Výmena vrecúškových aktivít 2 - 5 rokov, začiatočníci - 2. kolo

zyzu
9. apr 2014

Prve kolo mame za sebou, tak otvavaram novu diskusiu. Zatial mozme diskutovat o navrhoch. Termin vyroby a ukoncenia este dohodneme. Pocet ostava 20. Pridavat sa mozu aj novy, kedze z prvej vymeny sa nezucastnia vsetci.

noemmka
23. aug 2014

@sunsun Ďakujem za pomoc ale už sa mi podarilo zohnať 7 mamičiek, možno 8 takže skupinka sa pomaly tvorí🙂 Ty by si sa pridala k nám či už si v tej druhej skupinke 3 - 5 ?

noemmka
23. aug 2014

@sunsun alebo to mám tak chápať že v tejto skupinke svojim návrhom na novootvorenie skupiny zavadziam :D ???

sunsun
23. aug 2014

@noemmka 😉 nie, tak som to rozhodne nemyslela, len som reagovala v tej druhej, kde bola otazka, ci neist do dalsej vymeny, ze by som aj isla, len vela aktivit mame a skor by som preferovala narocnejsie aktivity pre starsie deti, ... a kedze sa mi zda, ze sa rozbieha aj tato (vdaka tebe) aj druha skupina, tak sa mi len zdalo logicke, nech vekovo sedia.., pripadne nech sa nezacnu dve vymeny na rovnaku vekovu kategoriu, ked mozno by bol zaujem robit aj narocnejsie aktivity (mozno, neviem...🙂)...

atomica87
23. aug 2014

@noemmka jj z linku ktory som dala oslov vsetky, minimalne 5 uz pisalo, ze by sa zucastnili. Len by sa tomu potom tie aktivity museli prisposobit, co nie je podla mna problem.

noemmka
23. aug 2014

@sunsun Samozrejme, už tomu rozumiem🙂 úplne presne som nepochopila ako si to myslela...ale už mi to je jasné:D naša skupina je v rozpätí 2-3 roky a zatiaľ vybrané maminky sa ešte žiadnej výmeny nezúčastnili takže nám bude každá aktivita vzácna🙂 Náročnejšie aktivity sú podľa mňa zase pre staršie detičky tak okolo 5 rokov...ak sa nemýlim🙂

noemmka
26. aug 2014

Naša skupinka na tvorbu vrecúškových aktivít pre 2-3 roky je už plná. Ďakujem maminkám za záujem!

kajka18
20. sep 2014

@noemmka Su tu este miesta volne? 😉

noemmka
20. sep 2014

@kajka18 žiaľ už sme rozbehnuté:(ale do druhého kola sa môžeš pridať🙂