicky ..., no ta ponuka s organmi je super... 🙂

luciaobrocnikova
15. apr 2014

@zyzu organy sto bodov 😉

milatenko1
15. apr 2014

@zyzu @majush @adelajda2012 @atomica87 @luciaobrocnikova @ivianocka @sunsun @moninka1 @martina646 @majaza @dorothe @komzikosaurus @lucia814 @natabun ahojte, priznam sa, ze v takejto aktivite som prvykrat. neviem, co uz vsetko mate, ale ja navrhujem, ze by som urobila nieco z filcu - prevliekanie snurky cez stuzku - kvietky. bolo by to na styl vcielka lieta z jedneho kvietka na druhy. kvietky by boli ocislovane od 1-10. moja bambula (2r) teraz na tom frci, co som jej urobila do quiete booku.. ked sa mi podari, tak by som pridala foto ale to bude asi tak vo stvrtok...